Taş Kağıt Makas Dizisi Fecir Demirkıran Kimdir? Burak Yörük

24.12.2023
256

Taş Kağıt Makas dizisi Fecir Demirkıran kimdir? Yakından tanıtacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Taş Kağıt Makas dizisi Fecir Demirkıran karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde başrollerini Ekin Koç, Serra Arıtürk ve hande Ataizi’nin paylaştığı Taş Kağıt Makas dizisi Fecir Demirkıran karakterini ve Fecir Demirkıran karakterini canlandıran popüler oyuncumuz Burak Yörük’ü yakından tanıtacağız.

Taş Kağıt Makas Dizisi Fecir Demirkıran Karakteri Kimdir?

Taş Kağıt Makas Dizisi Fecir Demirkıran Kimdir? Burak YörükYapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Taş Kağıt Makas dizisi Fecir Demirkıran karakteri, urfalı inşaat kralı olarak bilinen Bünyamin Demirkıran’ın oğludur. Önemli karakterlerin başında gelen Fecir Demirkıran, Bünyamin’in tek oğludur. Bu sebeple de çok kıymetlidir. Taş Kağıt Makas Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir?:

Taş Kağıt Makas Dizisi Fecir Demirkıran Kimdir?

Bünyamin Demirkıran’ın ele avuca sığmayan oğlu Fecir Demirkıran karakterine başarılı oyuncumuz Burak Yörük hayat verecektir. Seyirciler Burak Yörük hakkındaki bilgileri de merak etmiştir. Bu haberimizde Burak Yörük’ü yakından tanıtacağız. Burak Yörük hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Burak Yörük

26 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Yörük, 7 yaşında sektöre adım atmıştır. Burak Yörük kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisiyle geçmiştir. İstanbul Beykent Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitim alan oyuncumuz 4N1K İlk Aşk dizisinde hayat verdiği Barış Ozansoy karakteri ile tanınmıştır. Burak Yörük 2022 yılında kamera karşısında en son geçtiği dizi olan Seversin dizisiyle En İyi Romantik Komedi Erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Burak Yörük Rol Aldığı Diziler ve Fİlmler

2002 Sır Kapısı/Sırlar Dünyası – Çocuk Konuk oyuncu (TV Dizisi)
2004 Biz Boşanıyoruz – CanCan (TV Dizisi)
2005 Perde – Sokaktaki çocuk (TV Dizisi)
2005 Şeytan – Rüyadaki çocuk (TV Dizisi)
2007 Dede Korkut Hikayeleri – Salur Kazan – Salur Kazan (TV Dizisi)
2013 20 Dakika – Tayfur Solmaz (TV Dizisi)
2013-2014 Ben Onu Çok Sevdim – Aydın Menderes (TV Dizisi)
2015 Hayat Yolunda – Recep – Konuk oyuncu (TV Dizisi)
2017 Dayan Yüreğim – Erdem (TV Dizisi)
2017 4N1K – Barış Ozansoy (Sinema Filmi)
2018 4N1K 2 – Barış Ozansoy (Sinema Filmi)
2018 4N1K İlk Aşk – Barış Ozansoy (TV Dizisi)
2019 4N1K Yeni Başlangıçlar – Barış Ozansoy (Sinema Filmi)
2020-2021 Baraj – Tarık Yılmaz (TV Dizisi)
2021-2022 Aşk Mantık İntikam – Çınar Yılmaz (TV Dizisi)
2022 Seversin – Tolga Tuna (TV Dizisi)
2024 Taş, Kağıt, Makas Fecir Demirkıran (TV Dizisi)

Burak Yörük İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Son dönemin popüler isimlerinden olan Burak Yörük resmi Instagram hesabından özel hayatı ve rol aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 319 gönderisi ve 1.500.000 takipçisi bulunan Burak Yörük’ün Instagram kullanıcı adı: @burakyoruks’tur.

Burak Yörük Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Taş Kağıt Makas dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuzun özel yaşamı da merak edilmektedir. Özel yaşamıyla sık sık gündeme gelen başarılı oyuncumuz Burak Yörük bir süredir başarılı müzisyen Tuana Yılmaz ile birliktedir.

Burak Yörük Kıyafetleri Marka ve Fiyat Bilgisi

Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Burak Yörük’ün giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizlerde tarzıyla da büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncumuz Burak Yörük’ün giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Taş Kağıt Makas dizisi Fecir Demirkıran kimdir? Fecir Demirkıran karakterini canlandıran oyuncumuz Burak Yörük’ü yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Leyla dedi ki:

    Burak yörük harika başarılı ve yakışıklı bir oyuncu. 4n1k dan beri severek takip ediyorum onu yeniden ekranlarda göreceğim için çok mutluyum

  2. içerikokuyucusu dedi ki:

    içerik için teşekkürler 😊

  3. diziyorumcusu dedi ki:

    offf bu benim çocukluk aşkımmmm çok iyi ama artık şimdi sevmiyorum büyüyünce değiştik