Survivor 2022 Finali Ne Zaman Nerede Çekilecek?

Survivor 2022 Finali Ne Zaman Nerede Çekilecek? Survivor 2022 programı çekimlerine Dominik’te devam ediyor. Ödül oyuncuları, dokunulmazlık oyunları tam gaz devam ederken yarışma ne zaman bitecek final yapacak merak edilmeye başlandı. Bu konuyla ilgili bir açıklama gelince de sizlere ulaştırmak istedik. Survivor 2022 yarışma programı ne zaman bitecek? Final tarihi kesinleşti mi bilgileri konumuzun devamında.

Survivor 2022 Finali Ne Zaman Nerede Çekilecek?

survivor 2020 bodrum mu dominik mi nerede yapılacak

Survivor 2022 Ne Zaman Final Yapacak?

Survivor 2022 yarışması ilk olarak 16 Şubat 2020 tarihinde yayınlandı. Acun Ilıcalı’nın ve Murat Ceylan’ın sunuculuğunu yaptığı program Dominik Cumhuriyeti’nde düzenleniyor. Bu sene Survivor: Ünlüler – Gönüllüler formatında yayınlanıyor ve bu zaman kadar 12 hafta yayınlandı. Daha yayınlanacak olan yarışma programının finalinin tarihi açıklandı.

Survivor 2020 yarışmasının finalini Hakan Hatipoğlu açıkladı. Hakan Hatipoğlu önceki gece Demet Akalın ile olan canlı yayınında söyledi. Survivor 2020 izleyenler final haberini merak ediyorlardı. Survivor 2022 büyük finali 5 Temmuz Pazar akşamı TV8’de yayınlanacak. Ekranlarda Survivor 2022 5 temmuzda final yapacak ve her sene olduğu gibi büyük final canlı olarak yayınlanacaktır.survivor 2020 finali ne zaman yapılacak

Survivor 2022 Finali Nerede Çekilecek? Dominik mi Kıbrıs mı Bodrum mu?

Survivor 2022 final tarihi 5 temmuz olarak açıkladı ve şimdi de merak edilen konu finalin nerede çekileceği. Acun Ilıcalı her sene final için özel hazırlıklar yapıyor ve aylar öncesinden finalin yapılacağı yer belli oluyordu. Acun Ilıcalı finalin yapılacağı otele yarışmacıları getiriyordu ve finali izlemek isteyen seyirciler otelde yerlerini ayırtıyorlardı.

Bu sene her senekinden farklı çünkü bu sene koronavirüs salgını var. Koronavirüs sebebiyle çekimler başka bir ülkede olmayacak. Survivor 2022 yarışması önceki yıllarda Kıbrıs’ta yer alan Nuhun Gemisi otelinde yapılmıştı. Görkemli final gecesi bu sene Kıbrıs’ta olamaz çünkü virüsten dolayı Kıbrıs’a geçemez yarışmacılar. survivor 2020 finali hangi tarihte nerede

Survivor 2022 yarışması finali Bodrumda olabilir ancak yarışmacılar Türkiye’ye hemen gelemez. Uçak seyahatleri şimdilik yok ancak temmuz ayında Acun Ilıcalı özel bir izinle getirebilir yarışmacıları. Tabi o zamana kadar virüs salgınının seyri azalırsa bu plan gerçek olabilir. Survivor 2022 finali için başka bir planda Dominik’te yapılması olabilir. Dominikte yer alan yarışmacılarla birlikte final yapılabilir ve izleyici olarak eski yarışmacılar gelmez Türkiye’den. Çünkü salgın devam ederse ülkeden ülkeye geçiş sorun olabilir.

Survivor 2022 finalinin nerede yapılacağı da koronavirüs salgınının seyrine bağlı. Survivor 2022 finalini nerede yapılmasını istersiniz? Survivor 2022 finali en güzel görkemli nerede yapılmıştı sizce? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

1 Yorum