Stiller Konuşsun Sunucuları Burcu Esmersoy Raşit Bağzıbağlı Kimdir?

Exxen için hazırlanan programlar arasında moda programlarına da yer verildi. Exxen’de yer alacak olan Stiller Konuşsun moda programının sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy ve Raşit Bağzıbağlı üstlenmektedir. Acun Ilıcalı’ya ait olan Tv8’de zaten bir moda yarışma programı sunan Raşit Bağzıbağlı, yine Acun Ilıcalı’ya ait olan Exxen‘e transfer edildi.Stiller Konuşsun Sunucuları Burcu Esmersoy Raşit Bağzıbağlı Kimdir?

Stiller Konuşsun Programı

Exxen, 1 Ocak 2021 yılında seyirci ile buluşmaya başlayacak. İnternette ücretli bir kanal olan Exxen için yayınlanacak programlar özenle seçildi. Exxen için çeşitli dizi ve programlar seçilirken, moda programına da yer verildi. Sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Raşit Bağzıbağlı‘nın yapacağı programın ismi ise Stiller Konuşsun olarak belirlendi. Stiller Konuşsun programının sunucuları Burcu Esmersoy ve Raşit Bağzıbağlı‘yı sizlere tanıtacağız.

Stiller Konuşsun Programı Sunucusu Burcu Esmersoy

Stiller Konuşsun Programı Sunucusu Burcu EsmersoyBurcu Esmersoy, 2 Ekim 1976  yılında İstanbul’da doğmuştur. Televizyon sunuculuğu ve dizi oyunculuğu ile yakından ilgilenmektedir. Beşiktaş Lisesini bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden de mezun olmuştur. İlk defa güzellik yarışmasına 1997 yılında katılarak ülkemizi Japonya’da temsil etmiş ve Dostluk Güzeli seçilmiştir. İleri düzeyde İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Burcu EsmersoyBurcu Esmersoy, ilk evliliğini 2005 yılında Massimo Cusimano ile yapmış ve geçen 3 yılın ardından anlaşamayıp ayrılmışlardır. 2018 yılında ise Berk Suyabatmaz ile evlenmiş ve 1 yıl sonra Berk Suyabatmaz ile de anlaşamayıp yollarını ayırma kararı almışlardır. Şuan da ise bekardır. Sosyal medya hesaplarını ise aktif olarak kullanmaktadır. Burcu Esmersoy’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @burcues

Stiller Konuşsun Programı Sunucusu Raşit Bağzıbağlı

Stiller Konuşsun Programı Sunucusu Raşit BağzıbağlıRaşit Bağzıbağlı, 1985 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir. Modacı ve tasarımcı olma kararını 12 yaşında almıştır. İlk tasarımını 2006 yılında hazırlamış, 2007 yılında ise Couture tasarımcısı olarak işe başlamıştır. New York’ta düzenlenen Face Of Fashion yarışmasında ödül almış, Türkiye’de ise yılın en iyi genç tasarımcısı seçilmiştir. Özel hayatını gözler önüne sermeyi çok sevmeyen modacımız, bekardır. Raşit Bağzıbağlı’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @rasitbagzibagli

Raşit Bağzıbağlı2016 yılında Fox Tv’de Gardırop Savaşları isimli programda, 2019 yılında ise TV8’de En Şık Benim programını hem sundu hem de jürilik yapmıştır. Tv8’de yaptığı sunuculuğu ve jüri üyeliği çok beğenilmiş bu sebepde Exxen’de yer alacak olan Stiller Konuşsun programına transfer edilmiştir.

Stiller Konuşsun Sunucuları Burcu Esmersoy ve Raşit Bağzıbağlı‘yı size tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de Stiller Konuşsun Programı ve sunucuları hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Etiketler