Son Yaz Dizisi Eray Kimdir? (Yunus Narin)

Bu konumuzda sizlere Son Yaz Dizisi oyuncularından Yunus Narin’i ve hayat verdiği Eray karakterini yakından tanıtacağız. Çekimleri İzmir, Urla’da devam eden dizinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmiştir. Başarılı yönetmen Burak Arlıer’in yönettiği dizinin, senaryosunu Deniz Dargı,Cenk Boğatur ve Cem Görgeç kaleme almıştır. 1 Ocak 2021 tarihinde Fox Tv de ekranlara gelecek olan dizinin başrolünde Alperen Duymaz,Ali Atay,Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan gibi başarılı isimler yer almaktadır. Bugün izleyicilerle buluşacak olan dizi oyuncu kadrosuyla herkesi heycanlandırmıştır. Bizde bu konumuzda Son Yaz dizisi Eray karakterini ve bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Yunus Narin’i yakından tanıtacağız.

Son Yaz Dizisi Eray Karakteri Kimdir?

Eray Duraner, zengin bir ailenin çocuğudur. Bir eğlence mekanını işlettiği için çok fazla çevresi olan Eray, girişimci ve fırlatma biridir. Sosyal çevresi oldukça geniş olan Eray, Akgün ve Soner gibi mafyalarla daha önce İstanbul da tanışmıştır. İzmir de bir eğlence mekânının işletmesini yaparken tekrar Akgün ile karşılaşacaktır ve hikaye bu şekilde devam edecektir.Son Yaz Dizisi Eray Kimdir (Yunus Narin)

Son Yaz Dizisi Eray Kimdir?

Son Yaz dizisinde Eray karakterine başarılı oyuncu Yunus Narin hayat vermektedir. Eray karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncumuz Yunus Narin de oldukça merak edildi ve araştırılmaya başlandı. Bizde sizler için başarılı oyuncu Yunus Narin’i yakından tanıtacağız ve Yunus Narin kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yunus Narin

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen başarılı oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karısına ilk defa 2017 yılında geçen oyuncu İstanbullu Gelin dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Dizide Garip Bey’in gençliğine hayat veren oyuncumuz yeteneği ve yakışıklılığıyla dikkat çekmeyi başarmıştır. 2017 – 2018 yıllarında Istanbullu Gelin dizisinde yer alan oyuncumuz daha sonra Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 31 yaşında ki yakışıklı oyuncu, üniversite yıllarında amatör olarak şarkı söylemekteydi. Bir menajerlik oyuncusu olan Yunus Narin, Rezzan Çankır Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Yunus Narin Rol Aldığı Diziler

Son Yaz (Eray) – 2021
Sevgili Geçmiş (Aras) – 2019
İstanbullu Gelin – 2017 / 2018

Yunus Narin Resmi İnstagram Hesabı

Sevgili Geçmiş dizisinde hayat verdiği Aras karakteri sayesinde dikkat çekmeyi başaran oyuncu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz sosyal medya hesabında,123 gönderisi ve yaklaşık 11 bin takipçisi bulunmaktadır. Yakışıklı oyuncu Yunus Narin’in resmi instagram hesabı: @yunusnarin

Yunus Narin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuzun henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncu, özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bu sebeple oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yunus Narin (Eray Karakteri) Kıyafetleri

Son zamanlarda yıldızı parlayan oyuncumuz, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da oldukça dikkat çekmektedir. 71 kilo ağırlığında, 174 cm boyunda olan oyuncumuz tarzıyla da ilgi çekmeye devam etmektedir. Bizde sizler için yakışıklı oyuncumuzun Son Yaz dizisinde giydiği kıyafetleri, gömlekleri, ceketleri.. ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Eray karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Yunus Narin’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Etiketler