Tamirhane Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Tarihi

17.09.2022
1.325

Tamirhane filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Sky Films, Dentsu Türkiye, Kumbara Film, Arc Films ve İdpro’nun üstlendiği Tamirhane filmin yönetmen koltuğunda Erkan Koçak Köstendil oturmaktadır. Tamirhane filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, konusu ve tarihi de merak edildi. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Tamirhane filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve tarihini sizlerle paylaşacağız.

Tamirhane Filmi Oyuncu Kadrosu

Tamirhane Filmi Oyuncu KadrosuNejat İşler
Rıca Kocaoğlu
Ali Seçkiner Alıcı
Bülent Şakrak
Engin Hepileri
Merve Dizdar
Gökhan Kıraç
Yaren Alaca
Erkan Koçak Köstendil
Erkan Can

Nejat İşler

Nejat İşler Tamirhane Filmi Oyuncu KadrosundaTamirhane filminin başrol oyuncusu Nejat İşler, 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan Necat İşler kamera karşısına ilk defa 1994 yılında yayınlanan Gurur isimli dizi ile geçmişt ve oyuncumuz daha önce Çukur, Bodrum Masalı, Saygı, İntikam, Keşanlı Ali Destanı, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Parmaklıklar Ardında, Aliye, Bıçak Sırtı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Rıca Kocaoğlu

19 Mart 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Bana Şans Dile filmiyle geçen Rıza Kocaoğlu, özellikle Çukur dizisinde ki Aliço rolü ile ünlenmiş ve daha önce İçerde, Zeytin Ağacı, Karadayı, Kuzey Güney, Ezel, Elif, Organize İşler, Elveda Rumeli, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Rıza Kocaoğlu Tamirhane Oyuncu Kadrosunda

Ali Seçkiner Alıcı

3 Temmuz 1965 yılında karşıda dünyaya gelen Ali Seçkiner Alıcı, 1985 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda müzisyen oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle geçmiştir. Son dönemde Yargı dizisi ile gündeme gelen oyuncumuz daha önce Arıza, Oğlum, Kuş Uçusu, Şahsiyet, Bizim İçin Şampiyon, Bergen, Yüz Yüze gibi projelerde de yer almıştır.

Bülent Şakrak

Bülent Şakrak Tamirhane Oyuncu Kadrosunda26 Ağustos 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Bülent Şakrak tiyatroyla çocuk yaşta tanışmış ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1995 yılında Bizim Aile isimli dizi ile geçen oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır ve şimdilerde YouTube’da Bülent Şakrak’la Art Niyet isimli programınıyla izleyici karşısına çıkmaktadır.

Engin Hepileri

3 Mart 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Engin Hepileri, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro oyunculuğunın yanı sıra tiyatro yönetmenliği yapan Engin Hepileri daha önce Yılan Hikayesi, Yaprak Dökümü, Aile Saadeti, Kimse Bilmez, Doğduğun Ev Kaderindir gibi projelerde yer almış ve izleyici karşısına en son 2022 yılında Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle geçmiştir.

Merve Dizdar

Merve dizdar Tamirhane filmi Kadrosunda25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncumuz Merve Dizdar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesinde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapan Merve Dizdar özellikle Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Gülben karakteri ile tanınmış ve karşımıza en son Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.

Gökhan Kıraç

1 Temmuz 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Gökhan Kıraç, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılında Kavak Yerleri dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz daha önce Kafa Doktoru, Şansımı Seveyim, Familya, Yok Artık, Kuzu, 8. Gün, Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan, Mor Menekşeler, Adanalı, Hayati ve Diğerleri, Ulan İstanbul gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Yaren Alaca

19 yaşının içinde olan fenomen Yaren Alaca, 29 Mayıs 2003 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Yugoslavya göçmeni olan Yeren Alaca, Musically uygulamasında ilk videolarını yayınlayıp belirli bir kitleye ulaştıktan sonra, Tiktok platformu üzerinden yayınladığı videolar sayesinde fenomen olan ve dikkatleri üzerine çekemiştir. Yaren Alaca, YouTube’da çeşitli videolar yüklemektedir ve en son Babydoll şarkısını çıkarmıştır.

Erkan Koçak Köstendil

Erkan Koçak Köstendil Tamirhane filmindeTamirhane filminin hem yönetmeni hemde oyuncusu olan Erkan Koçak Köstendil, 16 Ocak 1983 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Bir dönem Bursaspor’da profesyonel olarak futbol oynayan Erkan Koçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ulan İstanbul dizisindeki performansı sayesinde tanınır hale gelen oyuncumuz en son Yaratılan dizisinde yer almıştır.

Erkan Can

Tamirhane filminde rol alacak olan Erkan Can1 Kasım 1958 yılında Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce devlet ve özel olmak üzere bir çok tiyatro kurumunda çalışan Erkan Can daha önce Vizontele, Siyah Beyaz, Acı Aşk, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Müslüm, Saygı, Tövbeler Olsun, Kafalar Karışık, Bir Deli Sevda gibi projelerde yer almış ve karşımıza en son 2022 yılında Aşıklar Bayramı dizisiyle geçmiştir.

Tamirhane Filminin Konusu

Yetimhane de büyüyen Yılmaz ve Müjdat’a babaları olarak gördükleri Nuri ve İsmet’ten boya ve kaporta işçiliği miras kalmıştır. Yaşlı bir amcanın arabasını iki sokak öteye bırakmak için giderken adamın kalbi duracaktır. Yılmaz ile Müjdat ise yaşlı amcanın cesedini tiner kovasına atacaktır ve ikili dükkanda arabaları boyarken bu kovadaki renklerin daha güzel olduğunu fark ederler. Tamirhane filminde de bu olanlar anltılacaktır.

Tamirhanehane Filminin Vizyon Tarihi

Senaryosunu aynı zamanda filminin oyuncusu olan Bülent Şakrak’ın kaleme aldığı Tamirhane filminin vizyon tarihi de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Gişe de büyük ilgi görmesi beklenilen Tamirhane filmi 11 Kasım 2022 tarihinde cuma günü vizyona girecektir.

Tamirhane filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve vizyon tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?