Taçsız Prenses Oyuncu Ücretleri Dizideki Araba ve Telefonlar

21.12.2022
53

Taçsız Prenses oyuncu ücretleri, dizide ki araba ve telefonları sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Taçsız Prenses dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Keskin oturmaktadır. İzleyiciler Taçsız Prenses dizisinin oyuncu telefonları ücretleri, dizide kullanılan araba ve telefonları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Taçsız Prenses oyuncu ücretleri, dizide ki araba ve telefonları sizlerle paylaşacağız.

Taçsız Prenses Oyuncu Ücretleri, Araba ve Telefonlar

Taçsız Prenses dizisi Oyuncu Ücretleri maaş bilgileriSenaryosunu Pınar Bulut ve Onur Korap’ın kaleme aldığı Taçsız Prenses dizisi Fox Tv’de yayınlanacaktır. İzleyiciler Volkan Keskin yönetmenliğinde çekilen Taçsız Prenses dizisinin oyuncu maaşlarını, dizide kullanılan araba ile telefonları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Taçsız Prenses dizisinin oyuncu maaşlarını, ücretlerini, dizide kullanılan araba ve telefonları sizlerle paylaşacağız.
Taçsız Prenses Dizisi Nerede Çekiliyor?

Taçsız Prenses Evin Öğretmen (İsmail Hacıoğlu) Maaşı, Araba ve Telefonu

Dizinin başrolünde yer alan oyuncumuz İsmail Hacıoğlu, Evin öğretmen karakterine hayat verecektir. Oyuncumuz İsmail Hacıoğlu, Taçsız Prenses dizisinde bölüm başına yaklaşık olarak 135 bin tl ücret alacaktır. Ancak Taçsız Prenses dizisi başlamadığı için Evin Öğretmen karakterinin kullandığı telefon ile araba belli değildir.Taçsız Prenses dizisinde kullanılan araba ve telefon markaları

Taçsız Prenses Sümeyye Aydoğan Maaşı, Araba ve Telefonu

Sümeyye Aydoğan, Taçsız Prenses dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Sümeyye Aydoğan’ın, Taçsız Prenses dizisinde haftalık olarak ne kadar ücret aldığı bilinmektedir. Bizler oyuncumuzun ortalama 40-45 bin tl maaş aldığını düşünüyoruz ve dizi başladığında araba ve telefonunu da sayfamıza ekleyeceğiz.

Taçsız Prenses Dizisi Yağmur Tanrısevsin Maaşı, Araba ve Telefonu

Yağmur Tanrısevsin’in Taçsız Prenses dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Oyuncumuz dizide bölüm başına yaklaşık olarak 90 ile 100 bin tl arasında bir maaş alacaktır. Fakat, Taçsız Prenses henüz başlamadığı için Yağmur Tanrısevsin’in canlandıracağı karakterin araba ve telefonun markası belli değildir.Taçsız Prenses oyuncu telefonları otomobilleri

Taçsız Prenses Dizisi Tolga Tekin Maaşı, Araba ve Telefonu

Tolga Tekin’in sevenleri onun Taçsız Prenses dizideki maaşını, telefonu ile arabasını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı sizlerle paylaşacağız. Fakat, dizi başlamadığı için Tolga Tekin’in Taçsız Prenses’te kullandığı araba ile telefon belli değildir. Oyuncumuz dizide bölüm başına ise yaklaşık 40-45 bin tl maaş alacaktır.

Taçsız Prenses oyuncu ücretleri, dizide ki araba ile telefonları sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..