Sol Yanım Dizisi Berrin Kimdir? Selim’in Babannesi (Gülsen Tuncer)

Sol Yanım dizisi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Berrin karakteri oldu. Sol Yanım dizisi severleri diziye dahil olan yeni karakterlerden olan Berrin karakterini izleyiciler merakla araştırmaya başladı. Bizde sizlerle Sol Yanım Dizisi Berrin Kimdir? sorusu başta olmak üzere pek çok soruya yanıt vereceğiz.

Sol Yanım Dizisi Berrin Karakteri

Sol Yanım Dizisi Berrin KarakteriSol Yanım dizisine yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Berrin karakteri oldu. Berrin karakteri Selim’in sürekli evinde kaldığı babaannesidir. Selim ailesiyle tartıştığı zaman babaannesinin evine gidip kalmaktadır ve babaannesi de onun için gereken her şeyi yapmaktadır. Berrin karakteri antika şeyleri seven çok tatlı bir babaannedir.

Sol Yanım Dizisi Berrin Kimdir?

Sol Yanım dizisinde Berrin karakterine hayat verecek olan usta oyuncu muz Gülsen Tuncer’dir. Gülsen Tuncer merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimize adına Gülsel Tuncer’in hayatından ve bilgilerinden ve detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gülsen Tuncer hakkındaki detaylı bilgilerin tümüne haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Gülsen Tuncer Kimdir?

Sol Yanım Dizisi Berrin KimdirGülsen Tuncer, 29 Mayıs 1945 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Tarhan Koleji’nden eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul belediye konservatuarı tiyatro bölümünde de eğitimini tamamlamıştır. Ayla Algan, Beklan Algan gibi isimlerden eğitim almıştır. Uzun yıllar tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz dizi sektörüne 1987 yılında adım atma kararı almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini Ateşten Günler  dizisinde yaşamıştır. Günümüzde de halen aktif olarak dizi oyunculuğuna devam etmektedir.

Gülsen Tuncer’in Dizileri

1987 – Ateşten Günler
1995 – Gölge Çiçeği (Zehra)
2003 – Yeşilçam Dizisi
2008 – Aşk-ı Memnu (Ahsen)
2013 – Fatih
2014 – O Hayat Benim (Semra)
2017 – Fazilet Hanım Ve Kızları (Güzide)
2020 – Sol Yanım (Berrin)

Gülsen Tuncer’in Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı kadın oyuncularımızdan bir tanesi olan Gülsen Tuncer’e ait bir sosyal medya hesabına ulaşamadık. Anlaşılan o ki usta oyuncumuz Gülsen Tuncer sosyal medya hesabı kullanmayı sevmiyor. Özel hayatını ve projelerini sosyal medyada paylaşma ihtiyacı duymuyor.Gülsen Tuncer Kimdir

Gülsen Tuncer Evli Mi? Eşi Kim?

Gülsen Tuncer severleri eşini merak etmeye başladı. Biz de sizler için Gülsen Tuncer’in eşini araştırdık. Gülsen Tuncer Engin Ayça ile evlidir. Uzun yıllardır evli olan çiftimizin hayatı mutlu bir şekilde devam etmektedir.

Sol Yanım Dizisi Berrin Kıyafetleri

Sol Yanım dizisinde yer alan pek çok karakteri kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Diziye yeni dahil olan Berrin karakterinin kıyafetleri de merak edilecek gibi görünüyor. Sol Yanım dizisine Gülsen karakteri dahil olduğu zaman Berrin karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet, elbise ve aksesuarları marka model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda da sizlere Sol Yanım dizisinde yer alacak olan Berrin karakterinin bahsetmek istedik. Sizlerin Berrin karakteri hakkındaki görüş ve düşünceleri nelerdir? Ayrıca Sol Yanım dizisinde yer alan oyuncularımızı  Sol Yanım Dizisi Oyuncuları Kimler, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor? isimli konumumuzdan bulabilirsiniz.

Etiketler