Star Tv’de 2023-2024 Sezonu Başlayacak Olan Diziler ve Oyuncuları

25.01.2023
3.238

Star Tv’de 2023-2024 Sezonu Başlayacak Olan Diziler ve Oyuncuları… Star Tv yeni sezon hazırlıklarına hız verdi. Sezon finali yapan diziler çekimlerin başlamasına gün sayarken final yapan dizilerin de yerini yeni dizi ve programlar alıyor. Yaz sezonunda kanallar yeni diziler yayınladı. Yayınlanan dizilerden reytinglerde başarılı olan yapımları yeni sezonda yayınlamaya devam edecek. Yaz sezonunda ekranda olan hangi Startv dizisi yeni sezon onayı aldı? Konumuzun devamında paylaşalım.Star Tv'de 2023-2024 Sezonu Başlayacak Olan Diziler

Star Tv’de 2023-2024 Sezonu Başlayacak Yeni Diziler

Ömer Dizisi

Selahattin Paşalı Gökçe Bahadır ve Barış Falay gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı Ömer dizisi 2023 de başladı. Pazartesi günleri STar Tv de yayınlanan Ömer dizisi gittikçe artan reytingleri ile beğeni topluyor.

Yalı Çapkını Dizisi

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı Yalı Çapkını dizisi 2022 sonunda başladı ve 2023 de Star Tv de devam ediyor. 2023 yılının en yüksek reytingli dizisi olan Yalı Çapkını Star Tv de yüzleri güldürüyor.

Çöp Adam Dizisi

Star Tv de 2023 yılında başlayan Çöp Adam dizisi farklı konusu ile ilgi odağı oldu. Engin Altan Düzyatan ve Ençin Sangu’nun başrollerinde olduğu Çöp Adam dizisi sezon boyunca devam edecek.

Kral Kaybederse

Kral Kaybederse dizisi 2022-2023 sezonunda Star tv de ekrana gelecek. Star TV yönetimi şimdiden 2020-2023 sezonu için çalışmalara başladı ve iki önemli diziyi bünyesine kattı. Kıvanç Tatlıtuğ başrolde oynayacak. Ancak diziyle ilgili detaylar geldikçe sizlere yazacağız.

Gecenin Ucunda

Kral Kaybederse dizisinin yanı sıra Gecenin Ucunda isimli dizi için ise ünlü oyuncu Neslihan Atagül ile görüşmelerin yapıldığı bilgisi açıklandı. Gecenin Ucunda dizisi 2022-2023 sezonunda Star tv de yayınlanacak.

Star TV de yayınlanan önceki sezon dizilerinden olan Menajerimi Ara, Sefirin Kızı, Ada Masalı, Babil ve Kaderimin Oyunu, Güvercin, Seni Çok Bekledim, Sol Yanım, Kağıt Ev, İyi Günde Kötü Günde, Kiralık Aşk, Akrep, Annemizi Saklarken, Sana Söz ve Benim Hayatımgibi diiler çok izlenmedi. Bu diziler final kararı alınca Star TV yeni sezonda günleri doldurmak için yeni sezon dizisi arayışlarına başladı. İşte Star Tv 2022-2023 yeni sezon dizileri.

2019-2020 Star Tv Yeni Dizileri

Star Tv Yaz Dizileri Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Star tv de yaz sezonunda yayınlanan ve izlenen bazı diziler var. Reytinglerde ilk siralarda  yer alan yaz dizileri yaz sezonu bitince normal 2019-2020 sezonu başlayınca da ekrandaki yerini kimseye vermeyecek. Bu dizilerin isimlerini ve reytinglerini detaylı olarak paylaşalım.

Benim Tatlı Yalanım dizisi

Benim Tatlı Yalanım dizisi 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek Mi? Benim Tatlı Yalanım dizisi yaz sezonunda Startv de yayınlanmaya başladı. Yaz sezonunda başarılı bir reyting grafiği izleyen Benim Tatlı Yalanım dizisi yeni sezonda da Startv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Benim Tatlı Yalanım dizisi reyting grafiğini sizlerle paylaşalım.

Sıra Tarih RTG (%)
1. Benim Tatlı Yalanım 18 Temmuz 2019 Perşembe Reytingleri 5
1. Benim Tatlı Yalanım 11 Temmuz 2019 Perşembe Reytingleri 5
1. Benim Tatlı Yalanım 4 Temmuz 2019 Perşembe Reytingleri 5
2. Benim Tatlı Yalanım 27 Haziran 2019 Perşembe Reytingleri 4
2. Benim Tatlı Yalanım 20 Haziran 2019 Perşembe Reytingleri 6
5. Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran 2019 Perşembe Reytingleri 4

Erkenci Kuş dizisi yeni sezonda devam edecek mi?

Erkenci kuş dizisi yakın zamanda (Ağustos 2019) final yapacaktır. Böylece ekrana veda edecek ve başrol oyuncuları olan Demet Özdemir ve Can Yaman başka dizilerde rol alacaktır.

Kardeş Çocukları Dizisi Yeni Sezonda Star TV de…

Kardeş Çocukları dizisi yeni sezon çekimleri 25 ağustos günü başlıyor. Eylül ayının 2. haftasından itibaren Star TV ekranlarında yerini alacaktır. Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonda yayınlanmaya hazırlanırken kanal yeni diziler için de hazırlıklara devam ediyor.

Kuzgun Yeni Sezonda Star Tv de Yayınlanacak…

Kuzgun dizisi yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Burcu Biricik ve  Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı Kuzgun dizisi yeni sezonda yeni sürprizlerle karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Çekimleri ağustos ayının sonuna doğru başlayacak olan Kuzgun dizisi eylül ayının ikinci haftasından itibaren yayınlanmaya başlayacaktır. Kuzgun dizisi yeni sezon fragmanının da eylül ayının başında yayınlanması bekleniyor.

Star TV Yeni Sezon Yeni Dizileri Neler?

Çocuk Dizisi

Star TV’nin 2019-2020 sezonunda yayınlayacağı dizilerin başında Çocuk dizisi geliyor. Geçtiğimiz yıllarda Fox tv de yayınlanan Kadın ve Anne gibi dizilerin yapımcısı olan Kore firmasından yayın haklarını satın alan 1441 Productions yeni dizi Çocuk dizisini Star tv de yayınlayacak. Yapımcılığını 1441 Productions’ın, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği, senaryosunu Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini Merve Çağıran, Serhat Teoman, Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Ceyda Ateş, Kenan Acar, Mehmet Emin Güney, Nimet İyigün, Emre Yetek gibi isimler paylaşıyor. Star TV’de 2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek olan Çocuk dizisi bir dram dizisi olacak ve izleyenleri bol bol ağlatacak. Dizi hakkında detaylı bilgiler için Tıklayın >> Çocuk dizisi Oyuncuları Kadrosu: Star tv Çocuk dizisi yeni sezonda ekranda 2019-2020

Sevgili Geçmiş Dizisi

Sevgili Geçmiş Dizisi Yeni Sezonda Star TV de Yerini Alacak? Sevgili Geçmiş dizisi yeni sezonda Startv ekranlarındaki yerini alacak. Sevgili Geçmiş dizisi Süreç Film imzasıyla yayınlanırken senaryosunu Funda Alp kaleme alıyor. Sevgili Geçmiş dizisinde 3 kız kardeşin gizemli bir mektubun peşine takılıp birbirlerini bulma hikayeleri anlatılıyor. Sevgili Geçmiş dizisinin yönetmeni Aydın Bulut oldu. Sevgili Geçmiş dizisi başrol oyuncuları Ece Uslu ve Emre Kınay oldu. Diğer oyuncular için ise cast çalışmaları devam ediyor.

Güvercin Dizisi

Güvercin Dizisi Yeni Sezonda Ne Zaman Başlayacak? Güvercin dizisi Altan Dönmez yönetmenliğinde ve Pastel Film yapımcılığında yayınlanacak. Güvercin dizisi senaristi de Halil Özer oldu.  Güvercin dizisi oyuncu çalışmaları hala devam etse de çekimlerin Gaziantep’te yapılacağı belirtildi. Güvercin dizisi başrol oyuncuları için Burçin Terzioğlu ve İbrahim Çelikkol’a teklif gitti. Başrol oyuncuları teklifi kabul ederlerse yeni sezonda birlikte Güvercin dizisinde rol arkadaşlığı yapacaklar.

Sevdim Seni Bir Kere

Star tv de 2019-2020 sezonunda ekrana gelecek dizilerden birisi de Sevdim Seni Bir Kere dizisi oldu. Sevdim Seni Bir Kere dizisi günlük olarak yayınlanacak ve dizi Focus film tarafından hazırlanacak. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin baş rollerinde Berk Bakioğlu, Pervin Balcı, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Çağdaş Serter, Sevgi Temel, Eneshan Nalbant, Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı ve Didem Özkavukçu gibi başarılı isimleri bulunuyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi 2019 yılında 9 Eylül pazartesi başlayacak. Eğer dizi tutarsa 2023-2024 sezonunda da devam edecek. Sevdim Seni Bir Kere dizisi hakkında detaylı bilgiler ve oyuncuları için Tıklayın >> Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu

Sevdim Seni Bir Kere Star tv 2019-2020 yeni sezon günlük dizisi

Star TV 2023-2024 dizileri hangi gün Yayınlanacak?

Star tv her sezon dizileri ile en merak uyandıran kanalların başında geliyor. Yeni sezonda da 2023-2024 yıllarında kanalda yayınlanacak olan diziler oldukça merak edilirken bir taraftan da hangi dizi hangi gün ekrana gelecek merak ediliyor. İşte Star tv dizilerinin hangi günlerde yayınlanacağı bilgisi:

Pazartesi >> Söz dizisinin yerine Güvercin
Salı >> Erkenci Kuş Yerine
Çarşamba >> Kuzgun dizisi
Perşembe >> Benim Tatlı Yalanım
Cuma >> İstanbullu Gelin Yerine Çocuk dizisi
Cumartesi >> Sevgili Geçmiş
Pazar >> Kardeş Çocukları
Sevdim Seni Bir Kere dizisi hafta içi her gün yayınlanacak.

Star tv 2023-2024 sezonunda hangi dizileri hangi gün yayınlayacak değişiklikler oldukça konumuzu güncelleyeceğiz. Star Tv’de 2023-2024 Sezonu Başlayacak Olan Diziler ve Oyuncuları hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Benim tatlı yalanım devam et sin lütfen

 2. Ahmet dedi ki:

  Istanbulu gelin başlasın lutfen severek izlediğimiz bir filmdi neden son oldu

 3. Arzu dedi ki:

  Avlu dizisi devam etsin lutfen

  1. Anonim dedi ki:

   Dizileri mahfetiniz ya biz istanbulu gelini istiyoruz

  2. Ahmet dedi ki:

   Dizileri mahfetiniz ya biz istanbulu gelini istiyoruz