Son Yaz Dizisi Kıymet Kimdir? Zuhal Gencer

25.08.2021
68

Bu konumuzda sizler için Son Yaz Dizisi Kıymet Kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz. Son Yaz dizisinin 2. sezonunda katılan Kıymet karakterini yakından tanıtacağız. 1 Ocak 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Son Yaz dizisinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı oturmaktadır. Çekimleri İzmir ve İstanbul’da devam eden Son Yaz dizisinin başrolünde Alperen Duymaz, Ali Atay ve Hafsanur Sancaktutan yer almaktadır.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Son Yaz dizisi 4 Haziran 2021 tarihinde sezon finali yapmıştır. 2. sezonu Eylül ayında başlayacak olan Son Yaz dizisine yeni katılan Kıymet karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Son Yaz dizisine yeni katılan Kıymet karakterini daha yakından tanıtacağız ve Son Yaz dizisi Kıymet kimdir? Son Yaz dizisi Kıymet karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

zuhal gencer kiymet sancaktar kimdir

Son Yaz Dizisi Kıymet Karakteri Kimdir?

Kıymet Sancaktar Kimdir? Sancaktar Ailesinin hanımıdır. Sert mizaçlı, katı kuralları olan, görmüş geçirmiş bir kadındır. Sancaktar soyadını korumak en önemli görevidir. Yeraltı dünyasının içinde doğmuş, büyümüş ve yaşamıştır. Kıymet  bu dünyada soyadının her şey demek olduğunu bilir. Kıymet genç yaşlarda Halil Sadi ile babasının istediği üzerine evlenmiştir. Oğlu Cihan’a çok düşkündür. Çünkü Cihan çocukluğundan beri işlerin başına geçmeye namzettir. Burak ile gerilimli bir ilişkileri vardır. Cemre ise onun için zaptedilmesi gereken bir kız çocuğudur.

2. Sezonu Eylül ayında yine Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Son Yaz dizisine yeni katılan Kıymet karakteri, Soner’in annesi olarak diziye dahil olmuştur. Ancak Sancaktar ailesinin annesi olarak karşınıza çıkmaya hazırlanan Kıymet karakteri hakkında daha fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kıymet karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Son Yaz Dizisi Kıymet Kimdir Zuhal Gencer

Son Yaz Dizisi Kıymet Kimdir?

Son Yaz dizisine 2. sezonda dahil olan Kıymet karakterine başarılı oyuncumuz Zuhal Gencer hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Kıymet karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Zuhal Gencer de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Son Yaz dizisine yeni katılan Kıymet karakterine hayat veren oyuncumuz Zuhal Gencer’i daha yakından tanıtacağız ve Zuhal Gencer kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Zuhal Gencer Kimdir?

60 yaşındaki oyuncumuz 13 Temmuz 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro Eğitim Stüdyosu’nda eğitim aldıktan sonra arkadaşları ile birlikte Taner Barlas Mim Tiyatrosu’nu kurmuştur. Hala Kocaeli Şehir Tiyatrosu bünyesinde oyuncu olarak yer alan Zuhal Gencer kamera karşısında ilk defa 1987 yılında Gecenin Öteki Yüzü isimli proje ile geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Zuhal Gencer kariyerindeki asıl çıkışı 2000 yılında Şaşıfelek Çıkmazı isimli dizide hayat verdiği İnci karakteri sayesinde yakalamıştır.

Daha önce birçok farklı kategori de ödüller alan oyuncumuz Zuhal Gencer, Anne, Hanımın Çiftliği, Babam Askerde, Uzak, Sinekli Bakkal, Müjgan Bey, Ulak, Devlerin Ölümü gibi başarılı projelerde yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Doğduğun Ev Kaderindir Kaderindir isimli dizi ile geçen Zuhal Gencer, önümüzdeki günlerde Son Yaz dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Zuhal Gencer Yer Aldığı Diziler

Son Yaz – 2021
Doğduğun Ev Kaderindir – 2019-2021
Anne – 2017
Hanımın Çiftliği – 2010
Solgun Bir Sarı Gül – 1996
Sinekli Bakkal
Yersiz Yurtsuz – 2007
Kabuslar Evi: Tanıdık Yabancı – 2006
Müjgan Bey – 2004
Arapsaçı – 2004
24 Saat – 2004
Esir Şehrin İnsanları – 2003
Şaşıfelek Çıkmazı – 2000
5 Maymun Çetesi – 1999
Kanunun Ötesinde – 1992
Issızlığın Ortası – 1991
Cahide – 1989
Gecenin Öteki Yüzü – 1987

Zuhal Gencer Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Son Yaz dizisinde canlandıracağı Kıymet karakteri ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Zuhal Gencer sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 275 gönderisi ve yaklaşık olarak 24 bin takipçisi vardır. Zuhal Gencer’in resmi instagram hesabı: @zuhalgencererkaya zuhal gencer son yaz dizisi

Zuhal Gencer Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

60 yaşında ki başarılı oyuncumuz Zuhal Gencer’in hayatında birinin olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun evli olduğu bilinmektedir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Zuhal Gencer’in bir de oğlu vardır.

Son Yaz Dizisi Kıymet – Zuhal Gencer Kıyafetleri

Bu sezon Fox Tv ekranlarında karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Zuhal Gencer’in giydiği kıyafetleri de sevenleri tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde başarılı oyuncumuz Zuhal Gencer’in özel hayatında ve Son Yaz dizisinde giydiği etek, pantolon, tişört, gömlek, kazak, hırka, yelek, mont, kaban, ceket, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı küpe, yüzük, kolye, bileklik, çanta gibi tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Son Yaz dizisine 2. sezonda katılan Kıymet karakterini ve kıymet karakterine hayat veren oyuncumuz Zuhal Gencer’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.