Tek Yürek Dizisinde Çalan Rap Şarkı Dön Dünya Kim Söylüyor (Dama) Sözleri

15.06.2019
528
Tek Yürek Dizisinde Çalan Rap Şarkı Dön Dünya Kim Söylüyor (Dama) Sözleri

Tek Yürek Dizisi Trt1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmaya ve yaz ekranında da kaldığı yerden izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. TRT ekranlarının sevilerek izlenen perşembe dizisi Tek Yürekte son bölümde oldukça güzel ve daha önce çalınmamış bir rap şarkı çaldı. Bizde Tek Yürek Dizisinde Çalan Rap Şarkı nedir kim söylüyor diye merak edenlere bu sayfayı oluşturduk.

Tek Yürek dizisinde Çalan Rap Şarkısı Dön Dünya videosuTek Yürek Dizisinde Çalan Rap Şarkı Nedir Kim Seslendiriyor?

Perşembe akşamları ekrana gelen Tek Yürek isimli dizi oldukça seviliyor ve yeni oyuncuların katılımı ile yoluna devam ediyor. TRT1 de son yayınlanan bölümde perşembe günü çalan çok güzel bir rap şarkı dikkatleri çekti. Tek Yürekte çalan Dön Dünya Dön dön dünya bize de gül dünya diye devam eden rap şarkısını kim söylüyor tüm sözleri nasıl diye meraklı sorulara yanıt verelim:

Dön dön dünya bize de gül dünya rap şarkısını seslendiren gurup Dama. Damanın söylediği ve Tek Yürek dizisinde çalan rap şarkısı gerçekten diziye de tam uyum sağlamış görünüyor. Dama gurubunun seslendirdiği Dön Dünya rap şarkının sözlerini ve videosunu burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıda hem Tek Yürek dizisinde çalan rap şarkının sözlerini hemde videosunu dinleyebilirsiniz.

Tek Yürek Çalan Rap Şarkısı Dön DünyaTek Yürek Dizisinde Çalan Rap Şarkı Dön dünya güzeli gömdün ya Sözleri

Yaşıyoruz aynı hayatta
Dön dolaş aynı bataklar
Eserdi rüzgar güzeldi güya
Sen kal gece dön dünya
Dön dünya
Dön dön dünya güzeli gömdün ya
İnsan görür ama kendine kördür ya
Dön dön dünya bize de gül dünya
Şansım döner o zaman görür dünya
İnsan gelişmesi alır vakit kalbe nakil
Duygulara kilit bu yaşamın eseri kesin
Bi fırça olsa resim yapar evinde
Önce yorgun ellerini temizle tinerle
Bildiğim 13-14 anahtarı başarının

Üstüm başım kir bu yüzden başım dik
Kaç kez kavuştu alnın avuçlarınla
Akılda kalan gerek aç karna nakit
Medet um yine görülecek baharlar
Adın yazılacak en yüksek duvarlara
Eser bi rüzgar dokunur uzaklara
Yeter ki olduğun gibi temiz kal

Tek Yürek Çalan Rap Şarkısı Dön Dünya Kim söylüyorDön dön dünya güzeli gömdün ya rap şarkısını seslendiren Dama grubu aynı zamanda yaz konserleri için bir çok şehirde bulunacaklar. Tek Yürek dizisindeki rap şarkıyı merak edenler için bilgiler vermeye çalıştık.  Sizlere dizinin klibiyle birlikte dön dünya rap şarkısını da paylaşmak istiyoruz.

Tek Yürek 16. Bölümde çalan Rap Şarkı Dön Dünya

Tek Yürek 13 haziran perşembe günü 16. Bölümde çalan Rap Şarkı Dön Dünya şarkısını bir de Kolera gurubu seslendirmişti önceki yıllarda. Kolera ülkemize rap müziği sevdiren ve büyük kitleleri peşinden sürükleyen isimdir. Tek Yürek dizisinin son bölümünde çalan Rap Şarkıyı birde Koleradan dinlemeye ne dersiniz: Dön Dünya – Kolera

Sizlerde Tek Yürek Dizisinde Çalan Rap Şarkı Dön Dünya Kim Söylüyor (Dama) Sözleri hakkında konumuzu nasıl bulduğunuzu ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür eder iyi dinlemeler dileriz.. Bu arada Tek Yürek dizisine yeni gelen katılan bir çok oyuncu var. Tek Yürek dizisine yeni gelen tüm oyuncuları sizler için bu konumuzda tanıttık.. Tıklayın >>>

Tek Yürek Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Melda, Serenay, Cem Kimdir? TIKLAYIN

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?