Sipahi Dizisi Oyuncu Ücretleri Kullandıkları Telefon ve Arabalar

17.12.2022
4.601
Sipahi Dizisi Oyuncu Ücretleri Kullandıkları Telefon ve Arabalar

Sipahi dizisi oyuncu ücretleri, kullandıkları telefon ve arabaları sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Mehmet Canpolat’ın üstlendiği Sipahi dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturmaktadır. İzleyiciler Show TV’de yayınlanan Sipahi dizisi oyuncu ücretlerini kullandıkları telefon ve arabaları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Senaryosunu Ali Doğançay’ın kaleme aldığı Sipahi dizisi oyuncu ücretleri, kullandıkları telefon ve arabaların markalarını sizlerle paylaşacağız.  sipahi dizisi oyuncu ucretleri

Sipahi Dizisi Oyuncu Ücretleri, Telefon ve Arabalar

12 Aralık pazartesi günü yayın hayatına başlayan Sipahi dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çekmiştir. Sipahi dizinin ilk bölümünde Korkut Ali’nin kullandığı motorun markası: Kuba Blueberry’dir. Yıldırım Bozok’un 14 yıl önce yaşadığı sahnede ki araba ise: BMW’dir. Ekibin Hakan’ın peşinden markete gittiği araba da: Hundai h100’dür. Thomas Hartman karakterinin telefonu: İphone 13 Pro Max’tır.

Sipahi Dizisi Korkut Ali (Kaan Yıldırım) Maaşı

Dizinin başrolünde yer alan Korkut Ali karakterini oyuncumuz Kaan Yıldırım canlandırmaktadır. Kaan Yıldırım’ın sevenler onun dizide aldığı ücreti de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kaan Yıldırım’ın Sipahi dizisinde bölüm başına ortalama 45 bin tl maaş aldığını düşünüyoruz. sipahi dizisi kullandiklari telefon

Sipahi Dizisi Canan (Özge Gürel) Maaşı

Güzel oyuncumuz Sipahi dizisinde Canan Komiser karakterini canlandırmaktadır. Özge Gürel’in Sipahi dizisinde ne kadar maaş aldığı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler oyuncumuzun Sipahi dizisinde haftalık olarak yaklaşık 40 ile 45 bin tl arasında bir maaş aldığını tahmin ediyoruz.

Sipahi Dizisi Yıldırım Bozok (Kerem Alışık) Maaşı

Sipahi dizisinin başrolünde yer alan Kerem Alışık, dizide Yıldırım Bozok karakterine hayat vermektedir. Dizinin sevenleri Kerem Alışık’ın maşını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oyuncumuz Kerem Alışık, Sipahi dizisinde haftalık yani bölüm başına yaklaşık olarak 50 bin tl kazanmaktadır. sipahi dizisi ucretleri maaslari

Sipahi Dizisi Ezgi Sancaklı (Başak Gümilcinelioğlu) Maaşı

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Başak Gümilcinelioğlu, Sipahi dizisinde Ezgi Sancaklı karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncumuzun sevenleri onun maşını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oyuncumuz Sipahi dizisinde bölüm başına 20 ile 25 bin tl arasında bir maaş almaktadır.

Sipahi dizisi oyuncu ücretleri, kullandıkları telefon ve arabaları sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?