Son Yaz Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?

Cuma günü ilk bölümü ile seyirciyle FOX TV‘de buluşacak olan Son Yaz dizisindeki oyuncuların bölüm başına aldıkları ücretler merak edildi. Bu nedenle bizde Son Yaz dizisinde yer alan oyuncularımızı aldıkları ücretleri sizlerle paylaşacağız. Son Yaz Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?Son Yaz Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?

Son Yaz Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?

Dizinin konusu ve karakterinin yanı sıra dizide oyuncularımızın aldıkları ücretler de dikkat çekiyor. Son Yaz dizisinde yer alan Akgün, Selim, Yağmur ve Canan gibi karakterlerin bölüm başına aldıkları ücretler izleyiciler tarafından merak edildi. Biz de sizler adına Son Yaz dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına almış oldukları ücretleri araştırdık ve konumuzda yer verdik. Bakalım Son Yaz Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?Son Yaz Dizisi Selim ve Akgün Ne Kadar Maaş Alıyor

Son Yaz Dizisi Selim ve Akgün Ne Kadar Maaş Alıyor?

Son Yaz dizisinin başrollerini Selim ve Akgün karakterleri paylaşmaktadır. Selim karakterine Ali Atay hayat verirken, Akgün karakterine de Alperen Duymaz hayat vermektedir. Diğer tüm dizilerde de olduğu gibi dizinin başrolünde yer alan oyuncular en yüksek ücretleri almaktadırlar. Haliyle Ali Atay ve Alperen Duymaz’ın bölüm başına aldıkları ücretler çok merak edildi. Ali Atay Selim karakteri, Alperen Duymaz’da Akgün karakteri için bölüm başına 47.000 TL ücret almaktadırlar.Son Yaz Dizisi Yağmur ve Canan Karakterlerinin Maaşları

Son Yaz Dizisi Yağmur ve Canan Karakterlerinin Maaşları

Dizide başrol oyuncularının ardından en önemli rolü üstlenen karakterler ise Yağmur ve Canan karakterleridir. Yağmur karakterine Hafsanur Sancaktutan hayat verirken, Canan karakterine de Funda Eryiğit hayat vermektedir. Dizide başrol oyuncularının ardından en önemli rolleri paylaşan Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan ise bölüm başına yaklaşık 40.000-45.000 TL arası bir ücret almaktadırlar.

Son Yaz dizisinde yer alan Selim, Yağmur, Canan ve Akgün karakterinin ardından önemli rollere hayat veren Emre Karayel, Şebnem Dönmez ve Sarp İkiler‘in ise bölüm başına almış oldukları ücretler 20.000-35.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Son Yaz Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor? sorusu hakkında bilgi vermeye çalıştık. Son Yaz dizisinde yer alan diğer oyuncularımızdan maaşını merak ettiklerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Dizide yer alan oyuncular hakkında bilgi edinmek için ise  Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir Konusu Kanalı başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler