Temizlik Benim İşim Başvuru Formu Sunucusu, 10 Bin TL Ödül Nasıl Kazanılır?

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu Sunucusu, 10 Bin TL Ödül Nasıl Kazanılır? Fox TV yeni sezonda yeni bir yarışma ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni yarışma programını daha önce TLC de izlemiştiniz. Artık Fox TV de yayınlanacak olan Temizlik Benim İşim programı ile ilgili detaylar ortaya çıkıyor.

TLC de yayınlanan Temizlik Avcıları programı önceki sezon çok izlenmişti çok sevilmişti. Özellikle programda yer alan Kadir Ezildi fenomen oldu. Kadir Ezildi’nin takıntılı temizlik hali seyirci tarafından komik karşılansa da severek izlendi sezon boyunca. Programın sevilmesi ve izlenmesi üzerine de yeni sezonda Fox TV bir atak yaparak programı kendi kanalına transfer etti. Programın adı değişti ancak fenomen isim değişmedi. Temizlik Avcıları programında yer alan Kadir Ezildi Fox TV nin yeni programı Temizlik Benim İşim’in sunucusu oldu.

Temizlik Avcılarının çok izlenmesinin ardından yeni sezonda Foxtv ekranlarında yayınlanacak. Temizlik Benim İşim programı Kadir Ezildi’nin sunuculuğunda yayınlanırken en iyi temizlik yapan kişi 10.000 TL sahibi olacak.

Talya Yapım imzalı Temizlik Avcıları programında temizlik koçları Kadir Ezildi, Hülya Yavuz ve Arzu Nar Gül yer alıyordu. Temizlik Avcıları 1. sezonu 5 bölüm sürmüştü. Sosyal medya da büyük ilgi gören programda Kadir Ezildi daha farklı parladı. Fox TV de bu programı kaçırmadı ve yeni sezonda kendi kanalına transfer etti.

Fox Tv Temizlik Benim İşim Yarışması Kuralları Formatı Nasıl?

Temizlik Benim İşin yarıma programı kuralları nelerdir? Temizlik Benim İşim programı Kadir Ezildi’nin sunuculuğunda yayınlanırken yarışmaya katılan yarışmacılar arasında en iyi temizliği yapan yarışmacı 10.000 TL’nin sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim programında bir hafta boyunca 5 yarışmacı dağınık evleri temizleyecekler ve hafta finalinde cuma günü en iyi temizliği yapan yarışmacı parayı kazanacak.

Temizlik Benim İşim Başvuru Katılım Formu

Temizlik Benim İşim programının iki farklı başvuru şekli bulunuyor. Temizlik Benim İşim programında yarışmacı olarak katılmak istiyorsanız Titiz Yarışmacı adıyla tıklayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Ya da kirli olarak bildiğiniz bir evi söylemek istiyorsanız Kirli Ev butonuna tıklayarak o şekilde başvuru yapabilirsiniz. Temizlik Benim İşim programında başvuru formunu doldurduktan sonra yapım size ulaşacaktır.   

TEMİZLİK BENİM İŞİM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN…

Fox Tv Temizlik Benim İşim Başvuru Şartları Neler?

Temizlik Benim İşim yarışmasına başvurmak için çok özel bir şart gerekmiyor. Başvuru formuna ad, soyad, e posta, kirli ev olarak bildirdiğiniz eviniz, kirlilik durumunu yazmanız yeterli. Özel bir şart gerekmiyor. Temizlik Benim İşim programı başvurusuna yukarı paylaştığımız linkten ulaşabilirsiniz.

Temizlik Benim İşim 10 Bin TL Ödül Nasıl Kazanılır?

Temizlik Benim İşim programına yarışmacı olarak katılan yarışmacılar temizlik konusunda yarış yapıyorlar. Temizlik Benim İşim programında en iyi temizliği yapan yarışmacı para ödülünü kazanıyor. Kadir Ezildi’nin sunuculuğunda yayınlanan Temizlik Benim İşim programında en iyi temizliği yapan ve onay olan yarışmacı 10.000 TL yi kazanıyor.

Temizlik Benim İşim Yarışma Sunucusu Kim?

Temizlik Benim İşim programı sunucusu önceki sezonda TLC programında yayınlanan ve çok sevilen Temizlik Avcıları programında yer alan temizlik koçlarından birisi Kadir Ezildi. Kadir Ezildi çok beğenildi ve fenomen oldu. Komik biri olarak Kadir Ezildi hem güldürerek temizlik yapıyor. Temizlik takıntısından söz ediyor. Hem de zeki söylemleriyle kendine hayran bırakıyor.

