Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Üniversite, Mahalle Semt

23.11.2020
56

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Üniversite, Mahalle Semt neresi? Sol Yanım dizisi 26 Kasım Perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Dizinin ilk bölümünden itibaren nerede çekildiği, hangi mekanların dizide kullanıldığı merak konusu oldu. Sol Yanım dizisi çekim mekanları, seti adresi bilgilerini bu konumuzda sizlerle paylaşmak isteriz. sol yanim dizisi kuzey universitesi nerede

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sol Yanım dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Bir yanda zengin bir aile olan Kutlusay ailesinin hayatı var iken diğer tarafta Serra’nın fakir hayatı konu edilecek dizide. İstanbul’un lüks semtleri yer alırken aynı zamanda arka sokaklarındaki gecekondu mahallelerinde de çekimler yapılacak. Sol yanım dizisinin çekim mekanlarını set adreslerini konumuza ekleyerek sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

sol yanim dizisi kuzey universitesi adresi

Sol Yanım Dizisi Kuzey Üniversitesi Nerede?

Sol Yanım dizisinde en çok sahnenin olduğu Kuzey Üniversitesi yer alıyor. Sol yanım dizisi başrol oyuncuları olan Serra ve Selim Kuzey Üniversitesi’nde okuyor. Serra bu üniversitede burslu eğitim alırken, Selim üniversiteye zorla gidiyor. İkisini tesadüfler karşılaştırıyor ve Kuzey Üniversitesi’nde tanışıyorlar. Sol yanım dizisi çekimlerinin yapıldığı Kuzey Üniversitesi nerede?

istanbul kuzey universitesi nerede sol yanim

Dizide kullanılan Kuzey üniversitesinin adı gerçekte Kuzey üniversitesi değil elbette İstanbul’da yer alan özel bir üniversitede çekimleri yapılıyor. Sol yanım dizisinde yer alan üniversitenin adını sizlerle paylaşacağız. Şu an koronavirüsten dolayı üniversitelerde eğitim aktif olarak devam etmediği için özel üniversitelerin Sol Yanım dizisi çekimlerine izin vermesi kolay olmuştur. Sol yanım dizisinde yer alan Kuzey Üniversitesi’nin gerçek adı nedir, yeri adresi neresi bilgilerini araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

Sol Yanım dizisi hangi mezarlıkta çekildiSol Yanım dizisi 4. bölüm çekim yerlerinden birisi de mezarlık sahnesi olacak. Selim ve babası ile hangi mezarlıkta sahneler çekildi derseniz cevap: İstanbul Üsküdar’da bulunan Karacaahmet mezarlığı diyebiliriz.

sol yanim serranin yasadigi mahalle

Sol Yanım Dizisi Serra’nın Evi, Yaşadığı Mahalle İstanbul’un Hangi Semtinde?

Sol yanım dizisinde Serra İstanbul’un arka sokaklarında bir gecekonduda annesi ile birlikte yaşayan genç bir kızdır. Hem çalışıp para kazanmak zorunda olan hem de tam burslu kazandığı üniversiteye devam eden Serra’nın ev iş okul harcı bir hayat bulunmamaktadır. Serra’nın evi İstanbul’da hangi semtte, nerede bilgilerine ulaşınca konumuza ekleyeceğiz.

sol yanim serranin evi

Sol Yanım Dizisi Selim’in Evi Malikanesi Nerede?

Sol Yanım dizisinde zengin hayatını yaşayan Kutlusay ailesi lüks bir malikanede oturuyor. Sol yanım dizisinde Selim Asena ve İhsan’ın birlikte yaşadığı lüks malikane İstanbul’un hangi semtinde? İstanbul’un güzel semtlerinden birinde yer alan bu malikanenin adresini araştırıp konumuzu eklemek istiyoruz.

sol yanim dizisi kutlusay malikanesi nerede

Sol yanım dizisi çekimlerinin gerçekleştiği mekanlardan birisini biliyorsanız ve çekimlerine şahit olduysanız yorum kısmından bize bilgileri verirseniz çok mutlu oluruz. Sol yanım dizisi çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır ve İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekimler devam etmektedir. sol yanım dizisinde ki set mekanlarını konumuz ekleyerek sizlere bilgilendirmek için araştırmalarımız devam etmektedir. Sol yanım dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

sol yanim dizisi universite nerede

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Muhammad Tahir Khan dedi ki:

  Tahir Khan

 2. Zeko dedi ki:

  Seranın evinin bulunduğu semt baltalimani gecekondu mahallesindedir

 3. Melissa dedi ki:

  Serra’nın evi nerede biliyotmusunuz ? Bilen varsa bana söylesin çok rica ediyorum

  1. Zeko dedi ki:

   Baltalimani gecekondu mahallesinde

 4. Ümran dedi ki:

  Muhteşem bir dizi çok beğenerek izledim