Taçsız Prenses Masal Kimdir? Çocuk Oyuncu (Elif Kurtaran)

08.12.2022
3.925

Taçsız Prenses Masal kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu Taçsız Prenses dizisinin senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Korap kaleme almaktadır. Taçsız Prenses dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekilmiştir. İzleyiciler Taçsız Prenses dizisi Masal karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Masal karakterini çocuk oyuncumuz Elif Kurtaran canlandıracaktır. MF Yapım imzalı Taçsız Prenses Masal kimdir? Taçsız Prenses Masal karakterinin köpeği Köfte de merak edildi. Masal’ı canlandıran oyuncumuz Elif Kurtaran’ı yakından tanıtacağız.  tacsiz prenses masal kim

Taçsız Prenses Dizisi Masal Karakteri Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Masal, hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in masallarıyla büyümüştür. Masal, annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşecektir. Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin’dir. Bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte’dir.

Taçsız Prenses Dizisi Masal Kimdir?

Taçsız Prenses dizisinin ana karakterlerinden biri olan Masal’a çocuk oyuncumuz Elif Kurtaran hayat verecektir. İzleyiciler Masal karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuzu da merak etti. Bizlerde bu nedenle çocuk oyuncumuz Elif Kurtaran’ı araştırdık. Elif Kurtaran’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Elif Kurtaran

İstanbul’da dünyaya gelen çocuk oyuncumuz Elif Kurtaran ilkokulda eğitimine devam etmektedir. 2020 yılı itibariyle reklam filmlerinde rol almaya başlayan Elif Kurtaran, Sol Yanım dizisinde canlandırdığı Maya karakteriyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Çocuk oyuncumuz aynı yıl Zemheri dizisinde de yer almıştır. Özellikle Annemizi Saklarken dizisiyle tanınan oyuncumuz Yecüc Mecüc Başlangıç filminin de ana karakterlerinden biri olmuştur. Elif Kurtaran kamera karşısına en son Kuş Uçuşu dizisiyle geçmiştir. tacsiz prenses cocuk oyuncu kimdir

Elif Kurtaran Yer Aldığı Diziler

Taşsız Prenses (Masal, 2022)
Kuş Uçuşu (Melisa, 2022)
Annemizi Saklarken (Pelin Demir, 2021-2022)
Zemheri (2020)
Sol Yanım (Maya. 2020)

Elif Kurtaran Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuzun yaşından dolayı İnstagram hesabını ailesi yönetmektedir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulununan Elif Kurtaran’ın İnstagram da 23 gönderisi ve 46 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Çocuk oyuncumuz Elif Kurtaran’ın resmi İnstagram hesabı: @elifkurtarannew

Taçsız Prenses Dizisi Masal – Elif Kurtaran Kıyafetleri

Çocuk oyuncumuz Elif Kurtaran, Taçsız Prenses dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde, Taçsız Prenses dizisi başladığı zaman oyuncumuz Elif Kurtaran’ın dizide giydiği etek, elbise, tişört, pantolon, kazak, hırka, mont, kaban gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Taçsız Prenses dizisi Masal karakterini ve Masal karakterini canlandıran oyuncumuz Elif Kurtaran’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Sema dedi ki:

    Çok güzel bir dizi. Konusu itibariyle hayat ile içiçe. Küçük oyuncumuzun da yeteneği gerçekten etkileyici.

  2. Anonim dedi ki:

    Muhteşem bir kız. Böyle çocuk oyuncu olamaz, bu nasıl bir yetenek olağanüstüüü

  3. çiçek dedi ki:

    bu dızıyı sevmedim on izlemesini gordum