Sizi Dinliyorum Dizisi Oyuncuları Kimler (Exxen) Konusu

01.07.2022
1.685

Sizi Dinliyorum dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği Sizi Dinliyorum dizisi dijital bir platform olan Exxen’de izleyici karşısına çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Sizi Dinliyorum dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve Sizi Dinliyorum dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.Exxen Sizi Dinliyorum Dizisi kadrosunda kimler var

Sizi Dinliyorum Dizisi Oyuncu Kadrosu

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen’de izleyici karşısına çıkacak olan Sizi Dinliyorum dizisinin başrolünde Onur Buldu yer almaktadır. Dizinin başrolünde yer alan Onur Buldu birçok farklı karakterle karşımıza çıkacaktır. Sizi Dinliyorum dizisinde ayrıca Ayşenil Şamlıoğlu’da yer alacaktır. Bizler dizide yer alan başka bir oyuncu belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Onur Buldu

Sizi Dinliyorum Dizisi Oyuncuları KadrosuSizi Dinliyorum dizisinin başrolünde yer alan Onur Buldu, 4 Ağustos 1982 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Onur Buldu, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda bir süre görev almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Organize İşler dizisiyle geçen oyuncumuz Güldür Güldür Show ekibinde yer almakta ve özellikle bu program sayesinde tanınmaktadır. Onur Buldu kamera karşısına en son 2021 yılında The Four Walls filmiyle geçmiştir.

Ayşenil Şamlıoğlu

20 Mart 1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ayşenil Şamlıoğlu, tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Fakültesi’ni yarıda bırakarak Almanya’ya giden ve Frankfurt’ta tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz daha önce Yargı, Doktorlar, Avrupa Avrupa, Hizmetçiler, Kötü Yol, Menajerimi Ara, Tatlı İntikam, Bebek İşi, Medcezir, Galip Derviş gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Exxen Sizi Dinliyorum Dizisi kadrosu

Sizi Dinliyorum Dizisinin Konusu

Başrolünde Onur Buldu’nun yer aldığı Sizi Dinliyorum dizisinin konusu da merak edildi. Dizide Onur Buldu farklı karakterlere girecektir. Her bir karakterin farklı bir hikayesi vardır. Bir komedi dizisi olan Sizi Dinliyorum’da Onur Buldu’nun canlandırdığı karakterler eşleri ile birlikte doktora gidecek ve karakterler hakkında ki şikayetlerini anlatacaklardır.

Sizi Dinliyorum Dizisi Oyuncuları Kimler kadrosuSizi Dinliyorum dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sizi Dinliyorum Dizisi Tanıtım Fragmanı videosu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.