Sol Yanım Biricik Kimdir? (Cemre Baysel)

İzleyicilerin merak la beklemiş olduğu diziler arasında yer alan Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosu ile merak uyandırmaya devam etmekte. Güzelliği ile diziye damgasını vuran Biricik karakteri hakkında pek çok şey merak edilirken biz de sizler için  Sol Yanım Biricik Kimdir? sorusu başta olmak üzere merak edilen her şeye konumuzda yer vereceğiz.Sol Yanım Biricik Karakteri

Sol Yanım Biricik Karakteri

Biricik karakteri varlıklı bir ailenin kızıdır ve Selim’e gönlünü kaptırmıştır. Sürekli Selim ile ilgilenmek konuşmak ister fakat Selim onu pek umursamaz. Okula Serra’nın gelmesi ile onu kendine rakip görmeye başlar ve Serra karşısında Selim’i zamanla elinden kaçırır. Özgüveni fazlası ile yerinde olan Biricik Selim’i elde edebilmek için tüm kozlarını kullanır ancak Selim’i yine de elde edemez. Bu hırs ile Serra’ya adeta düşman kesilir.

Sol Yanım Biricik Kimdir?

Sol Yanım Biricik KimdirSol Yanım dizisinde güzelliği ile dikkat çeken Biricik karakteri hakkında merak edilen pek çok şey oldu. Merak edilen konular arasında Biricik karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu, hangi okullardan mezun olduğu, kaç yaşında, nereli olduğu ve daha önce yer aldığı dizilerin neler olduğu gibi şeyler yer aldı. Bizde sizler için konumuzda bu tür bilgilere de yer vereceğiz.

Cemre Baysel Kimdir?

Cemre Baysel Kimdirİzmir’in güzel kızları arasında yer alan Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 doğumludur. Şuanda Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde öğrencidir. Yaklaşık 6 yıldır aktif olarak oyunculukla ilgilenmekte ve adını pek çok diziye yazdırmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yer almış olduğu Yeşil Deniz dizisindeki Gonca karakteri ile yaşamıştır.

Cemre Baysel Dizileri

2020 – Sol Yanım (Biricik)
2019 – Ramo (Fatoş)
2018 – Elimi Bırakma (Melis)
2017 – Payitaht Abdülhamid (Firuze)
2017 – İsimsizler (Gülperi)
2014 – Yeşil Deniz (Gonca)

Cemre Baysel Resmi İnstagram Hesabı

Cemre Baysel Resmi İnstagram HesabıSosyal medyada sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Cemre Baysel, resmi instagram hesabını da aktif olarak kullanmaktadır. Cemre Baysel’in resmi instagram hesabında 48 gönderisi ve 668 binden fazla da takipçisi bulunmaktadır. Cemre Baysel’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @cemrebaysel

Okurlarımız ve dizi severler için Sol Yanım Biricik Kimdir? sorusu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Sol Yanım Dizisi Oyuncuları Kimler, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor? hakkında merak ettiklerinize de bu konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler