Sunucu Cansu Canan Özgen Kimdir? Tv8’de Bugün Program Sunucusu

2 Yorum 1.704 kez izlendi

Sunucu Cansu Canan Özgen Kimdir? Tv8’de Bugün Program Sunucusu.. TV8 kanalı da yeni sezon için hazırlıklarına devam ederken kanalın kadrosuna yeni isimler katarak yeni renk arayışında elbette. TV8 kanalı da yeni sezonda reytinglerde üst sıralarda yer almak istiyor. Bu yüzden de hazırlıklarına tam gaz devam eden Acun Ilıcalı ve kanal yöneticileri yeni sezon için dizi ve program arayışlarına başladılar.

Yeni sezonda TV8 kanalında dizilerin ve programların yayınlanmasını isteyen Acun Ilıcalı ve kanal yöneticileri aynı zamanda önceki sezondan kalan ve beğenilen programlarında devam etme kararını verdi. Magazin konularının tartışıldığı ve gündemle ilişkili uzmanların yorum yaptığı 8’de Bugün programı da bunlardan birisi.

Acun Ilıcalı Cansu Canan Özgen’in TV8 ile Anlaştığını İnstagramdan Duyurdu

Tv8 kanalı yeni sezonda her zaman takip edilen zirvedeki kanal olsun amacıyla hazırlıklarına devam eden Acun Ilıcalı kanal ile ilgili bir haberi sosyal medya hesabından duyurdu. İnstagram hesabından hikaye atarak sunucu Cansu Canan Özgen’e hoşgeldin diyen Acun Ilıcalı haberi ilk kez kendi duyurmuş oldu.  Acun Ilıcalı TV8 kanalının medya patronu aynı zamanda bu yüzden kanalı ile ilgili haberleri her zaman ilk onun ağzından duyuyoruz.

Daha önce Habertürk ve A Haber’de görev yapan ünlü sunucu Cansu Canan Özgen TV8 kanalına transfer oldu. Cansu Canan Özgen 5 Ağustos pazartesiden itibaren ”8’de Bugün” programına sunuculuk yapmaya başladı. 8’de Bugün programında Cansu Canan Özgen’e Orkun Ün ve Murat Özarı eşlik ediyor. Orkun Ün sunumu ile programda yer alırken Murat Özarı’da olaylara ve haberlere yorumları ile renk katıyor.

Hem gündeme dair haberlerin hem de magazin haberleri ele alınıyor. Uzman konuklarında programa katıldığı 8’de Bugün programında keyifli sohbetler eğlenceli dakikalar oluyor. 8’de Bugün programı sunucusu olan Cansu Canan Özgen kimdir? Daha önce hangi kanallarda çalıştı? Sunucu Cansu Canan Özgen ile ilgili bilgiler konumuzda sizlerle olacaktır.

TV8 8’de Bugün Program Sunucusu Cansu Canan Özgen kimdir?

Cansu Canan Özgen 1989 yılında İstanbul‘da doğdu. Bayrampaşa Anadolu Lisesinden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olan Cansu Canan Özgen beş hafta boyunca kömür madenine girerek işçilerle çalıştı staj yapması gerektiği için. Maden Mühendisliğinin kendisine göre olmadığını anlayan Cansu Canan Özgen Can Gürzap ve Arsen Gürzap’tan Dialog İletişim Spikerlik-Sunuculuk kursuna katıldı. Sonrasında diksiyon eğitimi aldı. Beşiktaş TV’de uzun süre tv programı yaptı. Kendisi de fanatik beşiktaşlı olan Cansu Canan Özgen bu işi severek yaptı ve devam ettirdi.

Cansu Canan Özgen Habertürk’te gece spikerliğine başladı ve okuluna devam etmek için sabah okula gitti. Habertürk’ te yayınlanan Öteki Gündem’in sunuculuğunu yaptı.  Sonrasında A Haber’e geçti. Talha Uğurluel ile birlikte Osmanlı’nın Şifreleri adlı kitabı hazırladı.

Cansu Canan Özgen yeni sezonda TV8 kanalında 8’de Bugün programını sunmaya devam ediyor. 5 Ağustostan itibaren Cansu Canan Özgen TV8 kanalında sunuculuğa başladı. Siz Cansu Canan Özgen’in sunuculuğunu beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Yadigâr Oral

    Cansu C.Özgen Haber Türk’teki gibi
    bir programı gündem… sürdürseydi
    diyorum. İyi yayınlar.

Etiketler