Space Force (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

08.05.2020
521

Bu konumuzda yeni Netflix dizisi Space Force hakkında bilgiler vereceğiz. Space Force 29 Mayısta ilk sezonu ile ekrana gelecek komedi tarzı askeri bir dizi olacak. Merak edenler için Space Force (Netflix) Dizisi Oyuncularını ve Space Force dizisi konusu özeti hikayesi hakkında detayları burada paylaşacağız.

Space Force (Netflix) Dizisi Konusu Hikayesi

Bir komedi dizisi olan Space Force Netflix platformunda izleyici ile buluşuyor. Dizide en büyük hayali Amarikan Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmek ve önemli bir konum elde edebilmek için ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni oluşturduğu Uzay birimine atanan pilot General Mark R. Nair’in başından geçenler anlatılıyor dizide. Mark R. Nair bulunduğu ortamı değiştirmek ve içindeki meslek aşkından dolayı ailesiyle vedalaşır ve Colorado’ya çok uzak olan bu hava üssüne gitmeyi kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen İnternetin güvenli hale getirilmesi için uzaya hakim olma emiri her şeyin değişmesine neden olur. Mark ve bilim adamları aya gidip orada güçlü bir hakimiyet kurmak üzere yola çıkarlar.

Space Force (Netflix) Dizisi oyuncu kadrosuSteve Carell gibi yetenekli ve komedi dizilerinin usta ismi Mark R. Nair’i canlandırıyor Space Force dizisinde. John Malkovich, kibirli ve uzay kuvvetlerinin büyük bir uluslararası savaş alanı hâline gelmesini engellemeye çalışan bilim danışmanı Dr. Adrian Mallory karakterine hayat veriyor. Lisa Kudrow ise Mark’ın eşi Maggie Naird ise olarak karşımıza çıkıyor. 20 yıldır eşinin kariyeri için pek çok fedakarlıkta bulunan Maggie, Mark’ın aya gitmesinden sonra kendi hayatıyla ilgili yepyeni kararlar almaya başlıyor.

Konusu sıradışı olan Space Force dizisi Netflix’te 29 Mayıs 2020 de yayınlanacak. İlgi gördüğü takdirde Space Force dizisinin 2. ve 3. sezonları da muhtemelen çekilecektir. Gelen bilgilere göre Space Force 2. Sezon Aralık 2020 de yayınlanabilir. Steve Carell ile oldukça güçlü bir kadro kurulmuş. Space Force dizisi oyuncu kadrosunda John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, immy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow, Don Lake ve Lisa Kudrow gibi önemli dizi oyuncuları yer alıyor.

Space Force (Netflix) Dizisi Oyuncuları

Steve CarellSpace Force Steve Carell

John MalkovichJohn Malkovich Space Force

Diana SilversDiana Silvers Space Force

Tawny NewsomeTawny Newsome Space Force

Ben SchwartzBen Schwartz Space Force

Jimmy O. YangJimmy O. Yang Space Force

Noah EmmerichNoah Emmerich Space Force

Alex Sparrow

Jane LynchJane Lynch Space Force

Don LakeFred Willard Space Force

Lisa KudrowLisa Kudrow Space Force

Space Force (Netflix) Dizisi Nerede Çekiliyor?

Amaerikan filmleri genelde stüdyo ortamında Hollywood merkezli çekilse de Space Force zaman zaman çekimlerde doğallığı da ön plana almış ve Colarodo eyaletinde de çekimler yapılmış. Dizide görülen uzay sahneleri ise tamamen sanal ortamda dizayn edilmiş durumda.

Space Force (Netflix) Dizisi Tanıtım Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.