Son Yaz Şevval Mertoğlu (İlda Özgürel) Bilgileri

Fox TV ekranlarında yeni sezonda cumartesi akşamları yayınlanacak olan Son yaz dizisinin yeni oyuncuları da belli oldu. Birce Akalay’ın Sare Akay karakterine hayat vereceği Son yaz dizisinde Şevval Mertoğlu kimdir gerçek adı soyadı nedir gibi merak edilen bilgileri sizlerle bu sayfada paylaşacağız. İşte Son Yaz dizisine Şevval karakteri olarak dahil olan oyuncumuzun detaylı bilgileri.

Son Yaz dizisi Şevval kim?

Son yaz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen oyunculardan birisi olan Şevval Mertoğlu karakterine İlda Özgürel hayat verecek. İlda Özgürel ismini belki daha önce duymamış olabilirsiniz. Tiyatro kökenli bir oyuncu olan İlda Özgürel son yaz dizisinin yeni sezonunda kadroya dahil oldu ve dizide Şevval Mertoğlu karakterine hayat verecek. Şevval, Yiğit Mertoğlunun kızıdır. Annesiz büyüdüğü için babası onu oldukça serbest ve kendi kararlarını veren bir kız olarak yetiştirmiştir.İlda Özgürel Son Yaz dizisi Şevval Mertoğlu

Son Yaz’da Şevval Nasıl bir karakter? Son yaz dizisine katılan Şevval Mertoğlu hayatta hiçbir hedefi olmayan kendini geliştirme isteğinde bulunmayan bir kadına hayat veriyor. Son yaz dizisine yeni gelen Şevval karakteri her şey hakkında fikri olan, hiç bilmediği bir konu olsa dahi onu biliyormuş gibi sunan ve ağzından çıkanı kulağı duymayan bir karakter olacak. Sonradan görmüş desek yeridir. Son yaz dizisindeki Şevval bu karakteriyle dizide hiç sevilmeyen yani kötü karakterlerden birisi olacak. Zengin olduğunu çevresindekilere hissettiren, görgüsüzlüğü ile tavan yapan ve dengesiz hareketleri ile tepki toplayan Şevval karakteri karşısındaki kişileri ya çok sever göklere çıkarır ya da nefret edip yerin dibine sokar. Şevval Mertoğlu kendine göre oldukça mert delikanlı bir kadın olsa da çevresindekiler onu farklı hissedecek.

İlda Özgürel kimdir?

Son Yaz dizisi Şevval kimdirSon yaz dizisinin 2. sezonunda kadroya dahil olan ve Şevval Mertoğlu karakteri ile dikkat çeken İlda Özgürel 1995 yılında Bolu ilimizde doğmuştur. Daha küçük yaşlardan itibaren İstanbul’da yaşamaya başlayan İlda Özgürel 2013 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin tiyatro bölümünü bitirmiş daha sonra Kadir Has Üniversitesi’nde tiyatro bölümü okumuştur. Daha sonra çeşitli devlet tiyatrolarında sahne alan İlda Özgürel Ahlar Ağacı isimliği filmde Zarife karakteri ile oyunculuğa adım atmıştır. Dizi sektöründe ise Hekimoğlu ve Aile Şirketi gibi dizilerde rol almış olan İlda Özgürel yeni sezonda FOX TV’de devam eden son yaz dizisinde Şevval Mertoğlu karakterine hayat verecek.

Bu içeriğimizde Son yaz dizisine yeni katılan Şevval karakterini oynayan İlda Özgürel hakkında detaylı bilgiler verdik. Dizi başladıktan sonra son yaz dizisindeki Şevval’in kıyafetleri ya da Son Yaz dizisi Şevval karakteri hakkında detaylı bilgiler gibi merak edilen sorularınıza bu sayfada yanıt vereceğiz. Son Yaz dizisi oyuncu kıyafetleri konumuzdan Şevval Mertoğlu karakterinin kıyafetlerini de takip edebilirsiniz.

Etiketler