Son Şaka Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

17.06.2020
638

Koronavirüs sürecinin bitmesi ile birlikte dizi ve film sektörü de yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan Son Şaka isimli yeni bir film çekilecek. Son Şaka filminin oyuncu kadrosunu ne zaman vizyona gireceğini televizyonda hangi kanalda yayınlanacağı na bu konumuzda sizlere yazacağız.

Son Şaka filminin oyuncu kadrosu

Son Saka filmi oyunculari vizyon tarihiSon Şaka filmi Two prodüksiyon tarafından hazırlanacak. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan filminin kadın başrol oyuncusu Ege Kökenli oldu. Erkan Bülbül tarafından yönetilecek olan Son Şaka filminin yaz tatili boyunca çekimlerine devam edilecek. Özellikle Güney bölgelerimizin çekim yeri olarak tercih edileceğini belirten yönetmen Erkan Bülbül filmin temmuz ayında çekimlerine başlayacak.

Ege Kökenli

20 Mart 1993 tarihinde Kırklareli ilimizde dünyaya gelen Ege Kökenli 27 yaşındadır. Yüksek eğitimini Haliç Üniversitesinde konservatuvar eğitimi alarak tamamlayan Ege Kökenli ilk olarak 2004 yılında henüz 11 yaşındayken oyunculuğa başlamıştır. Ege Kökenli’nin ilk dizisi Star TV’de yayınlanan En İyi Arkadaşım dizisi olmuştur. Daha sonra Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal, Anadolu Kaplan’ı, Çalıkuşu, Asla Vazgeçmem, Güneşin kızları ve Çiçek gibi dizilerde roller alan Ege Kökenli 2018 de Yasak Elma dizisinde Yağmur karakterine hayat vermiştir.

2019 yaz aylarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin karakterine hayat veren Ege Kökenli oldukça başarılı bir iş çıkarmıştır. 1.68 boyunda, 54 kilo ağırlığında ve balık burcu olan Ege Kökenli Son Şaka filminde başrolde oynayacak.Son Saka filminin oyuncu kadrosu

Son Şaka filminin tüm oyuncuları

Son Şaka filminin oyuncu kadrosunda ismi netleşen ilk kadın oyuncu Ege Kökenli oldu. Son Şaka filminin erkek başrol oyuncusu kim olacak ve yardımcı rollerde hangi oyuncular yer alacak ilerleyen günlerde kesinleşecek. Son Şaka filmine yeni oyuncular dahil oldukça konumuza eklemeye devam edeceğiz. Son Şaka Filminin Konusu ise hayatında yaptığı son şakanın bir aşka dönüşmesiyle yaşanan olaylar konu edilecek.

Son Şaka filminin vizyon tarihiEge Kokenli Son Saka filmi kadin basrolu

Son Şaka filmi ile ilgili yeni haberler ve güncel bilgiler geldikçe sayfamız güncellenecektir. Son Şaka filmi nerede çekiliyor ya da Son Şaka filmi ne zaman vizyona girecek şimdilik kesin bir vizyon tarihi olmasa da 2020 yılının son aylarında kasım aralık ayı gibi tahmin ediliyor. Son Şaka filminin televizyonda ilk olarak hangi kanalda yayınlanacağı şimdilik belli değil. Son dönemde popüler olan Netflix platformu veya başka bir kanalda yayınlanacak olursa burada sizlere duyuru yapacağız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?