Tanju Çolak Bentoniti Reklamı Nedir, Neyi Tanıtacak?

Tanju Çolak Bentoniti Reklamı Nedir, Neyi Tanıtacak? Reklamlarda çıkan herkesi merak içinde bırakan bentoniti nedir neye yarar merak edildi. Tanju Çolak 2020 Mayıs ayında reklamlara çıktı ve Bentoniti Reklamını yaptı, peki nedir bentonit bir vitaminmi, gıda takviyesi mi Nedir, Tanju Çolak Bentoniti reklamı ile Neyi Tanıtacak?

Tanju Çolak Bentoniti Reklamı Nedir Ne Tanıtacak?

Tanju Çolak Bentoniti Reklamı NedirBu konuda ayrıntılar geliyor. Tanju Çolak Bentoniti Reklamı Nedir, Neyi Tanıtacak? Hemen yanıt verelim. Tanju Çolak bir gıda takviyesi olarak kullanılan karışımın tanıtımını yapıyor. Bizde merak edenler için bentonit nedir kısaca tanıtıp bilgi verelim istedik.

BENTONİT KİLİ NEDİR? TANJU REKLAMINDA OYNADI:
Bir tür volkanik kil maddesi olan bentonit kil, insan sağlığı için oldukça faydalı içerikler barındırıyor. Bentonit içeriğindeki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutarak vücut dışına atma özelliği bulunuyor. Kilo vermek için toksinleri yakmak için bire bir bu madde. Bentonit bu özelliği sayesinde detoks için de kullanılmaktadır. Bentonit bir kil türüdür ve Tanju Çolak reklamı ile herkes daha yakından tanımaya başlayacak.

Tanju Çolak Bentoniti Reklam filmi

BENTONİT KİLİ NE İŞE YARAR?

Ağır metal toksinleri sürekli soluyoruz, çevreden gelen olumsuz etkilerle, gıdalarda bulunan hormonlarla metabolizmamıza karışan bu tür maddeler, çeşitli hastalıkların da tetikleyicisidir. Ayrıca sanayi üretimi gıdalardaki genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO), üretimde kullanılan aşırı tarım ilaçları ve yapay glukoz mısır şurubu vb. şekerler de vücutta birikerek toksik maddeye dönüşürler. Vücutta biriken bu toksik maddeler sindirim sistemi rahatsızlıklarından depresyon ve cilt sorunlarına kadar pek çok hastalığa neden olabilir. Bentonit işte bu kötü durumlara yol açmaması için vücuttaki toksinleri atmamızı sağlıyor.

Etiketler