Tek Yürek Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Melda, Serenay, Cem Kimdir?

14.06.2019
388

Trt1 ekranlarında devam eden Tek Yürek Dizisine yeni oyuncular dahil oldu. Tek Yürek dizisinde 18. bölüm itibariyle seyirci karşısına çıkacak olan Burak Tozkoparan’ın Yiğit’in (Hilmi Cem İntepe) üvey kardeşi Cem rolüyle hikâyeye dahil olacağı öğrenildi. Cem’in 2 yaş küçük kardeşi Melda’yı Su Kutlu, Melda’nın arkadaşı Serenay’ı da Buse Meral canlandıracak.

Tek Yürek Dizisine Yeni Gelen OyuncularTek Yürek Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Burak Tozkoparan, Buse Maral ve Su Kutlu gibi isimler yeni sezonda Tek Yürek dizisine dahil olan oyuncular oldu. Tek Yürek dizisinin yeni sezonu 18. bölüm ile devam ederken Burak Tozkoparan Tek Yürekte Cem karakterine hayat verirken, Su Kutlu Cem’in küçük kız kardeşi Melda’ya hayat verecek. Buse Maral ise Melda’nın arkadaşı Serenay karakterini oynayacak.

1- Tek Yürek Cem Kimdir? (Burak Tozkoparan)

Tek Yürek dizisine yeni sezonda katılan Burak Tozkoparan kimdir? Tek Yürek dizisinde Cem karakterini canlandıran Burak Topkoparan daha önce hangi dizilerde yer aldı? Burak Topkoparan 1992 İstanbul doğumlu. Burak Tozkoparan oyuncu, baterist ve müzisyenlik gibi birçok alanla ilgileniyor. Burak Tozkoparan 2011 yılında Bostancı Gösteri Merkezi’nde Vodafone 14. Liseler Arası Müzik yarışmasında enstrüman çalanlar dalında bateristliği ile birinci olmuştur. Bu başarısı ile Okan Üniversitesi’nde yüzde yüz burs kazanmış ve burada Sinema ve Televizyon bölümünde okumaktadır.

Burak Tozkoparan Olcayto Ahmet Tuğsuz’un kurduğu Pervane grubunda bateristlik yapmıştır. Önceleri sadece müzikle ilgilenmiştir sonra oyunculuğa merak salmıştır. Buraz Tozkoparan ilk olarak Paramparça dizisinde rol aldı ve burada meşhur oldu çok sevildi. Burak Tozkoparan Paramparça dizisi ile tanınmıştır. 2016 yılında vizyonda olan Hesapta Aşk filminde rol almış ve ilk sinema deneyimini yaşamıştır.

2- Tek Yürek Melda Kimdir? (Su Kutlu)

Bu sezon Tek Yürek dizisinde izleyeceğimiz Su Kutlu kimdir merak edenler için paylaşalım. Su Kutlu Tek Yürek dizisinde Melda rolünü oynayacaktır. Su Kutlu 1991 İstanbul doğumludur. Su Kutlu rol aldığı tüm dizilerde fiziği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Tek Yürek dizisinde başarılı olacağına eminiz. Su Kutlu üniversite eğitimi almamış ve oyunculuk eğitimi de almamıştır. Buna rağmen oldukça başarılı bir oyuncudur.

Su Kutlu Eti Maximus reklam filminde oynamış ve böylece şöhret basamakları önünde sıralanmıştır. Su Kutlu Hayatımın Rolü, Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzelköylü, Arkadaşlar İyidir, Bir Mucize Olsun, Tek Yürek ve Dengi Dengine dizilerinde rol almıştır.  Güzel oyuncu her fırsatta yurtdışına çıkarak farklı yerler keşfetmektedir. Su Kutlu’ya yeni dizisi Tek Yürek’te başarılar dileriz.

3- Tek Yürek Serenay Kimdir? (Buse Meral)

Tek Yürek dizisi yeni sezonda Serenay adı ile katılan oyuncunun gerçek adı Buse Meral. Buse Meral daha önc ehangi projelerde yer aldı? Bilgileri sizlerle. Buse Meral 1999 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunudur. Buse Meral daha önce Trt1 de yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisinde rol aldı. Sonrasında Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde oynadı.

Tek Yürek dizisi yeni sezonu yaklaşırken kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Tek Yürek dizisine katılan oyuncular ve bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Tek Yürek dizisine katılan yeni oyuncular sizce diziye bir enerji katar mı? Katılan oyuncular genç oldukları için dizinin enerjisini yükseltecektir diye düşünüyoruz. İnstagram hesabından resimlerine ulaşabilirsiniz. https://www.instagram.com/busemeraal/

YORUMLAR

  1. bahar dedi ki:

    sarışın uzun saçlı olan çocuğun ismi ne ?

  2. bahar dedi ki:

    ya Allah aşkına niye tüm oyuncu isimleri yok.

  3. Yasemin dedi ki:

    Dizi şahane final bahane 24 bölüm 48 bölümle final yapamadınız?Bir umut dizisi gibiydi lakin olan olaylar pek ışığa çıkmadı yazık.