Sol Yanım Nil Kimdir? (Deniz Barut)

Mayıs Bir kaç gün önce 4. tanıtımı yayınlanmış olan dizide Nil karakteri oldukça dikkat çekti. Bizde sizler için bu konumuzda Sol Yanım dizisi Nil karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. Sol Yanım Nil Kimdir? sorusu başta olmak üzere Nil karakteri ve ona hayat veren oyuncumuz hakkında tüm bilgileri sizler için sayfamızda toparladık..

Sol Yanım Nil Karakteri

Sol Yanım Nil KarakteriDizide güzelliği ile dikkat çeken karakterlerden bir tanesi olan Nil karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Nil karakteri dizide güzelliği ile dikkat çeken kadın karakterlerden bir tanesidir.  Sol Yanım dizisinde yer alan Nil karakteri İhsan Kutlusay’ın kızıdır. Nil karakteri zeki, iyi niyetli ve temiz kalpli bir genç rolünü ekranlarınıza getirecektir. Bakalım Nil karakteri dizide neler yaşayacak? Başına neler gelecek? Dizide kiminle partner olacak?

Sol Yanım Nil Kimdir?

Sol Yanım Nil KimdirGüzelliği ve iyi niyetliliği ile dizide ön planda olacak Nil karakterinin özellikleri kadar, Nil karakterine hayat veren oyuncu da merak edildi. Sol Yanım dizisinde Nil karakterine oyuncumuz Deniz Barut hayat verecektir. Şimdi de sizlere Deniz Barut2un hayatı, memleketi, yaşı, mezun olduğu okullar, yer aldığı diziler ve sosyal medya hesabı gibi hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz.

Deniz Barut Kimdir?

Deniz Barut KimdirDeniz Barut, 19 Mayıs 1983’de Denizli’de doğmuştur. 1,75 boyunda ve 54 kilogramdır. İzmir Ege Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olmuştur. 1997 yılında bir güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Oyunculuğun yanında modellik ile de yakından ilgilenmektedir. Daha önce bir evlilik yapmış ancak daha sonra eşi ile yolarını ayırmıştır. Kuzey ve Uzay isminde 2 tane oğlu vardır. Sol Yanım dizisinde Nil karakterini canlandıracak olan Deniz Barut Lale Devri dizisindeki rolü ile tanındı meşhur oldu. Şimdi de Sol Yanım dizisinde yıldızı parlayacaktır.

Deniz Barut Yer Aldığı Diziler

2006 – Kaybolan Yıllar
2010 – Elveda Hayat (Yüksel)
2010 –  Lale Devri
2011 – Anneler ve Kızları (Çala)
2015 – Son Çıkış (Nilüfer)
2016 – Hayatımın Aşkı (Eylem)
2018 – Avlu (Melis)
2020 – Sol Yanım (Nil)

Deniz Barut Resmi İnstagram Hesabı

Deniz Barut Resmi İnstagram HesabıGüzel ve yetenekli olan oyuncumuz Deniz Barut, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve gerek yer aldığı projeler ile ilgili gerek de günlük hayatı ile ilgili kareleri takipçileri ile paylaşmaktadır. Deniz Barut’un resmi instagram hesabında 218 gönderisi ve 316 bin takipçisi bulunmaktadır. Deniz Barut’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @dnzbarut

Sol Yanım Nil Kimdir? sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizin de Nil karakteri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmınıza yazmanızı bekliyoruz. Sol Yanım Dizisi Oyuncuları Kimler, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor? hakkında merak ettiklerinize de bu konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler