Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Oyuncuları Konusu

Son dönemde Netflix dizileri iyice popüler olmaya başladı. Bizde bu konumuzda Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinin oyuncu kadrosu hakkında detaylar vermek istiyoruz. Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinde kimler var hangi oyuncular başrolde detaylıca bu sayfaya yazacağız. Ayrıca Şimdiki Aklım Olsaydı dizisine yeni giren oyuncuları veya çıkan oyuncuları yazacağız buraya.

Önemli Not: Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Netflix tarafından iptal edildi. İptal edilmesi için Türkiye’de Rtük yetkilileri ile Netflix yetkilileri arasında restleşme sonrası Netflix geri adım atarak dizinin çekimlerini durdurdu. Bu ahlaki yapıdan uzak dizinin Türk halkına izletilmesinin önüne geçilmiş oldu.. Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisinin yayından kaldırılması sonrasında yeni bir proje üzerinde senaryonun özenle seçileceği bir dizi bekleniyor. Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi iptal oldu..

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Oyuncuları kimlerŞimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Oyuncuları

Netflix platformunda yayınlanması beklenen Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Oyuncuları kimler merak edenler için hemen belirtelim. Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisinin kadın başrol oyuncusu Özge Özpirinçci oldu. Şimdiki Aklım Olsaydı erkek başrol oyuncuları ise Burak Yamantürk ve Birkan Sokullu oldu. Merak edilen yeni Netflix dizisinin başrollerindeki oyuncuların dışında yeni oyuncular belli oldukça sayfamıza ekleyeceğiz.

Özge Özpirinçci – Reyhan

Son olarak Kadın dizisinde oynayan Özge Özpirinçci 2020 yeni sezonda da boş durmadı ve Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinin başrolünü aldı. Rol arkadaşları olan Birkan Sokullu ve Burak Yamantürk ile birlikte Netflix dizisinde oynayacak olan güzel oyuncu Kadın dizisini 3 sezon boyunca ayakta tutmayı başarmıştı. Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinde Özge Özpirinçci hangi rolde oynayacak merak edenlere hemen yazalım, başarılı oyuncu Reyhan karakterine hayat verecek.Şimdiki Aklım Olsaydı Özge Özpirinçci - Reyhan

Birkan Sokullu – Nadir

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinin erkek baş rol oyuncusu olan Birkan Sokullu Özge Özpirinççi ile birlikte dizide oynayacak. Birkan Sokullu Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinde Nadir karakterini canlandıracak ve 10 yıldır Reyhanla evli kalmış ve yorulmuş bir adamı canlandıracak. Bakalım Nadir ve Reyhan evliliklerini kurtarabilecek mi?Şimdiki Aklım Olsaydı oyuncusu Birkan Sokullu - Nadir

Burak Yamantürk – Cihan

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinde Cihan karakterinde izleyeceğimiz Burak Yamantürk bir çok dizide oynamış başarılı bir oyuncu olsa da son dönemde herkes onun adını Özge Özpirinçci ile yaşadığı aşk dolayısıyla duydu. 14 Eylül 1980 tarihinde Sivas ilimizde doğan Burak Yamantürk yüksek eğitimini İstanbul Üniversitesi Su Altı Teknolojisi bölümünde tamamlamıştır.Burak Yamantürk - Cihan rolü Şimdiki Aklım Olsaydı

Elifcan Ongurlar (Ayşe)

Rol aldığı dizilerde adeta rolünün hakkını veren yetenekli oyuncular arasında yer alan Elifcan Ongurlar Netflix dizisi Şimdiki Aklım Olsaydı da Ayşe karakterini oynayacak.Şimdiki Aklım Olsaydı oyuncusu Elifcan Ongurlar (Ayşe)

Ahmet Rıfat Şungar (Cem)

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ahmet Fırat Şungar Cem karakterine hayat verecek.Şimdiki Aklım Olsaydı oyuncusu Ahmet Rıfat Şungar (Cem)

Ümit Erlim (Ateş)

Ümit Erlim Netflix dizisinde Ateş rolünde yer alacak. Şimdiki Aklım Olsaydı isimli dizide Cem karakterindeki Ümit Erlim dizilerde merak edilen oyuncuların başında geliyor.Şimdiki Aklım Olsaydı oyuncusu Ümit Erlim (Ateş)

Feyyaz Yiğit (Hızır)

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinde oynayacak olan Feyyaz Yiğit Ateş karakterine hayat verecek.Şimdiki Aklım Olsaydı Feyyaz Yiğit (Hızır)

Mustafa Avkıran (Sattas)

Netflix dizisi Şimdiki Aklım Olsaydı da yer alan oyunculardan birisi de Mustafa Avkıran. Oyuncu dizide Sattas karakterini canlandıracak.Şimdiki Aklım Olsaydı Mustafa Avkıran (Sattas)

Filiz Taçbaş (Nihal)

Filiz Taçbaş Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinde Nihal rolünde oynayacak.Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi Filiz Taçbaş (Nihal)

Selçuk Borak (Fahrettin)

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinin son oyuncusu ise Selçuk Borak oldu. Oyuncu dizide Fahrettin karakterine hayat verecek.Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi Selçuk Borak (Fahrettin)

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisinin Hikayesi Konusu

Reyhan, Nadir ile olan 10 yıllık evliliği içinde kaybolmuş mutsuz bir kadındır. Evliliğinden, sünnetinden beri tanıdığı kocasından, patlak bir prezervatif sonucu hamile kaldığı 9 yaşındaki ikizlerinden, yaşadığı hayattan en çok da kendinden yorulup fena halde sıkıldığı günün gecesinde, yani 27 Temmuz 2018 saat 20.13’de yüzyılın hatta 500 yılın en güçlü kanlı ay tutulması gerçekleşir ve Reyhan bir mucize eseri on yıl öncesine, hayatının dönüm noktası olan o geceye, yani Nadir’in evlenme teklif ettiği o “büyük an”a hem de şimdiki aklıyla geri döner.

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi çekimleri Koronavirüsten dolayı durdu:

Koronavirüs tüm dünyada dizi ve film setlerini durdurdu. Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi de çekimlerine bir süre ara verdikten sonra yeniden başlayacak. Dizi setinde çalışan onlarca oyuncu ve ekip çalışanı virüsün olumsuz etkileri bitene kadar Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinin çekimlerine ara verdi.

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Etiketler