Taçsız Prenses Dizisi Neden Yok Bitti Mi Yeni Bölüm Ne Zaman?

24.03.2023
2.030

Taçsız Prenses Dizisi Neden Yok, Bitti Mi, Yeni Bölüm Ne Zaman? FoxTV de yayınlanan Taçsız Prenses dizisi ekrana bir süre ara verme kararı aldı. Taçsız prenses dizisi final mi yapıyor? Neden yeni bölüm yayınlanmıyor? Bu soruları konumuzda sizler için cevaplamak istedik.

Taçsız Prenses Dizisi Neden Yok Bitti mi?

Fox TV ekranlarının salı akşamı yayınlanan, sevilerek izlenen Taçsız prenses dizisi bir süre ekrana gelmeyecek. Etkileyici konusu ile izleyicilerin severek takip ettiği Taçsız Prenses dizisi başrollerini İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran ve Seda Akman paylaşıyor. Taçsız Prenses dizisi yönetmen koltuğunda Volkan Keskin oturuyor. tacsiz prenses dizisi neden yok bitti mi

Taçsız Prenses dizisi 10. bölümü ile yayınını ara verecek. FoxTV Taçsız Prenses dizisinin durduk yere neden ara verdiği ve yayınlanmadığı seyircilerin merak konusu oldu. Taçsız Prenses dizisi salı akşamları yayınlanıyor ve istenilen reyting sonuçlarını alamıyor. Ancak Fox TV ve Taçsız prenses dizisi arasında anlaşma devam ediyor. Bu yüzden de Fox TV kanalı Taçsız prenses dizisini yaz sezonunda yayınlamaya karar verdi.

Sezon dizilerinin yanı sıra birçok yayına yeni giren dizinin de reytinglerinin iyi gidişi Taçsız prenses dizisinin izlenme oranlarını düşürdü. Kanal dizinin reytinglerinin daha fazla düşmesini istemedi. Oyuncu kadrosu ile ve konusu ile başarılı bir dizi olan Taçsız prenses dizisinin yaz sezonunda daha çok izleneceğini düşündü. tacsiz prenses dizisi yeni bolum ne zaman

Taçsız Prenses Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Taçsız Prenses dizisi yaz sezonu dizilerinin yanında güçlü bir rakip olacak ve reytingleri artacaktır. Fox TV ve Taçsız prenses yapım şirketi oyuncuları bu konuda anlaşmaya vardı. Dizi 2023 yaz sezonunda Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Taçsız Prenses dizisinin verdiği bu ani karar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yaz sezonunda Taçsız Prenses dizisi daha çok izlenir mi? Taçsız Prenses dizisini izliyor muydunuz? O günkü performanslarını beğeniyor muydunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. nadire güçlü dedi ki:

    çok güzel bir diziydi.oyuncu kadrosuda çok iyi beğenerek ailece izliyorduk keşke ara verilmeseydi

  2. Ersel dedi ki:

    Beğeniyorum keyfle izliyordum