Sipahi Dizisi Canan komiser kimdir? Kıyafetleri (Özge Gürel)

29.09.2022
217

Sipahi dizisi Canan Komiser’i yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu Sipahi dizisi Canan karakteri de merak edildi. Bizlerde, yapımcılığını Mehmet Canpolat’ın üstlendiği Sipahi dizisi oyuncu kadrosundaki Canankarakterini yakından tanıtacağız ve Sipahi dizisi Canan Komiser karakteri kimdir? Sipahi dizisi Canan Komiser karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Sipahi Dizisi Canan Komiser Karakteri Kimdir?

Canan Komiser karakteri, Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sipahi dizisinin başrolünde yer almaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın hikayesinin anlatılacağı polisiye ve aksiyon türündeki Sipahi dizinin başrolünde yer alan Canan Komiser, terörle mücadele komiseridir.Sipahi Dizisi Canan komiser kimdir

Sipahi Dizisi Canan Komiser Kimdir?

Sipahi dizisinin başrolünde yer alan Canan Komiser karakterini oyuncumuz Özge Gürel canlandıracaktır. Bizlerde popüler oyuncumuz Özge Gürel’i yakından tanıtacağız ve Özge Gürel kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Özge Gürel Kimdir?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özge Gürel, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü yarıda bıraktıktan sonra oyunculuk ve oyuncu yönetimi dersleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kızım Nerede dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Kiraz Mevsimi dizisi ile tanınmış ve birçok ödüle layık görülmüştür. Özge Gürel kamera karşısına Dicle karakterini canlandırdığı Hayaller Ve Hayatlar dizisiyle geçmiştir.Özgecan Gürel Sipahi Dizisinde Canan komiser rolünde

Özge Gürel Yer Aldığı Diziler

2010-2011 Kızım Nerede – Zeynep
2011 Ve İnsan Aldandı – Derya
2013 Huzur Sokağı – Melisa
2013-2014 Muhteşem Yüzyıl – Rana Hatun
2014 Medcezir – Ada Savaşer
2014-2015 Kiraz Mevsimi – Öykü Acar
2017 Yıldızlar Şahidim – Haziran
2017 Dolunay – Nazlı Pınar
2018 Börü – Gökçe Demir
2018-2019 Muhteşem İkili – Nilüfer Can
2020 Bay Yanlış – Ezgi İnal
2022 Hayaller ve Hayatlar – Dicle Aydın
2022 Sipahi – Canan Komiser

Özge Gürel Resmi İnstagram Hesabı

Popüler oyuncumuz Özge Gürel sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 500 gönderisi ve 5,8 milyon takipçisi vardır. Özge Gürel’in resmi İnstagram hesabı: @ozgecangurelofficial Özgecan Gürel Sipahi Dizisi oyuncu kadrosunda

Özge Gürel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Merak edilen konulardan birisi de Özge Gürel’in hayatında birinin olup olmadığı. Güzel oyuncumuz Özge Gürel, tanınır hale geldiği Kiraz Mevsimi dizisindeki partneri Serkan Çayoğlu ile 7 yıldır birlikteydi. En çok yakıştırılan çiftlerin başında gelen Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, 14 Temmuz 2022 tarihinde Almanya’nın Karlsruhe şehrinde dünya evine girmiştir.

Sipahi Dizisi Özge Gürel Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan güzel oyuncumuz Özge Gürel oldukça şık parçalar seçmektedir. Tarzıyla da ilgilerin odağı olan Özge Gürel’in kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Özge Gürel’in, Sipahi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Sipahi dizisinde yer alan ve önemli bir karakter olan Canan Komiseri canlandıran oyuncumuz Özge Gürel’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?