Temizlik Benim İşim 6 Eylül Cuma Para Ödülünü Kim Kazandı 1. Oldu?

Temizlik Benim İşim 6 Eylül Cuma Para Ödülünü Kim Kazandı 1. Oldu? Temizlik Benim İşim programı hafta içi her gün Foxtv de yayınlanıyor. Temizlik Benim programında temizlik konusunda iddaalı yarışmacılar yarışıyorlar. Kadir Ezildi’nin sunumuyla manileri ve laf sokmaları ile eğlenceli bir hal alan temizlik yarışmasında bazen sinirler tavan yapıyor. Bazen de gülmekten yerlere yatıyorsunuz.

Temizlik Benim İşim programında 5 titiz temizlik takıntısıyla nam salan ve sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi ile birlikte yarışacak olan yarışmacılar kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Ekranda izlerken pisliği ile sizin bile midenizi bulandıracak olan 5 evi temizlerken yarışmacılar kendilerinden geçecekler.Hafta birincisi de büyük ödülün sahibi olacak.

GÜNCELLEME: Temizlik Benim İşim yarışmasında 6 eylül cuma birinci olan isim Halise Hanım oldu. Halise Hanım 10.000 TL Para ödülünü kazandı.

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu İçin TIKLAYIN…

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un yaptığı ve Vanish sponsorluğunda yayınlanan Temizlik Benim İşim yarışması ilk bölümden beri büyük beğeni topladı. Hafta içi her gün saat 14:00 da başlayan programda her hafta yeni yarışmacılar yarışıyor. Yeni yarışmacıların isimlerini ve rakiplerinden aldıkları puanları sizlerle paylaşacağız.

Temizlik Benim İşim 2-6 Eylül Yarışmacıları Kimler Bilgileri

Temizlik Benim İşim yarışma programında bu hafta yeni yarışmacılar yer alıyor. Yarışmanın 1. gününde pazartesi günü Niyazi Bey yarışıyor. Niyazi Bey kimdir? Kaç yaşında bu yarışmaya katılmaya nasıl karar verdi? Temizlik Benim İşim yarışmasında pazartesi günü yarışan Niyazi Bey rakiplerinden kaç puan aldı?  Temizlik Benim İşim Programı Yarışmacıları Kimler?

Temizlik Benim İşim Yarışmacı Niyazi Şeker Kimdir?

Niyazi Şeker 57 yaşında ve emekli. Tam bir anadolu erkeği olan Niyazi Bey programın ilk gününde yarışıyor.  Niyazi Şeker’e rakipleri nasıl puan verecekler?
Temizlik Benim İşim Mertcan Bey Nilgün Hanım’a puan verdi.
Temizlik Benim İşim Niyazi Bey Nilgün Hanıma Puan verdi
Temizlik Benim İşim Halise Hanım Nilgün Hanım’a puan verdi.
Temizlik Benim İşim Sevgi Hanım Nilgün Hanım’a puan verdi.

Temizlik Benim İşim Yarışmacı Halise Sarı Kimdir?

Halise Hanım evli ve 2 çocuk annesi. Neşeli birisi ve Temizlik Benim İşim programında renkli kişiliği ile fark yaratacağa benziyor. Halise Hanım temizlik konusunda iddaalı olduğunu kanıtlamaya geliyor. Halise Sarı’ya rakiplere kaç puan verdi? Halise Hanım’a Kadir Ezildi kaç puan verdi?
Halise Hanım yarışmayı kazandı.

Temizlik Benim İşim Yarışmacı Nilgün Gönül Kimdir?

Nilgün Hanım 43 yaşında ve temizlik şirketinde çalışıyor. Nilgün Hanım zaten mesleğini icraa edecek bu programda rakipleri Nilgün Hanım’a nasıl puan verecekler?
Temizlik Benim İşim Mertcan Bey Nilgün Hanım’a puan verdi.
Temizlik Benim İşim Niyazi Bey Nilgün Hanıma Puan verdi
Temizlik Benim İşim Halise Hanım Nilgün Hanım’a puan verdi.
Temizlik Benim İşim Sevgi Hanım Nilgün Hanım’a puan verdi.

Temizlik Benim İşim Yarışmacı Mertcan Kuran Kimdir?

Mertcan Kuran 24 yaşında ve Barista. Mertcan Kuran öğrenci iken para kazanmak için öğrenci evlerini temizliğe gittiğini söylüyor. Mertcan Kuran’a rakipleri  nasıl puan verecekler?
Temizlik Benim İşim Nilgün Hanım’a Mertcan Bey puan verdi.
Temizlik Benim İşim Niyazi Bey Mertcan Bey Puan verdi
Temizlik Benim İşim Halise Hanım Mertcan Bey puan verdi.
Temizlik Benim İşim Sevgi Hanım Mertcan Bey puan verdi.

Temizlik Benim İşim Yarışmacı Sevgi Koç Kimdir?

Sevgi Koç çok genç bir oyuncu henüz 25 yaşında. Temizlik Benim İşim diyerek Sevgi Hanım yarışmayı kazanacağını söylüyor.
Temizlik Benim İşim Mertcan Bey Sevgi Hanım’a puan verdi.
Temizlik Benim İşim Niyazi Bey Sevgi Hanıma Puan verdi
Temizlik Benim İşim Halise Hanım Sevgi Hanım’a puan verdi.
Temizlik Benim İşim Nilgün Hanım’a Sevgi Hanım puan verdi.

Temizlik Benim İşim yarışmasında yarışacak olan yarışmacıların bilgileri konumuza eklendi. Yarışmacıların yaşı ve yarışmaya katılma amaçları sizlerle paylaşıldı. Sizce bu haftanın birincisi kim olabilir?

Temizlik Benim İşim 6 Eylül cuma hafta finalinde kim birinci oldu?

Hafta boyunca yarışacak olan 5 kişi titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, temizliğin ustası, lekelerin düşmanı Kadir Ezildi eşliğinde yarışacaklar ve haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Temizlik Benim İşim yarışmasında yarışacak olan yeni 5 yarışmacı kimdir? Yarışmacıların bilgilerini kim olduklarını sizlerle konumuzun devamında paylaşacağız.

Temizlik Benim İşim programında hafta boyunca yarışan 5 yarışmacı birbirlerine nasıl puan verdiler. Kadir Ezildi yarışmacılara kaç puan verdi? Hafta finalinde cuma günü Kadir Ezildi’nin verdiği puanlar ile en çok puanı alan yarışmacı birinci oluyor. Temizlik Benim İşim yarışmasında birinci olan kişi hafta finalinde kazanan isim oluyor.

Etiketler