Suçlu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Star TV

Star TV yeni sezon için iddialı bir dizi hazırlıyor. Suçlu dizisi Star TV yeni sezonunda yayınlanacak polisiye bir dizidir. Suçlu dizisi oyuncuları kimler? Suçlu dizisi konusu nedir? Suçlu dizisi bilgileri karakterleri konumuzun devamlı sizlerle olacaktır. suclu dizisi oyuncu kadrosu

Suçlu Dizisi Oyuncu Kadrosu

O3 medyanın yapımcılığını üstlendiği Suçlu dizisi yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Suçlu dizisi oyuncu kadrosu için cast çalışmaları başladı. Suçlu dizisi erkek başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ile anlaşma yapıldı. Suçlu dizisi kadın başrol için uzun arayışlar ve görüşmeler sonrasında Nehir Erdoğan ile anlaşma imzalandı. Suçlu dizisi kadın başrol oyuncusu Nehir Erdoğan oldu.

Suçlu dizisi başrol kadın ve erkek oyuncuları belli oldu ancak diğer başroller ve yan roller kimler olacak henüz kesinleşmedi. Suçlu dizisi oyuncu kadrosu bilgileri bu konumuzda sizlerle olacaktır. Suçlu dizisinde yer almasını istediğiniz oyuncuları karakterleri yorum kısmından yazabilirsiniz, sizlerin fikirleri dizi yapımcılarına yardımcı olabilir.

Erkan Petekkaya- Emniyet Amiri Ömer

Suçlu dizisi erkek başrol oyuncusu Erkan Petekkaya dizide Emniyet Amiri Ömer’i canlandırıyor. Suçlu dizisi erkek başrol oyuncusu Erkan Petekkaya oldu. Erkan Petekkaya son olarak Kırmızı Oda dizisinde rol almış ve oyunculuğu ile takdir toplamıştı. Erkan Petekkaya 1970 Elazığ doğumludur. Erkan Petekkaya bu zamana kadar rol aldığı her dizi filmde başarı sağlamıştır. Erkan Petekkaya tiyatro oyunlarında da yer almıştır. Erkan Petekkaya Serseri, Beyaz Gelincik, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Dila Hanım, Benim Hala Umudum Var, Paramparça, Gel Dese Aşk, Kırmızı Oda, Doğduğun ev kaderindir, Ayla, Kolpaçino, Yeni dünya, Şafak Vakti dizi filmlerinde rol aldı. Erkan Petekkaya instagram hesabı https://www.instagram.com/erkanpetekkaya/ erkan petekkaya kimdir suclu dizisi oyuncu kadrosu

Nehir Erdoğan- Televizyoncu Elif

Sessiz Çığlık programının sunucusu olan Televizyoncu Elif rolü ile Nehir Erdoğan’ı Suçlu dizisinde izleyeceğiz. Suçlu dizisi kadın başrol oyuncusu Nehir Erdoğan oldu. Son olarak Benim Adım Melek dizisinde rol alan Nehir Erdoğan dizinin final yapması ile Suçlu dizisi kadın başrol oyuncusu oldu. Suçlu dizisi yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak. Nehir Erdoğan’ı bu sefer farklı bir karakter ile izleyeceğiz. Nehir Erdoğan 1980 İzmir doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur yine Marmara üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünde eğitim aldı. Koçum Benim, Yabancı Damat, Aşk Bir Hayal, Reaksiyon, Fi, İkizler Memo-can, Benim adım Melek, Hababam Sınıfı Merhaba, Okul dizi filmlerinde rol aldı. nehir erdogan suclu dizisi

Suçlu Dizisi Konusu

Star TV ekranlarında yayınlanan Suçlu dizisi konusu henüz açıklanmasa da dizide Erkan Petekkaya’nın emniyet amiri rolünde olması ve dizinin adından da anlaşılacağı üzere polisiye bir dizidir. Ayşe Kahraman adlı garson kızın öldürülmesiyle başlayan olaylar zinciri ele alınıyor.

 Cinayetin bir numaralı zanlısı Bora Demircioğlu adlı varlıklı bir ailenin oğludur. Bir yanda Erkan Petekkaya’nın hayat verdiği cinayeti aydınlatmaya çalışan emniyet kanadının başarılı ismi Ömer, diğer yandan da Nehir Erdoğan’ın sunduğu Sessiz Çığlık isimli programla reyting rekorları kıran Elif vardır.

Suçlu dizisi Star TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak. Cast çalışmaları devam eden Suçlu dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen isimleri bu konuda sizlerle paylaşacağız. Suçlu dizisi oyuncu kadrosunda sizce kimler olmalı? Yorumlarınızı dizi ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler