Star TV Sağlık Gündemi Dr. Özgür Koldaş Kimdir, İletişim WhatsApp

12.06.2023
372

Star TV Sağlık Gündemi Dr. Özgür Koldaş kimdir? WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Ülkemizin ilk kanallarından biri olan Star Tv, en çok izlenen kanallarında başında gelmektedir. Bir çok başarılı program ve diziye imza atmaktadır. Star TV’de yaz aylarında ekrana gelmesi için yeni bir program hazırlığına başlamıştır. Bizlerde Star TV’de yeni başlayan Sağlık Gündemi programının sunucusu Dr. Özgür Koldaş’ı yakından tanıtacağız ve WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Star TV Sağlık Gündemi Sunucusu Kimdir?

Ülkemizin en çok izlenen kanallarının başında Star Tv gelmektedir. Star Tv sezon bitti için Sağlık Gündemi programının hazırlıklarına başlamıştır. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Sağlık Gündemi program hafta sonları yayınlanacaktır. Sağlık Gündemi programını kimin sunacağı da merak konusu olmuştur. Star TV’de yayınlanacak olan Sağlık Gündemi programının sunucusu botoks, saç ekimi, dolgu ve medikal estetik konularında uzman Dr. Özgür Koldaş olmuştur. Bizlerde Dr. Özgür Koldaş’ı yakından tanıtacağız.  saglik gundemi sunucusu

Dr. Özgür Koldaş Kimdir?

Sağlık Gündemi programının sunucusu Dr. Özgür Koldaş, medikal estetik uzmanıdır. 1970 yılında Hatay’da dünyaya gelen Özgür Koldaş, ilk, orta ve lise eğitimini Hatay’da tamamlamıştır. Gülhane Askeri Tıp Akademisi ve Askeri Tıp Fakültesinde eğitim almıştır. Özgür Koldaş, İtalya ve Fransa’da Medikal Estetik ve Kozmetoloji, Gazi Üniversitesinde Genel Akupunktur, Almanya’da Neuraltherapi ve Ağrı Akupunkturu, Fransa’da Mikrocerrahi ve FUT yöntemi ile Saç Ekimi, Almanya’da FUE yöntemi ile Saç Ekim, İsviçre’de DHI yöntemi ile Saç Ekimi Eğitimleri almıştır.

Star Tv Sağlık Gündemi İletişim Bilgileri

Hafta sonları Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Sağlık Günemi programının iletişim bilgileri de merak etmiştir. Sağlık Gündemi programıyla iletişime geçmek için 0 212 335 00 00 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca bizeyazin@startv.com.tr e-posta adresine mail atarakta Dr. Özgür Koldaş’ın sunduğu Sağlık Gündemi programına ulaşabilirsiniz. Sağlık Gündemi’ni. çekileceği Star TV yayın merkezinin adresi ise: Ahi Evran Cad. Maslak Mah. No: 4 Sarıyer / İstanbul’dur. doktor ozgur koldas

Star Tv Sağlık Gündemi WhatsApp Numarası

Programı saç ekimi, dolgu, botoks ve medikal estetik konularında uzman olan ünlü doktor Özgür Koldaş sunacaktır. Programın hazırlıkları devam ettiği için henüz WhatsApp iletişim numarası belli olmamıştır. Bizler, Sağlık Günemi programına ulaşmak ve Dr. Özgür Kodaş’a sormak istediğiniz soruları iletmeniz için gerekli olan WhatsApp numarası belli olunca bunu sizlerle paylaşacağız. Ancak yukarıda yazdığımız iletişim bilgileriyle de Star Tv’ye dolayısıyla Sağlık Gündemi programına ulaşabilirsiniz.

Sağlık Gündemi Dr. Özgür Koldaş kimdir? WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşleriniz yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.