Son Nefesime Kadar Umut Kimdir? Mehmet Turan Doğan ​

Bu haberimizde Son Nefesime Kadar dizisinde yer alan Umut karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Son Nefesime Kadar dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Dikilitaş oturmaktadır. Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Son Nefesime Kadar dizisinde yer alan Umut karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Son Nefesime Kadar dizisinde yer alan Umut karakterini yakından tanıtacağız ve Son Nefesime Kadar dizisi Umut karakteri kimdir? Son Nefesime Kadar dizisi Umut karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Son Nefesime Kadar Dizisi Umut Karakteri Kimdir?

Son Nefesime Kadar Umut Kimdir Mehmet Turan Doğan8 yaşında olan Umut, Mihri ve Emel tarafından el üstünde tutularak büyütülmüştür. Mihri Umut’a sahip çıkmak ve onu düzgün bir şekilde büyütmek için herkesi karşısına almıştır. Bu iki kadın Umut’u babasının eksikliğini hissettirmeden büyütmeye çalışmıştır. Umut, annesi ve babasını öldü biliyordur. Annesi gerçekten o doğar doğmaz intihar etmiş olsa da günün birinde karşısına çıkan babası Umut’un dengesini bozmuştur. Kısacası Umut, tatlı, sevimli, akıllı ve yaramız bir çocuktur.

Son Nefesime Kadar Dizisi Umut Kimdir?

Son Nefesime Kadar dizisinde yer alan Umut karakterine çocuk oyuncumuz Mehmet Turan Doğan hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Umut karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzda merak edilmiştir. Bizlerde çocuk oyuncumuz Mehmet Turan Doğan’ı yakından tanıtacağız ve Mehmet Turan Doğan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Mehmet Turan Doğan Kimdir?

9 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz Mehmet Turan Doğan, 4 Ocak 2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sektöre 2018 yılında çeşitli reklam filmlerinde yer alarak adım atan Mehmet Turan Doğan daha önce, Medicana, Petlas, Seksüt, DeFacto, İGA, Sadaka Taşı Kurban Bayramı Reklamlarında yer almıştır. 2020 yılında Ferhat İle Şirin dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Mehmet Turan Doğan birçok markanın katalog çekiminde de boy göstermiştir. IMC menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan çocuk oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kuruluş Osman dizisiyle geçmiştir.

Mehmet Turan Doğan Yer Aldığı Diziler

2022 Son Nefesime Kadar – Umut
2021 Kuruluş Osman
2021 50 metrekare
2020 Ferhat İle Şirin

Mehmet Turan Doğan Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Son Nefesime Kadar dizisiyle ekranlarda göreceğimiz çocuk oyuncumuz Mehmet Turan Doğan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan çocuk oyuncumuz Mehmet Turan Doğan’ın yaşından dolayı İnstagram hesabını ailesi yönetmektedir. Mehmet Turan Doğan’ın resmi İnstagram hesabı: @mehmetturandogann

Bu haberimizde Son Nefesime Kadar dizisinde yer alan Umut karakterini ve Umut karakterini canlandıran oyuncumuz Mehmet Turan Doğan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Son Nefesime Kadar Umut Kimdir Son Nefesime Kadar Oyuncu Kadrosu burada..

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.