Sol Yanım Mert Tekin Kimdir? (Anıl Tetik)

Perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisine Mert Tekin karakteri dahil oldu. Sol Yanım dizisinde Mert Tekin karakterine kim hayat veriyor hangi oyuncu canlandırıyor ve sol yanım dizisindeki Mert Tekin rolü hakkında merak edilen ve daha önce hangi dizilerde oynadığını nereli olduğunu kaç yaşında boyu kilosu gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz.

Sol Yanım dizisi Mert Tekin kimdir?

Sol Yanim dizisi Mert Tekin kimdirSol Yanım dizisinde Mert Tekin karakterine hayat veren başarılı oyuncu Anıl Tetik’tir. Star TV’nin BKM yapım tarafından hazırlanan yeni dizilerinden biri olan sol yanım kadrosuna 4. bölümde dahil olan Anıl Tetik dizide Mert Tekin karakterine hayat verecek. Anıl Tetik tarafından canlandırılan Mert Tekin karakteri Kuzey üniversitesinin eski bir mezunu olacak ve dizide yurt dışından gelerek başarı öyküsünü öğrencilere anlatan bir isim olarak Mert Tekin karakterine hayat verecek.

Mert Tekin hayat öyküsü ile Kuzey Üniversitesi’ndeki söyleşide kariyerini ve hayat hikayesini öğrencilere anlatacak. Okulda düzenlenen konferansa katılan Mert Tekin’e Serra eşlik edecek ve ona her konuda yardımcı olacak. Serra gibi başarılı ve mütevazi bir geçmişi olan Mert Serra ile görüştükten sonra Selim Serra ile Mert arasındaki yakınlıktan hiç hoşnut olmayacak. Peki Sol Yanım dizisinde Mert Tekin karakterine hayat veren Anıl Tetik kimdir kısaca bilgilerini yazalım.Anıl Tetik kimdir (Sol Yanım dizisi Mert)

Anıl Tetik kimdir? (Sol Yanım dizisi Mert)

Anıl Tetik 1 temmuz 1991 tarihinde İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde doğmuştur. Aslen Kırklareli ilimizden olan Anıl Tetik, Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan dili ve edebiyatı bölümünü okumuş başarılı bir motor sporcusudur. Survivor yarışmasında ünlü olan Anıl Tetik ilk oyunculuk deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanan alemin kralı dizisinde yaşamış daha sonra da Atv’de yayınlanan Hayat Bazen tatlıdır dizisinde oynamıştır.

Geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarında yayınlanan tek yürek dizisinde Yusuf karakterine hayat veren Anıl Tetik kızlarım için dizisinde Egemen rolünde oynamıştı. Anıl Tetik son olarak Star TV’de yayınlanan Sol Yanım dizisinde Mert Tekin karakterine hayat verecek.Sol Yanım Mert Tekin karakteri

Sol Yanım dizisinde Mert Tekin karakterinin yer alacağı 4.bölüm Serra ile Selim arasında kıskançlık krizine yol açarken ikili birbirine daha da çok yakınlaşacak. Anıl Tetik Sol Yanım dizisinde Mert Tekin karakteri olarak yer alacak ve dizide konuk oyuncu olacak. Sol Yanım dizisinin oyuncu kadrosunda merak ettiğiniz tüm oyuncuları konumuz dan takip edebilirsiniz. Ayrıca Sol Yanım dizisi Kuzey Üniversitesi nerede sorusuna da sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

Etiketler