Son Yaz Dizisi Erken Final mi Yapacak, Neden İzlenmedi?

Fox TV ekranlarında 1 Ocak 2021 cuma günü ilk bölümü ile ekrana gelen son Yaz dizisi daha ilk bölümden beklentilerin altında kalarak izleyicilerini ve kanalı şaşırttı. Son Yaz dizisi bir bölümde almış olduğu 3.97 Total reyting oranı ile reyting listesinde ancak 12. sırada yer bulabildi. Dizinin oldukça aksiyonlu ve heyecanlı bir dizi olduğunu düşünen izleyiciler alınan bu reytinglerden sonra Son Yaz dizisi erken final mi yapacak bitecek mi, neden izlenmedi gibi merak edilen soruları sormaya başladı.

Son Yaz Dizisi Erken Final mi Yapacak?

Son Yaz Dizisi Erken Final mi YapacakÖncelikle son yaz dizisinin daha ilk bölümleri ekrana geldi ve dizinin geleceği için bir karar vermek oldukça zor. Zaten dizinin ilk 6 bölüm ekrana gelmeden kesin karar vermek oldukça zor. Ancak yılbaşı haftasından sonra diğer dizilerinde yeniden başlaması ile son yaz dizisinin reytingleri daha da aşağılara düşebilir. Bu nedenle son yaz dizisinin erken final yapması kuvvetle muhtemel görünüyor. Dizinin ilerleyen haftalardaki reyting sonuçlarına bakarak Son Yaz dizisi ile ilgili son karar verilecektir.

Son yaz dizisinin reytingleri nasıl niçin izlenmedi?

Son Yaz dizisi almış olduğu 3.9 oranındaki Total reyting ile beklentilerin çok altında kaldı. Aynı gün ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı dizisi ise 6.4 oranındaki Total reyting ile iyi bir başlangıç yapmıştı. Son Yaz dizisi de konusu ve oyuncuları ile oldukça yeterli olmasına rağmen beklenen performansı gösteremedi ve reytinglerde oldukça gerilerde kaldı. Bu nedenle Son Yaz dizisi erken final mi yapacak soruları merak edilmeye başlandı.Son Yaz Dizisi neden izlenmedi final mi

Gelecek haftalardaki performansına bakılarak Son Yaz dizisi ile ilgili karar verilecek. Son dönemde izleyiciler sıra dışı oyunculuklar ve farklı senaryolar görmek istiyor. Örneğin TRT ekranlarında ki Gönül Dağı dizisi çok meşhur oyunculardan oluşmasa da insanların samimiyetini ön plana alarak güzel bir iş çıkararak ciddi oranda reytingler almayı başardı. Son Yaz dizisi de önümüzdeki haftalarda yeni bölümleri ile bakalım nasıl bir iş ortaya çıkaracak.

Son Yaz dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek?

Son Yaz dizisi Fox TV ekranlarında kaç hafta devam edecek şimdilik bilinmezliğini korurken 6 bölüm ön sözleşme olduğu için son Yaz dizisi en az 6 bölüm devam edecek. Daha sonra dizinin reytingleri yeniden göz önünde bulundurularak yapımcı ile kanal arasında ortak bir karar verilecek. Son Yaz dizisi reytingleri toparlarsa sezon sonuna kadar devam edecek yoksa kısa sürede erken final yaparak ekran yolculuğunu bitirecek. Son Yaz dizisi erken final mi yapacak kısacası önümüzdeki haftaların reytingleri belirleyecek.

Son Yaz Dizisi bitecek mi erken final miSon Yaz dizisi erken final yapar mı neden izlenmedi tutulmadı konusundaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, son yaz dizisinin senaryosu ve oyunculukları hakkındaki yorumlarınızı okuyucularımız için aşağıya belirtebilirsiniz. Sizce Son Yaz dizisi erken final yapmalı mı, yoksa devam mı etmeli yorumlarınızı bekliyoruz. Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yorum yaz

10 Yorum

  1. Eşimle birlikte dört gözle bekleyip zevkle izlediğimiz ,çok tatlı ve uyumlu karakterlerin yer aldığı bu dizinin sonlandırılması gerçekten üzücü olur…

  2. Ben dizi son zamanlarda konusuyla çok farklı ve güzel bir dizi !!!!! Kaldırılmasın diğer dizilerin konuları hep aynı ben izlemiyorum bile ama son yaz çok değişik gelmişti yazık olur diziye !!!

  3. Zaten iki dizi izliyorum bu da kaldirilirsa bana göre izlenecek dizi kalmıyor. Heyecanla izliyoruz her cuma insallah yazık etmezler diziye.

  4. Dizi çok güzel final yapılacak birçok dizi var bu kadar güzel bir dizi final yapılmamalı diye düşünüyorum.

  5. Dizi başarılı ama total izleyici grubu seviyesine uymaz maalesef. AB yani eğitim ve alım seviyesi yüksek grupta izlenme oranı fena değil, reklamcılar AB grubuna baktığı için dizi sürebilir umudundayım.

Etiketler