Son Yaz dizisi Naz Kimdir? Yasemin Yazıcı

FOX TV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Son Yaz dizisinde yer alan karakterlerin bir çoğu merak edildi. En çok merak eden karakterlerden bir tanesi de Naz karakteri oldu. Çok bakımlı, flörtöz ve iddialı olmayı seven Naz karakterini size daha yakından tanıtacağız. Son Yaz dizisi Naz karakteri ve ona hayat veren Yasemin Yazıcı hakkındaki tüm detaylara haberimizde ulaşabilirsiniz.

Son Yaz dizisi Naz Karakteri

Son Yaz dizisi Naz KarakteriNaz Yaman karakteri, Emel ve Metin’in kızıdır. Yasemin ile de kuzendir. Babası Metine çok düşkündür ancak annesinin baskıcı tavırlarını hiç sevmez. Üniversiteye yeni geçmiştir, okulların açılmasını bekliyordur. Özgüveni yüksek, neşeli ve çocuksu bir karakterinin olmasının yanı sıra çok da güzeldir. Tam anlamıyla bir alışveriş tutkunudur. Şımartılmayı çok sever ve her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünmektedir. Bakalım dizide Naz Yaman’ın başına neler gelecek?

Son Yaz dizisi Naz Kimdir?

Son Yaz dizisinde Naz karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Yasemin Yazıcı’dır. Güzelliği ile hem dizide hem de günlük yaşamında ön planda yer alan Yasemin Yazıcı’yı gelin daha yakından tanıyalım. Yasemin Yazıcı hakkındaki detaylı bilgilerin tamamına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Yasemin Yazıcı hakkındaki tüm bilgiler..

Yasemin Yazıcı Kimdir?

Yasemin Yazıcı KimdirYasemin Yazıcı, 8 Eylül 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında tiyatro ile ilgilenmeye başlamış, Türkçe, Farnsızca ve İngilizce gibi çeşitli dillerde tiyatro oyunlarında yer almıştır. Oyunculuk eğitimlerinin yanı sıra vokal ve dans eğitimleri de almıştır.

Yasemin Yazıcı’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Son Yaz (Naz Yaman)

Yasemin Yazıcı’nın İnstagram Hesabı

Yasemin Yazıcı'nın İnstagram HesabıYasemin Yazıcı, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Hem yer aldığı projelerle ilgili hem de günlük hayatı ile ilgili paylaşımlar yapan Yasemin Yazıcı’nın resmi instagram hesabında 24 gönderisi ve 3.452 takipçisi bulunmaktadır. Yasemin Yazıcı’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @yaseminyaziciy

Yasemin Yazıcı’nın Sevgilisi Kim?

Yasemin Yazıcı'nın Sevgilisi KimYasemin Yazıcı, geçtiğimiz günlerde resmi instagram hesabında sevgilisi ile Alaçatı’da olduğuna dair bir fotoğraf paylaştı. Fakat sevgilisinin isminden bahsetmedi. Yani Yasemin Yazıcı’nın bir sevgilisi vardır. Yasemin Yazıcı’nın sevgilisinin ismini öğrendiğimizde sizlerle yine paylaşacağız.

Son Yaz dizisi Naz Kıyafetleri

Son Yaz dizisinde güzelliği ile dikkat çeken Naz karakteri kıyafetleri ile de oldukça merak uyandırdı. Bizde sizlerle Yasemin Yazıcı’nın Son Yaz dizisinde Naz karakteri için kullanmış olduğu etek, gömlek, şort, pantolon, elbise, buluz gibi kıyafetlerin yanı sıra kullanmış olduğu aksesuarlardan kemer, toka, takı ve çanta gibi aksesuarları da sizlerle marka ve model bilgisi ile birlikte paylaşacağız.

Son Yaz dizisi Naz Kimdir? sorusu dahilinde sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında merak ettiğiniz bir şey olursa bize sorabilirsiniz. Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi de aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Dizide yer alan oyuncuların tamamına ulaşmak için ise Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir Konusu Kanalı isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler