Tasarım evler sunucusu Ömer Şanlı Kimdir? (Exxen Tv)

Yeni bir platform olan Exxen’de pek çok dizi ve programa yer verildi.  Yayınlanacak olan programlardan bir tanesi de Tasarım Evler Programı oldu. Farklı ve özel olarak tasarlanmış evleri konu edinen programın sunuculuğunu ise Ömer Şanlı üstlenmektedir. Tasarım Evler Programını sunacak olan Ömer Şanlı‘yı merak eden kişiler adına onu size yakından detaylı bir şekilde tanıtacağız.Tasarım Evler Sunucusu Ömer Şanlı (Exxen Tv)

Tasarım Evler Sunucusu Ömer Şanlı (Exxen Tv)

Mimarı açıdan en ilginç evleri inceleyecek ve gözler önüne serecek olan Tasarım Evler programı ilgi çekici konusu ile pek çok kişiye hitap etmesi bekleniyor. Programa sunucu olarak ise Ömer Şanlı seçildi. Tasarımını değişik bulduğu evleri bizlere aktaracak olan Ömer Şanlı’nın hayatından ve bilgilerinden sizlere bahsedeceğiz.

Ömer Şanlı Kimdir?

Ömer Şanlı KimdirÖmer Şanlı, 16 Eylül 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Gediz Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında kurmuş olduğu Youtube’da Ağır Mimar kanalına yüklemiş olduğu videolar ile tanınmıştır. Youtube’ye ilk girişini oyun videoları ile yapmış ancak başarılı olamamıştır. Oyun videolarında başarılı olamadığını fark edince mimarlık ve öğrencilik kültürü üzerine videolar çekmeye başlamış ve beklediğinden çok daha fazla kitleye ulaşmıştır.

Tasarım Evler Sunucusu Ömer ŞanlıVideolarında kullanmış olduğu üslup ve mimikleri çok sevilen Ömer Şanlı, her geçen gün daha büyük kitleye ulaşmıştır. Yılbaşı akşamında ise Exxen’de yer alacağını takipçilerine instagram hesabında paylaşmış olduğu story ile duyururken, youtubeyi bırakmayacağını orası için ve videolar çekip paylaşacağını duyurmuştur.

Ömer Şanlı’nın Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı bir youtuber olan Ömer Şanlı, resmi instagram hesabında da aktif olarak kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Ömer Şanlı’nın resmi instagram hesabında 554 gönderisi ve 94,5 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Ömer Şanlı’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @omersanli35

Ömer Şanlı’nın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Ömer Şanlı'nın Sevgilisi Var Mı Sevgilisi KimÖmer Şanlı geçtiğimiz aylarda uzun zamandır sevgili olduğu kız arkadaşı ile nişanlanmıştır. Ancak nişanlısının ismine ulaşamadık. Kısa bir süre düğünleri olacak olan Ömer Şanlı ve müstakbel eşine mutluluklar dileriz.

Exxen‘de yayınlanacak olan Tasarım evler programı sunucusu Ömer Şanlı Kimdir? sorusu dahilinde size bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de program ve Ömer Şanlı hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz.

Etiketler