Sinem Ünsal Blendax Reklamı (Mucize Doktor Nazlı)

Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakteri olarak bildiğimiz Sinem Ünsal çok yakında yeni bir şampuan reklamı ile ekranlarda fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon Kızım dizisinde bir öğretmeni canlandıran ve Sevgi rolünde oynayan Sinem Ünsal bu sezon Mucize Doktor dizisinde Doktor Nazlı’yı canlandırıyor ve oldukça yüksek reyting oranları Sinem Ünsal’ı da iyice popüler hale getirdi.

Sinem Ünsal Blendax Reklamı (Mucize Doktor Nazlı)Mucize Doktor Nazlı Blendax Reklamı

Blendax ile şampuan reklamı anlaşması yapan Sinem Ünsal herkesin merak ettiği ve Mucize Doktor dizisinde tanıdığı doktor Nazlı’nın bu yeni reklamda daha da popüler olmaya başladığını ve diziyi izlemeyenlerin bile artık Sinem Ünsal ismini tanıdığını rahatça söyleyebiliriz.

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Mucize Doktorda başarılı rol kabiliyeti ile herkesin dikkatini çeken ve izleyenlerin takdir ettiği Sinem Ünsal Doktor Nazlı karakteri ile ölümsüz bir role imza attı. Sadece Mucize Doktor dizisindeki Nazlı karakteri olarak değil sosyal medyada da adı sık sık anıldı ve dizideki rolü ile çok konuşuldu.

Sinem Ünsal Blendax ReklamıYapımcılar kadar reklam şirketlerinin de dikkatini çeken Nazlı karakteri özellikle Ali Vefa ile sahnelerinde ekrana kitlenen milyonları fark eden yapımcılar Mucize Doktor dizisinin oyuncularıyla yeni reklam anlaşmaları imzalamaya başladılar. İşte bu reklam filmlerinden birisi de Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakteri ile ön plana çıkan Sinem Ünsal ile Blendax şirketi arasında oldu. Merak edenler için >>> Mucize Doktor dizisi Nazlı Kimdir?

Geçtiğimiz yıllarda öncelikle TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisindeki öğretmen Sevgi karakteri ile oldukça beğeni toplayan Sinem Ünsal daha önceki yıllarda da FOX TV’de Çoban Yıldızı dizisinde, Show TV ekranlarında Siyah Beyaz isimli dizide ekrana gelmişti. Ancak ona asıl şöhreti getiren mucize Doktor dizisi oldu. Sinem Ünsal mucize Doktor dizisinde oynamaya devam ederken Blendax şampuan reklamlarında oynamaya başlayacak ve en çok merak edilen soru ise şu olacak?

Mucize Doktor dizisinin Nazlı karakteri Sinem Ünsal Blendax reklam filminden ne kadar aldı?

Sinem Ünsal Blendax Reklam filminde (Mucize Doktor Nazlı)Elbette dizi ve reklam sektöründe ücretler oldukça yüksek. Mucize Doktor dizisinden bölüm başına 60 bin lira aldığı konuşulan Sinem Ünsal Blendax şirketi ile yapmış olduğu anlaşma gereği reklam filminden 750 bin liralık bir para alacak. Blendax şampuanın marka yüzü olacak olan Sinem Ünsal 750 bin liralık sözleşme ile hem adının konuşulurluğunu hem de popülerliğini artırmış oldu.

Sinem Ünsal Blendax şampuan reklamı videosu

Henüz Sinem Ünsal’ın Blendax şampuan reklamının videosu sosyal medyada ve YouTube’da ekrana gelmedi henüz ancak yayınlanır yayınlanmaz burada sizlere sunacağız. Siz oyuncumuzu beğeniyor musunuz? Dizideki Nazlı karakterinden sonra Blendax reklamında Sinem Ünsal’ı nasıl buldunuz? Yorumunuzu bekliyoruz.

Etiketler