Son Yaz Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Fox TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan son yaz dizisine yeni katılan oyuncular olduğu gibi diziden ayrılan çıkan oyuncular da bulunuyor. Bizde bu konumuzda ha hem son yaz dizisine yeni gelen kadroya katılan oyuncuları hem de diziden ayrılan kadrodan çıkan tüm oyuncuları detayları ile birlikte yazalım istedik. Güçlü bir kadroya sahip olan son yaz dizisine son gelen isim Olgun Toker oldu.Son Yaz Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Son yaz dizisine yeni gelen oyuncular

Oyuncu kadrosu oldukça güçlü ve yetenekli isimlerden oluşan son yaz dizisine yeni transferler de devam ediyor. Son yaz dizisinin oyuncularının şöyle bir bakacak olursak;
Akgün Gökalp Taşkın (Alperen Duymaz)
Selim Kara (Ali Atay)
Canan Kara (Funda Eryiğit)
Yağmur Kara (Hafsanur Sancaktutan)
Fatih Doğanay (Emre Karayel)
Metin Yaman (Sinan Tuzcu)
Serap Gök (Şebnem Dönmez)
Selçuk Taşkın (Arif Pişkin) gibi isimleri son yaz dizinin oyuncu kadrosunda görüyoruz. Son yaz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen son isim ise Akgün’ün abisi Gökhan karakteriyle Olgun Toker oldu.

Olgun Toker – Gökhan

Son yaz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen oyunculardan olan Olgun Toker dizide Akgün’ün abisi Gökhan karakterine hayat verecek. Son olarak pazar akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinde oynayan Olgun Toker bu dizinin final yapması ile birlikte son yaz dizisine katıldı ve dizide Gökhan rolü ile ön plana çıkacak. 12 Mart 1986 tarihinde Mersin ilimizde doğan Olgun Toker Müjdat Gezen sanat merkezi tiyatro bölümünü bitirmiş ilk olarak ise 2010 yılında vizyona giren saklı hayatlar sinema filminde oynamıştır.

Daha sonra birçok dizide rol alan Olgun Toker 2018 yılının başında Şeref meselesi dizisinde ve 2020 yılında Arıza dizisinde önemli rollerde oynamıştır. Olgun Toker son yaz dizisinin oyuncu kadrosuna Gökhan karakteriyle dahil oldu. Olgun Toker’in canlandıracağı Gökhan karakterinin detaylarına sizler için açıkladık ve sitemizde paylaştık. Son Yaz dizisi Gökhan kimdir konumuzdan detayları inceleyebilirsiniz. Son yaz dizisine yeni gelen oyuncular oldukça sayfamıza ekleyeceğiz.

Son yaz dizisinden çıkan ayrılan oyuncular

Cuma akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan son yaz dizisinden ayrılan çıkan oyuncular oldukça bu sayfaya sizler için yazacağız. Her geçen gün oyuncu kadrosu daha da genişleyen Son yaz dizisinden şimdiye kadar herhangi bir oyuncu ayrılmadı. Vurularak ölen oyuncular ise genellikle figüran olarak dizide yer alan isimlerdi. Son yaz dizisine yeni gelen ya da diziden ayrılan çıkan tüm oyuncuları sayfamızda eklemeye devam edeceğiz. Sizler de merak ettiğiniz isimleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Etiketler