Son Nefesime Kadar Dizisi Erken Final mi Bitti mi?

07.03.2022
1.014

Fox TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Son Nefesime Kadar isimli dizinin reytingleri maalesef çok kötü gelmeye başladı. Bu nedenle Son Nefesime Kadar dizisi erken final mi yapacak bitecek mi gibi sorular izleyiciler tarafından sıkça dile getirilmeye başlanmıştı. Son gelen haberler çok daha kötü. Son nefesime kadar dizisi erken final yapıyor.

Son Nefesime Kadar dizisi erken final mi?

Son Nefesime Kadar Dizisi Erken Final miBu hafta almış olduğu 2.95 Total reyting oranı ile Son Nefesime Kadar dizisi oldukça düşük ve tahammülü zor bir oran aldı. Bildiğiniz gibi Fox TV 3 reyting altına düşen dizilerini genelde hemen bitiriyor. Son nefesime kadar dizisi ise 6 bölüm ön sözleşme ile yoluna devam ediyor. Muhtemelen dizi 6. bölümde erken final yaparak ekrana veda edecek. Ama Fox Tv bu kadar sabredebilir mi?

Son Nefesime Kadar dizisi neden bitiyor niçin izlenmedi?

Öncelikle Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay, Ertan Saban gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı Son Nefesime Kadar dizisi izleyiciyi kendisine çekemedi. Bazı oyuncuların yüzleri artık eskimiş görünüyor. Bunlardan biri Nurgül Yeşilçay diğeri de bana göre Emre Kınay. Ertan Saban’ı saymıyorum bile çünkü oyunculuklarına lafımız yok ancak yüzleri biraz soğuk olduğu için izleyiciler bu tarz dizileri çok fazla izlemiyor. Ayrıca Nurgül Yeşilçay yüzüne yaptığı aşırı makyajla bile çok iyi görünmüyor. Hele bir polis karakteri kendisine hiç uymamış.

Daha birçok şey sayılabilir ancak son nefesime kadar dizisi ikinci bölümüyle aldığı düşük reytingler muhtemelen 9 Mart çarşamba akşamı yayınlanacak üç bölümde de devam edecek. Bu durumda Fox TV son nefesime kadar dizisinin son bölümü ne kadar Sabredemeye bilir. Önümüzdeki günlerde dizi sessiz sedasız yayından kaldırılabilir ya da erken final tarihi yazabilir.

Son nefesime kadar ne zaman erken final yapacak?

Aslında son nefesime kadar dizisi ne zaman erken final yapacak desek daha doğru olacak. Çünkü 3 oranının altında reyting alan diziler kesinlikle kanala zarar ettiriyor. Bu sezon 5-6 dizisini erken final yaptırmak zorunda kalan Fox TV Son Nefesime Kadar dizisinde de aradığını bulamadı. İzleyiciyi ekrana çeken senaryosuyla herkesin merak edeceği oyunculuklarıyla şapka çıkarılacak diziler maalesef son dönemde çok görülmüyor. Fox Tv’de dizi seçimi konusunda bu sezon sınıfta kaldı. Mahkum dizisini hariç tutarsak kanalın bu sezon yayınladığı dizilerden pek memnun kaldığı söylenemez.

Son nefesime kadar muhtemelen 6. bölüme kadar ön sözleşmesi olmasına rağmen 6. bölümü bile görmeden erken final yapabilir. Sizce son nefesime kadar dizisi erken final yapmalı mı dizinin devam etmesini ister misiniz? Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Meraklısına: Son Nefesime Kadar Dizisi Kıyafetleri

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Rezzan GENÇKUL dedi ki:

    Erkan saban Nurgül yeşilçay ve Emre Kınay bunlar usta oyuncular nasıl yüzleri eskimiş anlamıyorum bence dizi çok güzel biraz yapilan emeklere saygı gösterin ya lütfen artık insanlar filmlerdeki ince mesajlari görmüyor bence bu dizi ince mesaj veriyor hayır yasak Elma ahlak konusunda bütün gençlere kötü örnek verirken o nasıl hala yayinda nasıl bir film anlayışınız var sizin