Survivor 2023 Reyting Sonuçları Nasıl, İzlenme Oranları (Tutuldu mu)

06.01.2023
9.814

Survivor 2023 reytingleri nasıl, yarışma tutacak mı? Survivor 2023 yarışması izlendi mi beğenildi mi? Survivor 2023 yarışması reyting sonuçları, izlenme oranları, AB ve TOTAL reytinglerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Survivor 2023 yarışması bu sene ünlüler gönüllüler olarak yarışıyor. İşte Survivor 2023 Reyting sonuçları:

Survivor 2023 Reyting Sonuçları AB TOTAL Reytingleri

Survivor 2023 reytingleri nasıl olacak? Survivor 2023 yarışması AB ve TOTAL reyting sonuçlarını konumuzda paylaşacağız. Survivor 2023 ünlüler gönüllüler yarışmacıları konumuzu ziyaret ederek yarışmacı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Survivor 2023 yarışmasının izlenme oranlarını etkileyen unsurlardan en önemli yarışmacılar ve performansları. survivoe 2023 influencer gonulluler unluler reytinglerisurvivoe 2023 influencer gonulluler unluler reytingleri

Survivor 2023 yarışması ilk bölümü 15 ocak 2023’te ne kadar izlendi? Survivor 2023 yarışması yayınlandığı her sene reytinglerde ilk sıralarda yer alır. Survivor 2023 reyting durumları bu sene nasıl etkilenecek? Yarışmacılar Survivor 2023 reytinglerini nasıl etkileyecek göreceğiz.

Survivor 2023 Reyting Sonuçları Nasıl, İzlenme Oranları (Tutuldu mu)

Acun Medya sponsorluğunda yayınlanan Survivor 2023 Ünlüler Gönüllüler İnfluencerlar yarışmasında Acun Ilıcalı sunuculuk görevini üstlenirken reytingleri bu sene nasıl olacak göreceğiz. Survivor 2023 Ünlüler Gönüllüler yarışması bu sezon nasıl bir reyting durumu izleyecek. Her sene yayınlandığında reytinglerde üst sıralarda yer alan yarışma programı bu senede mi aynı başarıyı gösterecek? Yoksa Survivor 2023 Ünlüler Gönüllüler yarışması reytingleri bu sezonda önceki sezonlar gibi birincilik koltuğuna oturacak mı?

Survivor 2023 İnfluencer Ünlüler Gönüllüler yarışması reytingleri nasıl? Reyting durumu nasıl ilerleyecek, reyting sıralaması share oranı nasıl? Survivor 2023 Ünlüler Gönüllüler İnfluencerlar yarışması da geçen seneki yarışma bölümleri gibi aksiyonun yüksek olduğu bölümler olacağı için reytinglerinin düşmeden devam edeceğini tahmin ediyoruz. SURVIVOR 2022 REYTINGLERI NASIL aB TOTAL

Survivor 2023 İnfluencer Ünlüler Gönüllüler yarışmasının güncel reytinglerini bu konumuza ekleyerek yarışmanın gidişatı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Survivor 2023 Ünlüler Gönüllüler İnfluencerlar yarışmasında kimi destekliyorsunuz? Önceki sezonlarda yayınlanan Survivor yarışmalarından farkı var mı sizce? Daha mı heyecanlı yoksa sıkıcı mı artık? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Kadir dedi ki:

  Bu kadar geri zekaliyi bir araya kim getirmiş cok banal

 2. FARUK APAYDIN dedi ki:

  Artık bıktirdı acun bey başka projelere el atalm millet sıkildi bu tiyatrodan anladnz siz onu saygilar

 3. Anonim dedi ki:

  Cok izlenmez bu sene hic heycan yok sonlardirsalar daha iyi olacak

 4. Anonim dedi ki:

  Nisa’nın şampiyon olabildiği, SMS yoluyla şampiyonun ve Acun’un kazandığı Survivor bu sene kocaman bir fiyasko.Acun çok yanlış yaptı.

 5. Anonim dedi ki:

  Bu sene hiç tadı tuzu yok

 6. Cd dedi ki:

  Bu kadro ile izlenmez , bir tane popüler isim yok ki kimi izleyeceksin

  1. Anonim dedi ki:

   Sıktı artık survivor kabak tadı verdi

  2. Anonim dedi ki:

   Nekadar Sacma Birde dunyanin en Zor Yarismasi deniyor cok Sacma kosuyor elinde Bir top Veya Bir halka yatacak bumu dunyanin en Zor rarismasi be cok sevmiyor Sanki cok markfet yapti

 7. Reşo dedi ki:

  Uykumuz geliyor artık sıkıldık artık vallahi programdan

 8. Anonim dedi ki:

  Survavir bu sene acun medyada ,ada degil.

 9. Anonim dedi ki:

  Acun hata yaptı

  1. Kardelen dedi ki:

   Evet izlemiyoruz çünkü izlenecek gibi değil

 10. Anonim dedi ki:

  Çok sıkıcı acun gecen sene büyük hata yaptı

 11. Demit dedi ki:

  Inşallah hiç izlenmez.

 12. Anonim dedi ki:

  Yhaw he he 23 Ocak pazartesi 8 .olan yapım nisa gelsin kurtarsın

 13. Nesrin dedi ki:

  Bakalım acun bu sene kimi şampiyon yapacak

  1. Berivan dedi ki:

   Bu sene çok sıkıcı ve bence az izlencek bu seneki yarışmacıları çoğu eğlenceli degil

 14. Sinan dedi ki:

  Çok sıkıcı oyuncu kadrosu vasat oyunlarda heyecan yok izlemek zevk vermiyor

 15. nahli dedi ki:

  bu sene iyi değil cok sıkıcı acun paraya kıyamadı ekonemik kıriz vurdu sanırım hit isimler yok

 16. Anonim dedi ki:

  Çok sıkıcı bu sene hiç beğenmedim

 17. Mehmet dedi ki:

  Valla şu anlık reytingler sıkıntılı Survivor için İnşallah artar reyting

  1. Anonim dedi ki:

   inşallah yayından kaldırılır.