Sol Yanım Ali Kimdir? (Oktay Çubuk)

26 Kasım’da ilk bölümü ile Star Tv’de her Perşembe ekranlarda seyirci ile buluşacak olan Sol Yanım dizisindeki diğer karakterler kadar Ali karakteri de merak edildi. Bizde sizler için Sol Yanım Ali kimdir? sorusu başta olmak üzere, Ali karakterinin özelliklerini ve Ali karakterine hayat verecek olan oyuncumuz hakkında tüm bilgileri paylaşacağız.

Sol Yanım Ali Karakteri

Sol Yanım Ali KarakteriAli karakteri hem yakışıklılığı hem de oyunculuğu ile pek çok izleyici tarafından merak edilmiş durumda.  Henüz 20’li yaşlarda olan Ali, Asena’nın üvey erkek kardeşidir. Ali karakteri sürekli ablası Asena sayesinde zengin olma planları kurar. Bakalım Ali’nin zengin olma sevdası başına nasıl işler getirecek? Ali ablası sayesinde zengin olabilecek mi ?Ali karakterini yarından itibaren bizde sizlerle beraber izleyip göreceğiz.

Sol Yanım Ali Kimdir?

Sol Yanım Ali KimdirSol Yanım dizisinde hem oyunculuğu hem de karakteristik özellikleri ile şimdiden pek çok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Ali karakterinin özellikleri kadar Ali karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ve oyuncumuzun bilgileri de oldukça merak edildi. Bizde şimdi sizler için Sol Yanım dizisinde Ali karakterine hayat vermekte olan Oktay Çubuk‘u yakından tanıtacağız. İşte Oktay Çubuk’un hayatı ve diğer merak edilen bilgileri..

Oktay Çubuk Kimdir?

Oktay Çubuk KimdirOktay Çubuk, 12 Aralık 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. 1,80boyunda ve 73 kilogramdır.  Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde eğitimini halen sürdürmektedir. 3 yıldır aktif olarak dizilerde oyunculuk yapmaktadır. Genç yeteneklerimizden bir tanesi olan Oktay Çubuk, ilk oyunculuk deneyimini ise 2017 yılında Cennetin Gözyaşları dizisinde Ömer karakteri ile yaşamış ve oldukça da başarılı olmuştur.

Oktay Çubuk Yer Aldığı Diziler

2020 – Sol Yanım (Ali)
2019 – Aşk Ağlatır (Fırat)
2017 – Cennetin Gözyaşları (Ömer)

Oktay Çubuk Resmi İnstagram Hesabı

Oktay Çubuk Resmi İnstagram HesabıYakışıklı oyuncumuz resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve gerek günlü hayatından gerek de yer aldığı projelerden kareler paylaşmaktadır. Oktay Çubuk’un resmi instagram hesabında 86 gönderisi ve 36 bin takipçisi bulunmaktadır. Oktay Çubuk’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @oktaycubuks

Sol Yanım Ali Kimdir? sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Sizin de Sol Yanım dizisi Ali karakteri hakkında sorunuz olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizi de aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.  Sol Yanım Dizisi Oyuncuları Kimler, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor? isimli konumuza da bakabilirsiniz.

Etiketler