Sol Yanım Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor?

Yorum Yap 14 kez izlendi

Sol Yanım Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor? Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Sol Yanım dizisinde çalan şarkıları müzikleri bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sol Yanım dizisinde daha çok gençlere hitap eden hareketli ve rap rock tarzında şarkılara yer verilecek. Aynı zamanda Sol Yanım dizisinde fakir bir mahallede yaşayan Serra’nın hayat mücadelesi anlatılırken de hüzünlü şarkılara yer verilecektir.

Sol Yanım Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri Kim Söylüyor?

Sol Yanım dizisinde daha çok genç seyirciye hitap eden bir hikaye anlatılacak. Üniversite hayatının uçarı duygularına yer verilirken, gençlerin maceralarına, arkadaşlık aşk gibi duygularına yer verilecek. Aynı zamanda fakir bir mahalle, maddi sıkıntı çeken insanlar ve onların hayat mücadelesi de Sol Yanım dizisinde anlatılacak. Bu yüzden de Sol Yanım dizisinde her tarzda müzik şarkı duyabiliriz. Sol Yanım dizisinde  çalan şarkıları bu konumuzda sizlerle buluşturacağız.

sol yanim dizisi sarkilari

Sol Yanım dizisi tanıtım fragmanında gece arabada giderken çalan rap şarkı ve sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sol Yanım dizisinde çalan ve akıllarda ”Uzunlar Yanıyor Arabamızda Bu Işık Hepimize Fazla” sözleri ile kalan şarkıyı seslendiren isim Evdeki Saat.  Evdeki Saat isimli şarkıcı ya da grubun seslendirdiği bu şarkının adı da Uzunlar. Sol Yanım dizisinde tanıtım fragmanında çalan Uzunlar yanıyor arabamızda şarkısı sözleri ve videosunu sizlerle paylaşalım.

sol yanim dizisi jenerik fon

Sol Yanım Dizisinde Çalan Uzunlar Yanıyor Arabamızda Şarkısı Sözleri; Evdeki Saat- Uzunlar Şarkı Sözleri;
Ben köşeliydim hayat dedi düz olana yanaşırım
Neydi bu?
Neydi bu?
Tamam dedim al ama ver bana mutluluğu barışalım
Oldu mu?
Oldu mu?
Uykusunda her biri
Yorma sakın kendini
Anlatıp derdimizi onlara
Sen ben birkaç kişi
Bırakmışız bütün işi
Vurmuşuz kendimizi yollara
Uzunlar yanıyor arabamızda
Bu ışık hepimize fazla
Geceyi böler
Bilmem ne olabilir aramızda
Bu ışık ikimize fazla
Arayı bozar…

Sol Yanım Dizisi Jenerik Müziği Fon Müzikleri

Sol Yanım dizisinde Serra annesinin bakımını üstlenmiş aynı zamanda okumaya çalışan bir genç kızdır. Onun hayatı Kutlusay’ların veliahdı olan Selim ile tanışınca değişir. Selim ve Serra yanı üniversiteye devam eder ancak hayatları birbirinden farklıdır. Bakalım bu hikaye onları nerelere sürükleyecek. Aynı zamanda Kuzey Üniversitesi öğrencileri ile Serra’nın mücadelesi nasıl olacak? Bu sahnelerin arka fonunda sürekli olarak fon müzikleri ve jenerik müzikler çalacaktır.

Sol Yanim dizisinde calan sarkilar

Sol Yanım dizisi başlarken oyuncu isimleri jenerikte geçerken çalan jenerik şarkıyı ve sözlerini de sizlerle paylaşacağız. Sol Yanım dizisinde çalan fon müziklerine de ulaştığımız takdirde konumuza ekleyeceğiz. Sizlerde Sol Yanım dizisinde duydunuz ve merak ettiğiniz şarkıları yorum kısmına yazarsanız sizleri bilgilendirmek için araştırıp paylaşırız.  

Etiketler