Survivor 2020 Barış ile Aycan Aşk mı Yaşıyor Sevgili mi?

Tv
11.04.2020
1.661

Survivor 2020 de tam bir aşıklar buluşması oluştu. Bu yıl evde kalan Türkiye Survivor da aşk aramaya başladı. Neden? çünkü diziler çekilmiyor. Bu nedenle Survivor 2020 Barış ile Aycan Aşk mı Yaşıyor Sevgili mi? sorularına yanıt arayacağız bu konuda. Herkes Barış ile Nisa arasında ne var derken Barış ve Aycan arasında yakınlaşma ekranlara yansıdı.

Survivor 2020 Barış ile Aycan Sevgili mi olduSurvivor 2020 Barış ile Aycan Aşk mı Yaşıyor Sevgili mi?

Hemen Barış ile Aycan aralarında aşk yaşıyor yada Survivor’da de Barış ve Aycan yoksa sevgili oldu diyecek halimiz yok ancak gelişmeler kamera görüntüleri ve ekrana gelen dizi gibi görüntüler de bu ilişkiyi saklamıyor. Survivor 2020 yarışmalardan ziyade son günlerde aşk iddiaları ile gündeme gelmeye başladı. Barış ile Aycan Aşk mı Yaşıyor Sevgili mi oldular soruları için erken olsa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz demiş atalarımız.

Sercan ile Nisa aşk mı yaşıyor survivor 2020Barış ile Nisa arasında ne var?

Survivor 2020 yarışmalarının devam ettiği şu günlerde Barış ile Nisa arasında yaşananlar izleyicilerde soru işaretleri bıraktı. Sercan ile Nisa arasında aşk var haberleri tüm medyayı sarmışken çok farklı bir yerden Barış ile Nisa arasında ne var bir ilişki var mı sevgili mi oldular soruları gelmeye başladı. Sercan ile Nisa aşk mı yaşıyor survivor 2020 de soruları merak edilirken Barış araya kaynadı. Barış ile Nisa arasında bişey yok ama asıl iddia daha da şok edici.

Barış ile Aycan Aşk mı Yaşıyor Sevgili miBarış ile Aycan Aşk mı Yaşıyor Sevgili mi?

Survivor’daki son iddia Barış ve Aycan arasında bir Aşk mı var ne yaşıyorlar sevgili mi oldular konusunda. Bu konuda özenle hazırlanmış olan videoyu izlemenizi şiddetle öneriyoruz. Barış ile Aycan arasında ne var bilmem ama Türkiye koronavirüs salgını nedeniyle son günlerde sokağa çıkamayıp evde de dizi izleyemeyince iyice şaşırdı. Survivor bile dizi gibi gelmeye başladı.

Kimin kimle ne yaşadığını bilmek elbette çok zor ancak Survivor bu sezon çok konuşulmaya devam edecek. Çünkü çekimleri devam eden tek izlenebilir program. Bu nedenle Survivor 2020 de Barış ile Aycan arasında ne var, Aşk mı Yaşıyor Sevgili mi? yada Nisa ile Barıış arasında ne var gibi meraklı sorular daha çok gelecek. Sizlerde gördüklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Merak edenler için Survivor adası >> Survivor 2020 Hangi Ülkede Adada Nerede Çekiliyor?

Ha bu arada elin oğlu durmamış dinlenmemiş Barış ile Aycan arasında aşk var diye video hazırlamış. Ne yapalım bizde sizlere sunacağız bunu artık. İyi izlemeler..

https://www.youtube.com/watch?v=3Yp3Kh1xMJY

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Aycan çok güzel😍🤗

 2. Murat dedi ki:

  Hayr oyle biwey yokkk!

  1. Nisa dedi ki:

   varrr basbaya aşıklar bakışmaları falanda var