Taçsız Prenses Erken Final mi Yapacak, Ne Zaman Bitecek?

14.01.2023
3.758

Taçsız Prenses erken final mi yapacak? Ne zaman bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp’in kaleme aldığı Taçsız Prenses dizisinin yapımcılığını MF Yapım üstlenmiştir. İzleyiciler dizinin ne zaman biteceğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Fox Tv’de yayınlanan Taçsız Prenses erken final mi yapacak? Ne zaman bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Taçsız Prenses Erken Final Mi Yapacak?

Taçsız Prenses dizisi 28 Martta yayınlanacak bölümünün ardından bir ara verilecek.  Yaz sezonunda Taçsız Prenses dizisi tekrar başlayacak.

Taçsız Prenses dizisi ne zaman bitecek Final YapacakYönetmen koltuğuna Volkan Keskin oturmaktadır. İzleyiciler dizinin erken final yapıp yapmayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Taçsız Prenses dizisi, Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı gibi dizlerden dolayı geniş kitlelere ulaşamamış olasa ilk bölümü için fena bir başlangıç yapmamıştır. Bizler ilk bölümünde 3.65 oranında reyting alan Taçsız Prenses’in erken final yapmayacağını düşünüyoruz.
Taçsız Prenses Dizisi Nerede, Hangi İlde Çekiliyor?

Taçsız Prenses Ne Zaman Bitecek?

Başrolünde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan’ın yer aldığı Taçsız Prenses dizisi totalde 3.65 oranında reyting almıştır. Bu reyting ilk bölüm için fena değildir. Reyting sıralamasında 13. sıraya yerleşen Taçsız Prenses dizisi önümüzdeki günlerde reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer erken final yapacaktır. Yani dizinin ne zaman biteceği alacağı reytinglere bağlıdır. Bizler Taçsız Prenses dizisinin uzun yıllar ekranlarda olacağını tahmin ediyoruz.Taçsız Prenses Erken Final mi Yapacak

Taçsız Prenses 2. Sezon Olacak Mı?

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Taçsız Prenses dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Taçsız Prenses’in 2. sezon olup olmayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Volkan Keskin yönetmenliğinde çekilen Taçsız Prenses’in 2. sezon devam edip etmeyeceği alacağı reytinglere bağlıdır. Taçsız Prenses dizisinin 2. sezon da Fox Tv ekranlarında olması için aldığı reytinglerin düşmemesi gerekiyor.Taçsız Prenses dizisi kaçıncı bölüm bitecek final olacak

Taçsız Prenses dizisinin ne zaman biteceğini ve 2. Sezon olup olmayacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nurten dedi ki:

    İsmail küçükkaya muhteşem bir oyuncu ama çok ağlak bir dizi, bitsin herkes mutlu olsun istiyor insan

  2. Anonim dedi ki:

    Çok severek izliyoruz, oldukça güzel bir dizi♥️

  3. masal dedi ki:

    çok iyi bir dizi ben çok sevdim