Survivor 2021 Duygu Serap Salman Neden Yok Diskalifiye Edildi

20.01.2021
437

Survivor 2021 Duygu Serap Salman Neden Yok Diskalifiye Edildi… Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında önceki gün yaşadığı sakatlık yüzünden Duygu Serap Salman’ın yarışmadan ayrılması söz konusuydu. Duygu Serap Salman Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasından neden yok, neden ayrıldı? Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışması detayları konumuzun devamında…

duygu serap salman survivor 202

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler Duygu Serap Salman Neden Diskalifiye Oldu?

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasında yarışmaya yedeklerden gelen Duygu Serap Salman için Survivor macerası kısa sürdü. Duygu Serap Salman Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katıldığı ikinci günde parkurda talihsiz kaza geçirdi. Duygu Serap Salman’a parkur alanında ilk müdahale yapıldı. Duygu Serap Salman ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Duygu Serap Salman’ın sağlık durumu nasıl, Survivor’dan ayrılacak mı merak edildi.

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler önceki gün performans oyununda talihsiz bir sakatlık geçiren Duygu, Survivor 2021’e devam edemeyecek. Sağlık durumu iyi olan yarışmacının Survivor 2021’den ayrılmasına karar verildi. Yarışmaya yedeklerken dahil olan yarışmacı yarışmadan ayrıldı ve yerine kimin geleceği şimdilik belli değil.

duygu serap salman survivor 2021 de diskalifiye oldu

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler Duygu Serap Salman Geri Dönecek Mi?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasına yedek yarışmacılardan seçilip katılan ve daha 2. yarışmasında sakatlanarak tedavi gören Duygu Serap Salman yarışmaya geri dönmeyebilir. Ancak sağlık durumu iyi olursa yaklaşık 1-2 hafta içerisinde iyi olursa yarışmaya geri gelebilir. Survivor 2021 yarışmasında Duygu’nun diskalifiye olduğu haberleri geldi. Diskalifiye olunca da yarışmaya geri dönmesi pek beklenmez. Daha yarışmanın başında olunduğu için Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasına yedek yarışmacılardan bir kişi daha girebilir.

survivor 2021 duygu neden diskalifiye oldu

Duygu Serap Salman Kimdir?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmacısı olan Duygu Serap Salman 19 Mayıs 1997 Ağrı doğumludur. Duygu Serap Salman mücadeleci, başarmayı seven ve çalışkan bir insandır. 6 yaşından beri sporla ilgilenen Duygu Serap Salman Survivo ryarışmasına katılmak en büyük hayalleri arasındaydı. Ancak hayali kısa sürdü. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışması yedek yarışmacılarından olan Duygu Serap’ın yarışmaya yeniden katılmasını ister misiniz? Sizce iyileşip yarışmaya gelmeli mi? Yoksa yerine daha iddialı bir yarışmacı mı katılmalı? Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında favori yarışmacınız kim? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. kerem dedi ki:

    duygu serap arkadaşımızın yarışmaya yeniden katılmasını çok isterim.bence iyileşip yarışmaya gelmeli.kendisini çok ama çok seviyorum.