Sol Yanım Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Star Tv)

Star TV ekranlarında 26 Kasım 2020 Perşembe akşamı ilk bölümü ile yayınlanacak olan Sol Yanım dizisi ne zaman tekrar yayınlanacak, hangi günlerde saat kaçta yeniden izleyiciyle buluşacak merak ediliyor. Biz de merak edenler için Star TV yayın akışına bakarak Sol Yanım dizisi tekrarları ne zaman yayınlanacak, hangi gün saat kaçta tekrar ekrana gelecek sizlere detaylıca yazmak istedik.

sol yanim hangi gun saat tekrari

Sol Yanım Dizisi Tekrarları Ne Zaman? (Star Tv)

Star TV’de ilk bölümüyle 26 Kasım Perşembe günü saat 20.00 da ekrana gelecek olan Sol Yanım dizisinin 1. bölüm tekrarı dizinin bitiminden hemen sonra saat 22.30 da ekrana gelecek. Başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Cansel Elçin ve Defne Samyeli gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Sol Yanım dizisinin tekrarları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere birçok defa Star TV’de yayınlanacak.

sol yanim tekrarlari hangi gun hangi saat

Sol Yanım Dizisinin Tekrar Bölümleri ve Tarihleri

Sol Yanım dizisinin ilk bölümü 26 Kasım Perşembe saat 20.00
Sol Yanım dizisi tekrarı 26 Kasım Perşembe saat 22.30
Sol Yanım 1. Bölüm tekrarı 28 Kasım cumartesi saat 00.30
Sol Yanım bölüm tekrarı 29 Kasım Pazar saat 13.00 da yayınlanacak.

sol yanim dizisi hangi gun saat tekrari ne zaman

Sol Yanım dizisinin tekrarları hafta içi ve hafta sonu Star TV’de ekrana gelmeye devam edecek. Özellikle iyi reyting alan diziler ya da reytinglerini yükseltmek için hafta içi, hafta sonu gece gündüz farklı saatlerde tekrar bölümleriyle ekrana gelmek durumunda kalıyor. Sol Yanım dizisi perşembe akşamları reyting alabilir mi, izlenir mi şimdiden çok merak ediliyor. Muhtemelen perşembe akşamları Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor gibi diziler olduğu için Sol Yanım dizisini izleyemeyenler daha sonra tekrar bölümlerini izlemek isteyebilirler.

sol yanim dizisi ne zaman tekrari yayinlanacak

Sol Yanım Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

Star TV’de perşembe akşamları yayınlanacak olan Sol Yanım dizisi tekrar bölümleri ile Star TV’de birçok defa ekrana gelecek. Yeni bölümlerin tekrarlarını da Star TV ekranlarında yayın akışı güncellendikten sizlere detaylı bir şekilde yazmaya devam edeceğiz. Siz de merak ettiklerinizi yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Sol Yanım dizisinin tekrarları hakkındaki düşünceleriniz ile diziyi beğenip beğenmediğinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sol Yanım dizisinin oyuncu kadrosu hakkında merak ettiklerinizi konumuz dan detaylıca görebilirsiniz.

sol yanim dizisi tekrarlari ne zaman

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Lutfen bazi yerleri sansor edermisiniz mesela çok romantik anlardan bahs ediyorum çunki aylecek izliyoruz ve kotu etki yaratmasini istemeyiz

Etiketler