Sipahi Dizisi Narin Kimdir? Bilgileri (Ece Dizdar)

31.10.2022
2.092

Sipahi dizisi Narin karakteri kimdir? Narin karakterini canlandıran oyuncumuz Ece Dizdar’ı yakından tanıtacağız. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Sipahi dizisinin senaryosunu Ali Doğançay kaleme almaktadır. İzleyiciler Sipahi dizisi Narin karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu Sipahi dizisi Narin karakteri kimdir? Ve dizide Narin karakterini canlandıran Ece Dizdar’ı yakından tanıtacağız.

Sipahi Dizisi Narin Karakteri Kimdir?

Sipahi Dizisi Narin KimdirYapımcılığını CNP Film’in üstlendiği Sipahi dizisinde yer alan Narin karakteri, Kerem Alışık’ın hayat verdiği Yıldırım Bozak ile aşk yaşayacaktır. Fakat, Sipahi dizisinin ana karakterlerinden biri olan Narin hakkında başka bir bilgi yoktur. Sipahi dizisi oyuncu kadrosu:

Sipahi Dizisi Narin Kimdir?

Yıldırım Bozok’la aşk yaşayacak olan Narin karakterine oyuncumuz Ece Dizdar hayat verecektir. Bizlerde bu nedenle oyuncumuz Ece Dizdar’ı araştırdık. Ece Dizdar kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi diziyle tanınmıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ece Dizdar Kimdir?

Ece Dizdar Sipahi Dizisinde Narin23 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ece Dizdar, 12 yaşında Belçika’da okul kulüplerinin müzikallerinde oynayarak oyunculukla tanışmıştır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde bitirdikten sonra Londra’da, ARTSED oyunculuk akademisinde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa En Son Babalar Duyar dizisiyle geçen oyuncumuz özellike Aşk, Büyü Vs. filmiyle tanınmıştır. Ece Dizdar, kamera karşısına en son 2022 yılında Gizli Saklı dizisi Nehir karakteriyle geçmiştir. ece dizdar sipahi diziis

Ece Dizdar Yer Aldığı Diziler

2002 En Son Babalar Duyar – Selin
2003 Esir Şehrin İnsanları – Patric’in karısı
2011 Karakol – Dicle
2012 Al Yazmalım – Funda
2012-2013 Şubat – Yeşim
2013-2014 Güneşi Beklerken – Melda
2015 Beş Kardeş – Şevval
2016 Arkadaşlar İyidir – Leyla
2017 Fi – Nazlı
2017-2018 Siyah Beyaz Aşk – İdil Yaman
2020 Hekimoğlu – Ayça – Konuk oyuncu
2020 Alef – Maya
2021 Menajerimi Ara – Kendisi – Konuk oyuncu
2021-2022 Yasak Elma – Feyza Üstündağ
2022 Gizli Saklı – Nehir Koşuoğlu
2023 Sipahi – Narin

Ece Dizdar Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelmektedir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan Ece Dizdar’ın İnstagram da 716 gönderisi ve 143 bin takipçisi vardır. Ece Dizdar’ın resmi İnstagram hesabı: @ecedizdar

Ece Dizdar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Ece Dizdar’ın hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Henüz evli olmayan Ece Dizdar, bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Serdar Orçin ile birliktedir.

Sipahi Narin – Ece Dizdar Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modayı yakından takip eden Ece Dizdar’ın sevenleri oyuncumuzun kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ece Dizdar’ın Sipahi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Sipahi dizisi Narin karakterini ve Narin karakterini canlandıran oyuncumuz Ece Dizdar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Bartı Güven dedi ki:

    Ece dizdar olmaz çok ciddi reyting sonuçlarında düşüş yaşarsınız Sakın Bunu kabul etmeyin sakın
    Sizin iyiliğiniz için düşündüğüm için sakın Ece dizdar olmaz gerçekten sorun çıkar bunu sakın kabul etmeyin lütfen rica ediyorum sizlerden yapmayın diziyi mahcup bırakmayın dizi güzel bir dizi güzel bir kız olmalı güzel alımlı Çalımlı bir kız olmalı yani benim dediğim beni kırmayın sizden rica ediyorum bu kız çok zor ya yaratır başımıza bela olur lütfen