Survivor Berdan Mardini – Seçkin Piriler Ayrıldı mı Diskalifiye mi?

23.01.2023
741

Survivor 2023’te iki şok ayrılık yaşandı. Survivor Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Ayrıldı mı Diskalifiye mi? çok merak edildi. Survivor 2023 yarışmacıları haddinden fazla zorlamaya başladı. Bu nedenle ayrılıklar kaçınılmaz oldu. Berdan Mardini – Seçkin Piriler de Survivor 2023’ten çıktılar. Ünlü yarışmacılar Survivor’ın ilk haftalarından itibaren çekilmeye başladılar. Nedeni bilgileri konumuzdadır.

Survivor Berdan Mardini – Seçkin Piriler Neden Ayrıldı?

Survivor Berdan Mardini - Seçkin Piriler Ayrıldı mı Diskalifiye mi?Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Survivor 2023 şartlarının zorluğundan ve yaşadıkları çeşitli rahatsızlıklarından dolayı yarışmadan çekilmeye karar verdiler. Takımındaki arkadaşları çok şaşırdı. Berdan Mardini ile Seçkin Piriler Neden Ayrıldılar Diskalifiye mi? oldular herkes merak etti.

Survivor 2023 yarışması ünlüler takımında; Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler,Barış Telli, Murat Eken ve Berdan Mardini yer alıyordu. Yarışmada önceki hafta Ümit Erdim’in ayrıldığını izledik. Yarışmadan ilk hafta elenen isim olmuştu. Ancak sonrasında kendi isteği ile ayrıldığı söylendi. Şimdi de diğer iki ünlüden böyle bir haber geldi. Ünlü yarışmacılar Berdan Mardini ve Seçkin Piriler’de yarışmadan ayrıldı. berdan mardini survivordan ayrildi

Survivor Berdan Mardini – Seçkin Piriler Diskalifiye mi oldu?

Survivor 2023 yarışmasından ayrılan iki ünlü yarışmacı Seçkin Piriler ve Berdan Mardini de kendi isteği ile yarışmadan çekildi. Ancak yarışma da diskalifiye oldular diye gösterilecektir. Yarışmadan çekildiklerini ve zorlu ada şartlarının onları zorladığını Survivor yönetimi söylemez diye düşünüyoruz. Oyuncular için sadece yarışmak olsa tüm yarışmacılar hakkını verirdi. Ancak Survivor yarışması sadece parkurdan ibaret değil. Zorlu ada şartları, açlık, susuzluk, kendinin ve çevrenin temiz olmaması. Hepsi yarışmacıları zorladı.

Bu yüzden de yarışmacılardan bazıları Survivor’dan ayrılmak istedi. Berdan Mardini ve Seçkin Piriler de bu hafta Survivor adasından ayrılmak istedi. Yarışmacıların verdikleri karar sizce doğru mu? Survivor 2023 yarışmasından ayrılan yarışmacıların yerlerine kim gelmeli sizce? Yorumlarınızı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.