Sol Yanım Eda Kimdir? (Ecem Atalay)

Yapımcılığını BKM’nin üstlenmiş olduğu dizi çok yakında Star Tv‘de seyirci ile buluşacak. Pek çok kişi tarafından heyecanla beklenen dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Eda karakteri oldu. Bu konumuzda ise Sol Yanım dizisini merak eden izleyicilerimiz için Sol Yanım dizisi Eda karakteri kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz.Sol Yanım Eda Karakteri

Sol Yanım Eda Karakteri

Güzelliği ile dizide fazlasıyla dikkat çeken Eda karakteri; Cemre Baysel ve Tuğçe Açıkgöz’ün canlandırmış olduğu karakterlerin en yakın arkadaşlarından bir tanesidir. Dizide en önemli ve en dikkat çeken karakterlerden bir tanesi olan Eda ekranlara en çok bu üçlü arkadaş çevresi ile gelecek gibi görünüyor. Arkadaşlıkları sağlam temeller üzerine kurulu olduğu düşünülen üçlü gruptaki kızlardan bir tanesidir. Dizi televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladığında bakalım Eda karakteri neler yaşayacak hep birlikte izleyeceğiz.

Sol Yanım Eda Kimdir?

Sol Yanım Eda KimdirSol Yanım dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Eda karakteri olurken, izleyiciler tarafından en çok merak edilen şeylerden bir tanesi de Sol Yanım dizisinde Eda karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi, hayatı, ye aldığı diziler ve sosyal medya hesapları gibi şeyler oldu. Biz de şimdi merak eden izleyicilerimiz için Sol Yanım dizisinde Eda karakterine hayat verecek olan Ecem Atalay’ı daha yakından tanıtacağız.

Ecem Atalay Kimdir?

Ecem Atalay KimdirEcem Atalay, 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yaklaşık 2 yılı aşkın bir süredir oyunculukla yakından ilgilenmektedir. 1.75 boyunda ve 54 kilogram olan güzel oyuncumuz sarışındır. Bilgi Üniversitesi Medya İletişim Bölümünden mezun olmuştur. Dijital Esaret isimli bir sinema filminde yer almasının yanında 4 tane de dizide yer almıştır. Genç yeteneklerimizden bir tanesidir. 2 yıldır oyunculuk ile yakında ilgilenmekte ve oldukça da başarılıdır.

Ecem Atalay Yer Aldığı Diziler

2019 – 4N1K
2020 – Dijital Esaret
2020  –  Gençliğim Eyvah (Leyla)
2020 – Sol Yanım (Eda)

Ecem Atalay Resmi İnstagram Hesabı

Ecem Atalay Resmi İnstagram HesabıGüzel oyuncumuz Ecem Atalay, resmi instagram sayfasını aktif olarak kullanmaktadır. Takipçileri için sık sık gönderi ve story kısmında paylaşımlar yapmaktadır. Yetenekli oyuncumuz Ecem Atalay’ın resmi instagram sayfasında yaklaşık 129 gönderisi ve 49,5 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Ecem Atalay’ın resmi instagram hesabı kullanıcı ismi : @ecematalay

Sizler için Sol Yanım Eda Kimdir? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Konu hakkında merak ettiğiniz başka bir şey olursa bize iletebilirsiniz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.  Sol Yanım Dizisi Oyuncuları Kimler, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor? başlıklı konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler