Simay Rasimoğlu Dizi Oyunculuğuna Hazırlanıyor (2020 Yaz Dizisi)

Miss Turkey 2019 güzellik yarışmasının birincisi Simay Rasimoğlu oyuncu olmak ve dizilerde yer almak için ilk girişiminde bulundu bile. Simay Rasimoğlu 2019 yılında yapılan güzellik yarışmasında 1. olmuş ve doğal güzelliği ile herkesin dikkatini çekmişti. Bu güzelliğini dizilerde de göstermek isteyen ve oyunculuk konusunda kendine güvenen Simay Rasimoğlu 2020 yılında yaz aylarında başlayacak bir diziden teklif aldığını ve bu yüzden oyunculuk eğitimlerine ve derslerine başladığını açıkladı.

Simay Rasimoğlu ilk dizisi ne olacakSimay Rasimoğlu Dizi Oyunculuğuna Hazırlanıyor

Bildiğiniz gibi ülkemizde güzellik yarışmalarında 1. olan güzeller genellikle oyunculuk eğitimi alarak kendilerini dizilerde de göstermeye başlıyor. Örnek olarak Dilan Çiçek Deniz ve Aybüke Pusat gibi isimleri sayabiliriz. Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Mimari Restorasyon Bölümü mezunu olan Simay Rasimoğlu geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülendi. Gazetecilerin sorularına: “Evet, oyunculuk eğitimi almaya karar verdim. Eğitimimi tamamladıktan sonra gelen teklifleri değerlendireceğim.” açıklamasında bulundu.

Türkiye güzeli Simay Rasimoğlu hangi dizide oynayacakSimay Rasimoğlu güzellik yarışmasında birinci olmasının yanı sıra kendi isteğiyle oyuncu olmak konusunda çok hevesli olduğunu ve bu yüzden bir an evvel oyunculuk eğitimleri alarak kendisine 2020 yaz dizilerinden gelen teklifleri değerlendirmek istediğini açıkladı. Meraklı gazetecilerin estetik soruları üzerine ise Simay Rasimoğlu: “Estetik yaptırmayı düşünmüyorum. Doğallıktan yanayım. Bu şekilde birinci seçildim.” şeklinde cevap verdi.

Simay Rasimoğlu hangi dizide oynayacakSimay Rasimoğlu kimdir? hakkında bilgiler

Simay Rasimoğlu Miss Turkey 2019 birincisi olduktan sonra kim olduğuna dair bilgiler de çok merak edilmeye başlandı. Simay Rasimoğlu 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ve 22 yaşındadır. Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Mimari Restorasyon Bölümünden mezun olan Simay Rasimoğlu 2019 güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Yarışmada birinci olduktan sonra Simay Rasimoğlu ”Çok mutluyum çok gururluyum ülkemi dünyada temsil edeceğim için çok onurluyum” demiştir. Doğal güzelliği ile dikkatleri çeken Simay Rasimoğlu 2020 yılında yaz aylarında ekrana gelecek olan dizilerden teklif geldiğini açıklamıştır.

Simay Rasimoğlu dizileriSimay Rasimoğlu 2020 yaz dizilerinden hangisinde oynayacak?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon birçok yaz dizisi ekrana gelmiş ve bu dizilerden bazıları hala yoluna devam etmekte. 2019 Türkiye güzeli Simay Rasimoğlu daha yeni bir diziden teklif geldiğini açıklamış ancak dizinin adını söylememiştir. Ancak bizim aldığımız haberlere göre Simay Rasimoğlu büyük ihtimalle Kim Korkar Hain Aşktan isimli dizide oynayacak ve böylelikle ilk dizi deneyimini yaşamış olacak. Kanal d ekranlarında yayınlanması beklenen kim korkar hain aşktan dizisinde oynaması beklenen Simay Rasimoğlu bakalım nasıl bir oyunculuk ortaya koyacak hep beraber izleyip görelim.

Simay Rasimoğlu 2020 yaz dizisi nedirSizlerde 2019 Türkiye güzeli olan Simay Rasimoğlu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, 2020 yaz dizilerinde oynaması beklenen güzel oyuncu hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce güzellik yarışmasında 1. olan güzellerin dizilerde yer alması doğru mu? Oyunculuk altyapısı olmadan televizyon dizilerini işgal etmesini nasıl değerlendiriyorsunuz, yorumlarınızı bekliyoruz.

Simay Rasimoğlu 2020 yaz dizisi resimleriSimay Rasimoğlu dizi oyuncusu oluyor

Etiketler