Son Yaz Dizisi Sare Kimdir? Amacı Ne? (Birce Akalay)

31.07.2021
220

Son Yaz Dizisi Sare Kimdir? Amacı Nedir bu konuda yazacağız. İlk bölümü ile karşımıza 2021 yılının ilk günü çıkmış olan Son Yaz dizisi O3 Medya imzalı olurken, yönetmen koltuğunda da Semih Bağcı oturmakta. Senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç’in beraber yapmış olduğu Son Yaz dizisi 2021-2022 sezonunda da izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

2021-2022 sezonunda oyuncu kadrosuna yeni isimler de ekleyecek olan Son Yaz dizisi başrol oyuncuları arasına bir yenisini daha ekledi. Son Yaz dizisinde Alperen Duymaz, Ali Atay ve Hafsanur Sancaktutan üçlüsüne 4. isim yeni sezonda eklenecek. Son Yaz dizisine katılan başrol karakter Sare karakteri oluştur. Bizde bu konumuzda Son Yaz dizisinde yeni sezonda boy gösterecek olan Sare karakterinden ve Sare karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuzdan bahsedeceğiz.

Son Yaz Dizisi Sare Karakteri Kimdir Amacı Nedir

Son Yaz Dizisi Sare Karakteri Kimdir? Amacı Nedir?

Son Yaz dizisinde 2021-2022 sezonunda başrol karakter olarak bir yeni oyuncuyu daha göreceğiz. Son Yaz dizisinin başrol yeni karakteri Sare karakteri olarak belirlendi. Son Yaz dizisine yeni sezonda dahil olacak olan Sare karakterinin karakteristik özellikleri henüz net bir şekilde ifade edilmedi. Son Yaz dizisinin yeni başrol karakteri olan Sare karakterinin karakteristik özellikleri resmi olarak açıklandığı zaman karakterin özelliklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. son yaz dizisi birce akalay sare

Son Yaz Dizisi Sare Kimdir?

Son Yaz dizisinde Sare karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da oldukça merak ediliyor. Son Yaz dizisine 2021-2022 sezonunda dahil olacak olan yeni başrol oyuncusu Sare karakterine başarılı ve güzel oyuncumuz Birce Akalay hayat verecektir. Yer almış olduğu projeler ve güzelliği ile dizi severlerin dikkatini oldukça çeken Birce Akalay’ın hayatı da izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Biz de sizlerle konumuzun ilerleyen kısmında Birce Akalay’ın hayatı hakkındaki tüm bilgileri sizlere sunacağız. Birce Akalay’ı, Birce Akalay’ın medeni durumunu ve Birce Akalay’ın resmi instagram hesabını yakından öğrenebilmek adına haberimizin devamını okuyabilirsiniz.Birce Akalay Kimdir

Birce Akalay Kimdir?

Birce Akalay, 19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi konservatuar tiyatro bölümünde tamamlamış olan güzel ve başarılı oyuncumuz Birce Akalay, 2006 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önce pek çok dizi ve filmde boy göstermiş olan Birce Akalay, ülkemizin en çok sevilen ve beğenilen kadın oyuncularından bir tanesidir. Daha önceleri Nefes Vatan Sağolsun, Sizi Seviyorum, Deliormanlı, Son Ders Aşk ve Üniversite gibi filmlerde boy gösterirken; Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah Beyaz Aşk, Ağlama Anne, Babil, Kader, Senin Uğruna, Alayına İsyan, Kış Masalı, Böyle Bitmesin, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli gibi pek çok dizide de yer almıştır. Ayrıca 2004 yılında da Miss Turkey yarışmasında 3. Seçilmiş ve yurt dışında da ülkemizi temsil etmiştir.

Birce Akalay’ın Yer Aldığı Diziler

2007 – Asi (Zeynep)
2007 – Kader (Lamia)
2007 – Senin Uğruna (Özlem)
2009 – Alayına İsyan (Sevtap)
2009 – Kış Masalı (Zişan)
2010-2012 Yer Gök Aşk (Havva)
2013 – Böyle Bitmesin Aylin
2013 – Ben Onu Çok Sevdim (Ayhan Aydan)
2014-2015 Küçük Ağa (Sinem)
2015-2016 – Evli ve Öfkeli (Esra)
2016-2017 – Hayat Bazen Tatlıdır (Hayat)
2017-2018 – Siyah Beyaz Aşk (Aslı)
2018 – Ağlama Anne (Alev)
2020 – Babil (İlay)
2021 – Son Yaz (Sare)Birce Akalay'ın Resmi İnstagram Hesabı

Birce Akalay’ın Resmi İnstagram Hesabı

Birce Akalay resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile gündelik hayatından ve yer almış olduğu projelerden fotoğraf karelerini sık sık paylaşmaktadır. Birce Akalay’ın resmi instagram hesabını da 1640 tane gönderisi bulunurken 2,3 milyonu aşkın da takipcisi yer almaktadır. Birce Akalay’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız @birceakalay kullanıcı isimli hesaba bakabilir ve takibe alabilirler.

Birce Akalay’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kimdir?

Birce Akalayın Sevgilisi KimBirce Akalay’ın sevgilisinin olup olmadığı, eski eşinin kim olduğu da dizi severler ve Birce Akalay severleri tarafından oldukça merak edildi. Birce Akalay ilk evliliğini 2011 yılında Murat Ünalmış ile yaptığı ve 2012 yılında çiftimiz anlaşamamayarak yollarını ayırdı. Ardından Birce Akalay, 2014 yılında Sarp Levendoğlu ile dünyaevine girdi. Ancak 3 yıl sonra yani 2017 yılında Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay yollarını ayırdı. Şu anda ise Birce Akalay sevgilisi olan Erdem Hamza ile sık sık gündeme gelmektedir. Geçtiğimiz günlerde Birce Akalay ve Erdem Hamza birlikte Bodrum’da tatile gitmiş ve magazincilerin kamerasına da yansımıştır.

Son Yaz Dizisi Sare’nin Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Sare'nin KıyafetleriSon Yaz dizisinin yeni başrol karakteri olan Sare karakterinin kıyafetleri de izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Son Yaz dizisi FOX TV’de olan 2021-2022 sezonuna başladığı zaman Sare karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, şort, ayakkabı, çanta, küpe, kolye, saat, takı gibi pek çok kıyafet ve aksesuarlarını marka, model ve fiyat bilgisi ile size sunacağız. Son Yaz dizisi Sare karakterinin kıyafetlerini güncel olarak öğrenebilmek adına bizi takipte kalabilirsiniz.

Son Yaz dizisinin yeni başrol karakteri olan Sare karakterinden ve Sare karakterine hayat verecek olan oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, yorum, soru ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.