Temizlik Benim İşim yarışması sunucusu Kadir Ezildi kimdir? Kadir Ezildi Bayburt İspirli ve şuan 24 yaşında. İstanbul Pendik’te ailesiyle yaşıyor. Kadir Ezildi meşhur olmadan önce özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyordu ancak meşhur olmasının ardından işi bıraktı. Kadir Ezildi instagram hesabını takip etmek isterseniz; https://www.instagram.com/kadir_ezildi/

Geçtiğimiz sezon gelin kaynana yemek yarışması izleyenler artmışken bu sezon da temizlik programları artar ve kanallar böyle programlara yönelebilir. Siz ne düşünüyorsunuz. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

20 Yorum

 1. Merhaba ben Aksaraydan Nurcan kadirbey sizi severek hergün izliyorum banada bulaşık makinası ve temizlik mazemisi gönderirseniz çok mutlu olurum durumum yok çok istiyorum bulaşıkmakinası teşekkürler başarınızın devamını diliyorum

 2. Meraba ben temizlik benim işime her gün bakıyorum😍
  Ve çok seviyorum🤗💜
  Kadir senin şakalarına bayılıyorum😀

  En sonda evleri silerken okuduğun şarkıyı ezbere biliyorum😁

  Evde silmedik girmedik yer bırakmam ovalarım hep çitilerim hep Kadir her yer hep tertemiz la la laaaaaaa👌💙🤗❤😘💌🎶

 3. Avatar Tülay usman

  Deli gibi temizlik yaparım bir sağa vururum kendimi bir sola helede sinirliysem bana göre terapi sonunda oh be diyorum sonrada bir horon patlatıyorum.
  Ama temizlik yaparken kavgamı izlemeniz gerekiyor 😉

 4. Merabalar..ben bu yarışmanın hayraniyim ama puan bölümüne geldimi genellikle çeviriyorum.insanlar kazanmak için hak yiyorlar bari bı sınır koyun puanlara bir ve iki olmasin

 5. Iss Tesis Yönetim Hizmetleri A. Ş.de pıroje müdürü Temizlik benim işim pırogramının bu haftaki konugu berkay bey eline koluna saglık 4 saat lik bir tempo altında temizlik senin işin sektörde başarılarının temelligini talep ediyorum.

 6. Ben de temizlerim kendime güveniyorum ama 4 saat dedi sıkıştır ama temizliği nasıl temizliği videoları Ya ben bir yerle bir sürü uğraşıyorum sık sık temizlediğim halde ben oraya gelip asla yarışmam Çünkü adaletsizlik yapıyorlar çok haksızlar Bence dış ses en son puan vermeli ve puanları dengelemeli ki hak eden kazansın rastgele değil bu ne ya eşdeğer olurlarsa da üçü birden dördü birden kazansın bugün sinirlendim gerisini güzel izleyemedim mesela

 7. pıroje müdürü pırogramınıza zaman ayırmaya çalıştım ayıramadım internetten ilk bölüm itibariyle vaktim oldukca izlemeye çalışıyorum ilk yorumda bahsettigim gibi yarışmacılar 4 saat lik bir tempoda calışıyorsunuz bu 4 saat lik tempoda detayı unutun sizden kimse detay beklemiyor saten imkansız sadece bu tempoda göze itap etmelisiniz bunun esnasında elin enkolay gire bilcegi püf noktalara günün sonu puanlama esnasında 1 puanı çok kullanan yarışmacılar 1 puan emege yorgunluga verilen bir puandır temizlik 2 puan dan itibaren eleştiriye giren bir taplodur temizlik esnasında eldiven ve agız burun yoluyla alınan tozlara karşı maske kullanın bir ev temizligi bittiginde galoş kullanın temizligi tüm türkiye biliyor temizlikte tek bir kural vardır hastalıklar temizlikle başlar temizlikle sonbulur neticede pazardan algıgın herangi birşeyi yıkamadan yiyemessin yani demem şuki baylar bayanlar temizlik kolaygörünen bir işdir neyse fazla detay ve ip ucu vermiyelim neticede bu bir yarışma kadir beyin eleştirisini almıyalım kadir bey kolay gelsin dalınızda oldukca iyisiniz

 8. Cleaning staff süpervayzır pırogramınız oldukca başarılı kameralara oynanmasa daha iyi olucak lakin günümüzde bu mümkün degil ucunda heleki ödül varsa 4 saat lik bir tempo bu temponun sonu herdayim başarısın olsa bile keyifli bir pogram neticede pogramda tek keyif veren sunucumuz ev hanımları ufak bir tiyo bir ev temizligine girdiginizde mutfak bölümünde her noktaya yagçöz sıkıyorsunuz çok güzel yagçözü bulaşık süngeriyle dagıtmayın zaman alır 4 saat konuşuyor neticede sert fırçayla bastırarak temizle sıktıgınız her noktaya bine vi araba fırcası sertlerden koca mutfakta 2 dakkanızı alır ban yoyada bunu uygulayın arkasından yagları çözülmeye bırakırsınız salon sizi bekliyor bu verdigim daktik 2 alandada 20 dakkanızı alır temizlik alanı goygoyu asla kaldırmaz nedenmi goyyoy a zaman ayırırsan mutlaka unuttugun bir alan yada nokta kalır bir tık daha canlı eyer bu işi yapıyorsanız bu işin hakkı bu degil

 9. Programı severek izliyorum fakat hiç bir yarışmacı da adil yarışmıyor hepsi kendim kazanım diye puan kırıyor bazı yarışmaya katılanlar da işi bilmiyor bence bazıları da aynı bez ile her tarafı siliyor. Ama Kadir çok güzel sunucu herkes tarafından sevilen bir isim. Kendisini taktir ediyorum. Başarılar diliyorum.

Etiketler